У Новий рік – з повним порядком! Аудит минаючого року

Кажуть, що у плані бізнесу 2017 рік буде особливим. Господар року – Червоний Вогняний Півень – буде в усьому сприяти людям працьовитим, які швидко реагують на зміни та бажають освоїти щось нове. 

Перед тим, як Ви приступите до освоєння нових горизонтів, потрібно реалізувати реалії минулого року.

Новий рік для усіх бізнесменів традиційно становиться часом підбиття підсумків: що реально було зроблено та які результати були досягнуті. Простіше усього це оцінити – подивившись у фінансову звітність компанії. Кращим помічником керівників цього часу становляться аудитори. Оскільки тільки незалежна третя особа здатна справедливо та без особистої зацікавленності оцінити достовірність фінансових результатів. Тільки після аудиторської перевірки фінансова звітність дозволить керівникам розробити зважені оперативні та стратегічні рішення на майбутнє.


Аудит для бізнесу – це професійна оцінка його стану та кваліфіковані рекомендації стосовно подальшого розвитку


Протягом 2016 р. практично кожна 4-а компанія провела аудит. Власники поділились з нами вигодами, які отримали у результаті:

 • Після проведення аудиту Ви отримуєте окрім аудиторського висновку, в якому виражається думка про достовірність інформації, детальний звіт про недоліки, а також рекомендації, відносно їх усунення.
 • У Вас з’являється достовірна інформаційна база для прийняття ефективних рішень.
 • Значною мірою зменшуються фінансові ризики: знижуються ризики неплатоспроможності підприємства, а також податкові ризики.
 • Усі результати неодмінно супроводжуються внутрішнім контролем якості аудиторської фірми, що повністю виключає ризик помилки.

Сертифіковані аудитори «Аудит-Інвест» стануть справжньою основою Вашої впевненності у прийнятті ефективних управлінських рішень у 2017 році!

Доречі, важливою якістю у Новому році стане недовіра. Тому, як ніколи буде актуально правило “довіряй, але перевіряй”. Зайве підстрахування ніколи не завадить, а у 2017 році – особливо.

Замовте аудит прямо зараз, і тоді рік Червоного Вогняного Півня пройде спокійно та продуктивно для Вашого бізнесу!

Be the first to know!
Subscribe to the newsletter and receive
only the most useful information for your business!
Subscribe

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber