[Практикум] Індексація заробітної плати: алгоритм, правила, практичні ситуації

На вас чекає одна з найважливіших тем – індексація заробітної плати. Хочете знати які правила розрахунку індексації зарплати, алгоритми і підстави? Для цього реєструйтеся прямо зараз.

 

Програма практикуму:

1. Що таке індексація та які доходи підлягають індексації: розбираємо які виплати згідно Закону про індексацію та Порядку №1078 підлягають індексації.

2. Підстава для проведення індексації: коли починаємо індексувати доходи, і при якому вигляді зайнятості в першу чергу індексується дохід.

3. Визначення базового місяця та межі індексації: що таке базовий місяць, визначаємо базовий місяць для індексації правильно, розглядаємо різні варіанти визначення базового місяця і з’ясовуємо як визначити межу індексації.

4. Розрахунок індексу споживчих цін для проведення індексації: розраховуємо на прикладі січень-грудня 2017 року індекс споживчих цін.

5. Приклади розрахунку індексації при неповному робочому часі, а також не повністю обробленому місяці: розглядаємо практичні ситуації при прийомі-звільнення співробітника, якщо співробітник був у відпустці або відрядженні, відпустці за свій рахунок або працює неповний робочий день.

6. Відповідальність за ненарахування або неправильне нарахування індексації: які штрафи можуть погрожувати працедавцеві і як виправити помилку. Компенсація за несвоєчасно нараховану індексацію.

7. Основні претензії Держпраці з питань індексації: правильність розрахунку індексації та можливість застосування автоматизованого способу розрахунку, підвищення посадових окладів випереджаючим шляхом.

8. Тенденції судової практики з питань індексації: аналіз спірних ситуацій на прикладах судових рішень.

 

Спікери:

 

 

Олена Горошанська

Провідний бухгалтер с заробітної плати

 

 

Галина Бакум

Юрист, адвокат

[ 5 жовтня ] 14:30
Дніпро, Короленко, 15 Офіс АФ "Аудит-Інвест"
595 грн.* Для клієнтів Audit-Invest - 495 грн.*
*Лише за умови оплати до 30.09. Надалі вартість складатиме 795 грн.
Залишились питання?
Запитайте вашого особистого менеджера з навчальних програм
+38 063 703 97 30
Юлія Плаван
Зареєструватися

  Be the first to know!
  Subscribe to the newsletter and receive
  only the most useful information for your business!
  Subscribe

   Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

    Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

    КиївДніпроКам'янське
    Написать в
    Viber