Вiдгуки

Компанія ТОВ “Крок Г.Т.” висловлює подяку компанії Audit-Invest за кваліфіковану допомогу в підготовці пакету документації з трансфертного ціноутворення.

Усі роботи були виконані в термін на вищому рівні з комфортними комунікаціями, а високий професіоналізм команди Audit-Invest склав позитивне враження.

Фахівці відповідальні, уважні, доброзичливі, вміють зрозуміти клієнта та знайти індивідуальний підхід до рішення задач.

Компанія Audit-Invest зробила все можливе, щоб наша співпраця була максимально комфортною, а поставлена задача була виконана на вищому рівні, з урахуванням всіх особливостей діяльності нашого підприємства та нюансів податкового законодавства.

Без будь-яких сумнівів рекомендуємо компанію Audit-Invest як надійних та відповідальних партнерів у питаннях трансфертного ціноутворення!

В.В. Дев’ятко, головний бухгалтер ТОВ “КРОК Г.Т.”


Благодійний фонд “Діти з гемофілією” (реєстрація від 10.08.2015 р. № 10691020000034960) співпрацює з АФ “Аудит-Інвест” з липня 2017 р.

За час роботи були вирішені такі проблемні питання фонду:

 1. створена, впорядкована та ведеться бухгалтерія в 1С
 2. щомісяця подаються податкові звіти
 3. формується та подається фінансовий річний звіт
 4. ведеться зарплатний проект фонду
 5. співробітники АФ “Аудит-Інвест” надають консультаційну допомогу по всіх питаннях, пов’язаних з бухгалтерським обліком та документацією, заповненням щорічної декларації о доходах.

Поточні питання вирішуються оперативно та якісно. Співробітники компанії завжди знаходяться на зв’язку, що дозволяє оперативно вирішувати нагальні питання щодо бухгалтерської та юридичної документації фонду.

Співробітники АФ “Аудит-Інвест” мають досвід роботи з бухгалтерським обліком НГО.

БФ “Діти з гемофілією” і надалі планує співпрацювати з АФ “Аудит-Інвест” та рекомендує компанію для співпраці іншим НГО через високий професіоналізм співробітників, вміння доступно роз’яснити нюанси ведення бухгалтерського обліку та правила складання супутніх документів, вчасно подану звітність.

Ніна Юріївна Астафорова-Яценко, директор БО “БФ “Діти з гемофілією”


Я є головним бухгалтером виробничого підприємства вже більше 20-ти років. За ці роки, неодноразово доводилося співпрацювати з різними компаніями стосовно надання аудиторських послуг та бути присутнім на великій кількості семінарів. З АФ “Аудит-Інвест” познайомилась 5 років тому на семінарі , який проводився сумісно з компанією “Техноцентр Маяк”.
Одразу ж підкупила невимушена обстановка та неймовірно “живі” доповіді, я би навіть сказала – тематичні бесіди. Було видно, що фахівці АФ не просто люблять те, чим вони займаються, а живуть цим. Інформація доноситься до слухача легко та невимушено, а питання із залу ніколи не залишаються без відповіді. Тепер, семінари, які організовують інші фірми, я відвідую дуже рідко.
А цього року вирішила звернутися за допомогою у веденні кадрового обліку на підприємстві. І анітрохи не пошкодувала. Аудиторська проверка прошла на високому професійному рівні. Не будучи “кадровиком”, розібралась в структурі та порядку документообороту, кадрового діловодства на своїй фірмі. За що їм ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!
Наша фірма – це дружня сім’я. Про АФ “Аудит-Інвест” я можу та хочу сказати те саме! Дякую за чуйність та професіоналізм. Бажаю успіхів.

Людмила Василіївна Олейник, головний бухгалтер ТОВ ВКФ “КРОМ”


Хочу висловити подяку Аудиторській фірмі “Аудит-Інвест” за вчасне та грамотне виконання робіт з бухгалтерського обслуговування ПП ВКФ “АКМА”.
Квартальні звіти, баланси та декларації для моєї компанії перевіряють бухгалтери вищої категорії. Дуже вражає зручність надання бухгалтерських послуг, їх якість та оперативність. Це одна з небагатьох фірм, яким дійсно можна довіряти.
Працюючи з “Аудит-Інвест” я бачу чесність, відкритість та компетентність зі сторони фахівців. Якщо виникають питання, то фахівці швидко реагують і дають обгрунтовану відповідь.
Я рекомендую Аудиторську фірму “Аудит-Інвест” за якість робіт та сервіс, за надійність та віддачу, за відповідальність та професіоналізм!

