Оновлений перелік умовних кодів причин коригування

Несплата за ліцензію під час воєнного стану

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Відповідно до ст. 18 ЗУ від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», якщо у період до припинення воєнного стану, надзвичайного стану на території України чи інших форс-мажорних обставин не сплачено платіж за ліцензію та/або закінчився термін дії ліцензії на право:

 •  виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах;
 • виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним

такі ліцензії вважаються дійсними.

Проте, сплатити платежі по ліцензії чи продовжити дію таких ліцензій суб’єкт господарювання зобов’язаний у період 30 днів, наступних за днем припинення або скасування воєнного та надзвичайного стану в Україні.

 

Джерело:

Наслідки несплати за ліцензію у період війни

Узнай первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для вашего бизнеса!
Подписаться

  Оставьте свои данные и мы свяжемся с вами в течение 5 минут

   Оставьте свои данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время

   КиевДнепрКаменское
   Написать в
   Viber