044 338 12 88, 056 745 12 88, 097 338 12 88, 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Консалтинг

Консультації з бухгалтерського та податкового обліку для керівника

Управлінський консалтинг


Аналіз роботи бухгалтерської служби

    • аналіз організаційної схеми бухгалтерського відділу
    • рациональний розподіл виконавчих і контрольних функцій для недопущення помилок
  • аналіз діючої системи управлінської звітності: перевірка відповідності по контрольних точках, виявлення причин можливих відхилень, перевірка организації документообігу та поділу обов'язків по складанню управлінської звітності між підрозділами
  • розробка системи збалансованих показників стану підприємства для використання в управлінні підприємством вищим менеджментом


Бухгалтерський і податковий консалтинг


Консультаційний супровід


Завжди на зв'язку!


Готові до змін? Телефонуйте нам

+38 (056) 745 12 88,

+38 (050) 340 11 17,

+38 (097) 338 12 88

 

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Консультативне обслуговування для бухгалтерів: Вам вже час?
Управлінський консалтинг: навіщо він Вам?
Як оцінити ефективність роботи ваших бухгалтерів?
Чому Вашому бухгалтеру необхідно консультаційне обслуговування?

Так і не знайшли відповіді на Ваше питання?

Задайте питання спеціалісту прямо зараз:Управлінський консалтинг - це послуга досить нова і молода. Цей процес має на увазі під собою індивідуальний підхід для аналізу будь-якої з компаній і виділення її проблемних місць. Команда фахівців підбере найефективніші і оптимальні шляхи вирішення наявних проблем.

В послуги, що надаються компанією «Аудит -Інвест» входять і консультаційні послуги. Завдяки цьому поряд з вами опиняться люди, які в будь-який час зможуть надати вам податкову консультацію, консультацію бухгалтера, а також нададуть відповіді на податкові питання, якщо такі виникнуть.

Управлінський консалтинг допоможе не тільки грамотно організувати фінансові процеси, а й допоможе налагодити грамотний процес управління тією чи іншою організацією або підприємством. Податковий консалтинг в свою чергу стане хорошою практикою для того, щоб вся необхідна документація була готова вчасно і була в порядку. Завдяки нашим фахівцям ви завжди зможете отримати всі відповіді на хвилюючі вас питання.

Вартість наших послуг - це гнучка система розрахунків, яка підбирається індивідуально під кожен випадок. Ми проводимо бухгалтерський облік, а також безліч інших процесів в будь-яких організаціях Києва та Дніпра. Все залежить від обсягів необхідних робіт, але ціна на наші послуги неодмінно вас приємно здивує.