Олена Генадіївна Дидоренко, директор ПП ВКФ “АКМА”


З компанією ТОВ “Аудит-Інвест Україна” наше підприємство працює лише пів року. Але дуже раді нашому співробітництву.
За результатами наданих консультаційних послуг, нами отримана кваліфікована допомога, необхідна в рішенні питань бухгалтерського та податкового обліку. Крім того, хочеться відмітити високий професійний рівень робітників даної аудиторської фірми, серйозний підхід до рішення поставлених перед ними задач.
Сотрудники компанії, у випадку виникнення термінових питань, з розумінням ставляться до ситуації та готові допомогти порадою негайно.
Також хочемо відмітити особливий підхід фахівців Вашої фірми до проведення семінарів. На кожному семінарі була отримана корисна в роботі інформація, фахівці мали можливість вчасно ознайомитись з головними новинами у законодавстві України.
Особливо вважаємо за потрібно відмітити Єгорову Юлію та Горошанську Олену, які володіють широким спектром знань та навичок, що забезпечують кваліфіковані та якісні консультації.

А.В. Черник, директор ТОВ “Белстрой Україна”


Наша компанія співпрацює з Аудиторською фірмою “Аудит-Інвест” в області загального аудиту та бухгалтерського супроводу. Тривала сумісна праця з досить складних та, іноді, нестандартних питань дозволяє нам сформувати свою думку про роботу “Аудит-Інвест”. В процесі роботи компанія “Аудит-Інвест” довела, що володіє добрим потенціалом, яки є необхідним та успішної роботи. Також зарекомендувала себе як висококваліфікована команда професіоналів. Фахівці мають високий рівень підготовки, глибокі знання підготовки, глибокі знання особливостей бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. Аудиторські перевірки були проведені якісно і в обумовлений термін. Висловлюємо впевненність в тому, що наша співпраця буде плідною і в майбутньому.

Олег Горб, генеральний директор ПП “Магнат Дизайн Центр”


Колектив ТОВ “АПК” Белагросервіс “висловлює подяку всьому колективу аудиторської фірми” Аудит-Інвест “за професійну допомогу в підготовці документації з трансфертного ціноутворення за 2016 р. Фахівці цієї фірми показали високий рівень професіоналізму, організованості, компетентності, які з великою уважністю поставилися до всіх учасників нашої діяльності. При виникненні будь-яких питань, вони входили в положення і готові були допомогти порадою негайно. Аудиторська фірма “Аудит-Інвест Плюс” свої обов’язки виконалавчасно і в повному обсязі. ТОВ “АПК” Белагросервіс “рекомендує всім ТОВ Аудиторська фірма” Аудит-Інвест “як надійного партнера за якісне виконання завдання.

А.Б. Сокол, генеральний директор ТОВ “АПК “Белагросервіс”


Співпрацюємо з Аудиторською фірмою “Аудит-Інвест” вже багато років. Дуже пишаюся тим, що працюю з компанією, яка за цей проміжок часу виконала такий довгий шлях, досягла колосальних висот і стала однією з кращих в Україні. Для мене особисто, як для власника компанії, дуже важливо відчуття надійного тилу і впевненості, що всі питання ведення бухгалтерського обліку вирішуються вчасно і професійно. Дякую за грамотну роботу! Бажаю вам не зупинятися, рости і розвиватися далі!

Станислав Янович Тучковський, директор ТОВ “ЕКСПОРТМАШ”


Висловлюємо подяку аудиторській фірмі “Аудит-Інвест” за допомогу в підготовці пакету документації з трансфертного ціноутворення, індивідуальний підхід до виконання проекту. Хочемо відзначити високий рівень організованості, компетентності і професіоналізму консультантів компанії. Всі прийняті на себе зобов’язання аудиторська фірма “Аудит-Інвест” виконала точно в строк і в повному обсязі, ефективно і якісно. Рекомендуємо аудиторську фірму “Аудит-Інвест” як надійного і компетентного консультанта по бізнесу!

Михайло Юрійович Попов, директор ТОВ “Локомотивремсервіс”


АФ “Аудит-Інвест є нашим партнером в підготовці документації з трансфертного ціноутворення та Звіту з контрольованих операцій. За час співпраці команда АФ “Аудит-Інвест” на чолі з Євгенією Абросимовою підтвердила свій високий професіональний статус, компетентність та високоефективність в рішенні поставлених задач. Важливим моментом співробітництва можна відзначити коректність та доброзичливість співробітників. Ми задоволені співпрацею з АФ “Аудит-Інвест” та рекомендуємо як надійну та компетентну команду з чітким розумінням потреб Партнера.

М.В. Осіпчук, директор ТОВ “Кредитекспресс Юкрейн Ел.Ел.Сі.”


Цим листом ПрАТ “НВО ДНІПРОПРЕС” підтверджує взаємної співпрацю з компанією Аудиторська фірма “Аудит-Інвест”. Основним напрямком взаємовідносин стало надання послуг з підготовки пакета документації та складання звіту з трансфертного ціноутворення за 2016 рік. З боку нашого підприємства хотілося б відзначити високий рівень професіоналізму фахівців аудиторської компанії. Так як наше підприємство випускає і відвантажує вироби за індивідуальними замовленнями, підхід до складання даного виду звітності досить складний. Співробітники компанії досить професійні і вивчили всі нюанси, пов’язані з випуском і подальшою реалізацією продукції, після чого грамотно і оперативно підготували пакет документації. В процесі взаємної роботи при підготовці пакету документації хотілося б відзначити не тільки професійні якості співробітників, але і індивідуальний підхід і пунктуальність. Зі свого боку, керівництво ПрАТ “НВО Дніпропрес”, грунтуючись на своєму досвіді співпраці, рекомендує Аудиторську фірму “Аудит-Інвест”, як надійного і грамотного партнера.

Ірина Шмуль, головний бухгалтер ПрАТ “НПО ДНІПРОПРЕС”


ТОВ “Алекспром” висловлює свою подяку фахівцям АФ “Аудит-Інвест” за допомогу в підготовці документації з ТЦУ. Враження від співробітництва залишились дуже добрі. Фахівець Олена Єрьоменко дуже уважно віднеслась до усіх аспектів діяльності підприємства. В роботі АФ відчувається індивідуальний підхід до кожного підприємства і високий професіоналізм, висока кваліфікація фахівців, комплексний підхід до рішення наших завдань та оперативність в роботі. Сподіваємося на майбутнє співробітництво та рекомендуємо АФ “Аудит-Інвест”, як надійного партнера.

Колесник С.А., директор ТОВ “Алекспром”


Товариство з обмеженою відповідальністю «Туристична компанія «АВІАЛІГА» відзначає високу кваліфікацію, якість роботи і компетентність працівників аудиторської компанії «Аудит-Інвест», чіткість, оперативність і діловий підхід до поставлених питань та культуру обслуговування.

Під час нашої співпраці з аудиторською фірмою «Аудит-Інвест» ми не мали нарікань на якість отриманих послуг. Надання послуг проводилося спеціалістами фірми на високопрофесійному рівні, якісному та обумовлені строки.

Фахівці аудиторської фірми оперативно і компетентно вирішували поставлені перед ними завдання, обґрунтовано і в коректній формі надавали висновки, неформально підходили до складних питань, які поставали перед нашим підприємством. Ми вдячні працівникам аудиторської фірми «Аудит-Інвест» за наданні консультаційні послуги і маємо наміри і подалі співпрацювати з аудиторською фірмою «Аудит-Інвест».

Ми рекомендуємо аудиторську фірму «Аудит-Інвест» як надійного партнера для співробітництва в галузі аудиту, експертної діагностики та бухгалтерського обслуговування.

ТОВ “АВІАЛІГА”

генеральний директор О.С. Бродська, головний бухгалтер Ю.В. Ордуханова


Як головний бухгалтер компанії “ПЛАТО-ПЛЮС”, хочу висловити подяку за всіляке сприяння і надання допомоги при виникненні будь-яких труднощів Аудиторській фірмі “Аудит-Інвест”.
Вперше я звернувся в АФ “Аудит-Інвест” за аудиторською перевіркою. Фахівці компанії показали свій високий професійний рівень, відповідальність і небайдужість. Мене приємно вразила така робота. Після чого, спільно з директором, було прийнято рішення частково віддати ведення бухгалтерії на аутсорсинг.
Цей крок зіграв велику роль в підвищенні ефективності, як моєї роботи, так і всього підприємства. Всі роботи над ділянками, які ведуть фахівці АФ “Аудит-Інвест”, виконуються якісно, ​​оперативно і не вимагають повторного огляду.
Тому рекомендую дану аудиторську фірму, як надійного партнера в сфері бухгалтерського обслуговування та аудиту!

Володимир Пшеняк,
головний бухгалтер ТОВ “Плато-Плюс”


Колектив ТОВ “Паралель-М ЛТД” висловлює подяку компанії ТОВ “Аудит-Інвест”, зокрема, директорові Київського філіалу Євгенії Абросимовій за професійну допомогу, активне сприяння рішенням робочих питань, пов’язаних зі специфікою діяльності нашої компанії, партнерський підхід до співпраці.
Хочемо відмітити, що вся робота зі сторони компанії ТОВ “Аудит-Інвест” проводиться на високому рівні та в форматі конструктивного діалогу, що сприяє оперативному рішенню виникаючих питань.
В особі керівників фірми та її робітників ми придбали справжніх друзів, які прийдуть на допомогу в будь-яку хвилину і ніколи не відмовлять у професійній консультації.

Є.В. Хиленко
директор ТОВ “Паралель-М ЛТД”


Спільна співпраця з ТОВ “Аудит-Інвест” протягом більш 10 років дає мені моральну та правову основу оцінити компанію, як порядного та надійного партнера.
Робота в аутсорсингу показала високі професійні та відповідальні якості фахівців у виконанні своїх обов’язків, що підтверджено відсутністю зауважень та штрафних санкцій зі сторони інспектуючих та контролюючих органів.
Властивий клімат виробничих відносин між компаніями є дружнім та доброзичливим. Це дозволяє рекомендувати ТОВ “Аудит-Інвест” в якості гарантованого партнера в бізнесі і бухгалтерському обліку, і аудиту.

Геннадій Михайлович Солодовніков,
директор “Ятрань ltd.”


Даним листом висловлюємо подяку Аудиторській фірмі “Аудит-Інвест” за бездоганне співробітництво в області бухгалтерського обслуговування.
При відкритті бізнесу було прийняте рішення віддати бухгалтерію на аутсорсинг, щоб не займатись пошуком бухгалтера, обладнувати його робоче місце, контролювати роботу та переживати про достовірність підготовлених звітів. До вибору аудиторської фірми ми підходили дуже ретельно, оскільки досить складно довірити ведення бухгалтерії незнайомій компанії. Але результат нас вразив. Ми с першого разу потрапили у руки справжніх професіоналів! Усі завдання виконуються швидко та якісно.
Бажаємо АФ “Аудит-Інвест” подальшого розвитку та процвітання! З великим задоволенням рекомендуємо компанію, як надійного партнера у сфері надання бухгалтерських послуг!

Анжела Вазгенівна Шевченко
директор ТОВ “ШЕВЧЕНКО І КО”


Цього року наша компанія мала можливість звернутись за професійною консультацією до фахівців аудиторської фірми “Аудит-Інвест”. Бажаємо відмітити, що серед співробітників компанії багато висококваліфікованих фахівців в області аудиту, бухгалтерського та податкового обліку, надійні юристи. Уся ця дружня команда спілкується з клієнтом на одній “хвилі”, супроводжує та допомогає вирішити складні питання.
Корисні та практичні знання можна придбати на семінарах компанії. Один тільки бізнес-сніданок, на якому обговорюються останні новини в Законодавстві, чого вартий.
Девіз компанії “Основа Вашої впевненності” відповідає дійсності.
Переконайтесь в тому, що компанія “Аудит-Інвест” – компанія професіоналів своєї справи!
Співпраця продовжується!

Жання Кругляк
керівник фінансового відділення компанії “TOI Group”


Керівництво ТОВ “УК” Вітряні парки України “висловлює свою вдячність ТОВ АФ« Аудит-Інвест »за якісне виконання проекту – проведену трансформацію фінансової звітності за МСФЗ нашого підприємства.
При виборі спеціалізованої консалтингової організації для проведення трансформації фінансової звітності ми орієнтувалися на наявність професійного досвіду і ділову репутацію поставника таких послуг. Враховуючи до уваги переконливий досвід фахівців АФ “Аудит-Інвест”, об’ємний портфель клієнтів та їх рекомендації ми обрали саме цю організацію.
Якість та терміни виконання робіт не мали нарікань та претензій Був продемонстрований налагоджений механізм роботи та комунікації. Високий рівень підготовки фахівців знайшов своє відображення в якісно підготовленій фінансовій документації.
Осообливо приємо, що АФ “Аудит-Інвест” пропонує адекватну конкурентоспроможну вартість послуг на ринку консалтингу, що дозволяє користуватись послугами справжнії професіоналів без істотного росту витрат.
ТОВ “УК Вітряні парки України” рекомендує ТОВ АФ “Аудит-Інвест” як надійного, компетентного партнера з консалтингових проектів, який виконує все взяті на себе обов’язки.

Єременко В.В.,
генеральний директор ТОВ “УК Вітряні парки України”


ТОВ “ІННОВАЦІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЦЕНТР КИЇВ” з жовтня 2015 року користується послугами бухгалтерського обслуговування, які надаються Аудиторською фірмою “Аудит-Інвест”. Уклавши договір, ми вирішили для своєї компанії проблему роботи бухгалтерії та заощадили на формуванні власної бухгалтерської служби.
За поточний рік ми встигли оцінити високу якість бухгалтерських послуг: справжній професіоналізм, відповідальність, гарантії якості, страхування можливих помилок – все це робить нашу співпрацю перспективною та безпечною!
Окремо хочеться відмітити високий рівень сервісу в Аудиторській фірмі “Аудит-Інвест”. Персонал порядний, обов’язковий та привітний. На усі наші питання реагують моментально та грамотно. Ми дуже задоволені нашею співпрацею!
Зі свого боку рекомендуємо всім компаніям України Аудиторську фірму “Аудит-Інвест” як надійного та сумлінного партнера, який надає бухгалтерські послуги на дуже високому рівні!

Ірина Борисівна Киниця,
директор ТОВ “Інноваційний Аграрний Центр Київ”


Цим листом ТОВ “ЗІІ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ “МАЗ-УКРАЇНА” підтверджує надання ТОВ АФ “Аудит-Інвест” послуг з підготовки пакету документації та складанню звіту з трансфертного ціноутворення в 2016 році.
Коли постало питання, хто буде готувати звітність для ТЦУ, ми розглядали кращі аудиторські компанії України. Із багатьох пропозицій, в тому числі Великої четвірки, ми обрали АФ “Аудит-Інвест”. Перевагами АФ “Аудит-Інвест” були: оперативність в роботі, ціна, здатність знайти рішення у нестандартних ситуаціях, доброзичливість і тактичність.
Варто відмітити високий професійний рівень фахівців аудиторської компанії, які з великою уважністю поставилися до усіх сфера нашої діяльності. У видаку виникнення термінових питань, вони з розумінням ставилися до нас і завжди готові були допомогти порадою негайно, навіть після завершення робочого дня. У результаті документація та звітність були складені грамотно та оперативно.
Відмінна риса АФ “Аудит-Інвест” – це доброзичливий стиль спілкування та справжня командна робота. Навіть якщо наш фахівець був зайнятий, інший того ж моменту підхоплював та надавав нам професійну консультацію. Тому ТОВ “ЗІІ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ “МАЗ-УКРАЇНА” висловлює щиру подяку усьому колективу АФ “Аудит-Інвест”, особливо Абросимовій Євгенії за професійну допомогу!
Грунтуючись на позитивному досвіді співробітництва, ми рекомендуємо ТОВ АФ “Аудит-Інвест” усім, хто потребує надійного партнера з питань трансфертного ціноутворення!

Євгенія Шевченко,
головний бухгалтер ТОВ “ЗІІ Торгівельний дім “МАЗ-Україна”

Перевірити справжність


Висловлюємо подяку аудиторській фірмі “Аудит-Інвест” за допомогу у підготовці документації з трансфертного ціноутворення. Фахівці продемонстрували високий рівень професіоналізму, ділової активності та найголовніше – індивідуальний підхід до виконання проекту. Усі прийняті на себе обов’язки аудиторська фірма “Аудит-Інвест” виконала вчасно та у повному обсязі.
Ми переконалися, що завжди можемо розраховувати на підтримку та допомогу з боку аудиторів, податкових консультантів, юристів. Тому рекомендуємо аудиторську фірму “Аудит-Інвест” як надійного партнера та компетентного консультанта з бізнесу!

Ігор Юрієвич Ігнатов,
директор ТОВ “Строй центр”

Перевірити справжність


Я обслуговуюсь в компанії “Аудит-Інвест” лише місяць. Не приховуватиму, що ми клієнти один одного. Я займаюся SEO-просуванням, а вони ведуть мою бухгалтерію. Зізнаюся, що не встояв перед їх сервісом у роботі, за яким спостерігав зі сторони. Сьогодні я забув, що таке бухгалтерія і мене нічого не відволікає від улюбленої роботи! З “Аудит-Інвест” я заощаджую час, гроші та нерви. Хочу відмітити оперативність виконання завдань та привітність співробітників.
Я радію перемогам “Аудит-Інвест” та пишаюся співробітництвом з ними, тому що зараз я розумію їх незамінність у будь-якій сфері, будь-якій роботі та у будь-який час! Наші відносини стовідсотково мають довгостроковий характер!

Віталій Сергійович Пономаренко,
ПП Пономаренко

 


ТОВ “Абсолют-Сталь” займає провідне місце на українському ринку промислового металопрокату, здійснює оптові поставки металопродукції в Україні та Європі, в зв’язку з чим для підприємства в 2016 році гостро постало питання трансфертного ціноутворення.
Відповідати вітчизняним законодавчим вимогам у сфері ТЦУ нам допомогла аудиторська фірма “Аудит-Інвест”. Фахівці підготували для ТОВ “Абсолют-Сталь” документацію з трансфертного ціноутворення та здійснили оперативну підтримку під час формування звіту по контролюючим операціям.
Варто відмітити високий рівень організованності, компетентності та професіоналізму консультантів компанії. АФ “Аудит-Інвест” зарекомендувала себе. як надійний діловий партнер.
Висловлюємо подяку команді АФ “Аудит-Інвест”, яка працювала над нашим проектом, за уважність, зацікавленність в позитивному результаті співробітництва, в ефективному та якісному виконанні завдання!

Олександр Миколайович Прокопенко, директор ТОВ “Абсолют-Сталь”

Проверить подлинность


Наше співробітництво з АФ “Аудит-Інвест” почалось ще у 2008 році, з моменту заснування представництва міжнародної компанії “Солвей Кемікалз Інтернешнл” у м. Дніпро. Професіоналізм, доброзичливість, оперативність в роботі та якість послуг, що надаються, зробили нашу спільну роботу довгостроковою.
Що особливо подобається у роботі – персональний підхід.
Немає відчуття, що я працюю з аутсорсинговою фірмою та бухгалтера немає поруч. В АФ “Аудит-Інвест” за моєю компанією закріплені окремі співробітники, які завжди на зв’язку та в курсі всіх справ та питань. Важливим моментом для мене є також те, що тут завжди дадуть грамотну пораду, вчасно попередять про можливі загрози.
Дуже приємно, що співробітники розвиваються професіонально. Мій обслуговуючий спеціаліст Єременко Олена за час роботи отримала сертифікат САР, що ще раз підтверджує, що моя бухгалтерія в надійних руках справжніх професіоналів!
Я довіряю “Аудит-Інвест” та рекомендую для іноземних представництв міжнародних компаній!

Андрій Володимирович Плахотник, директор представництва “Солвей Кемікалз Інтернешнл С.А.”

Проверить подлинность


З самого початку планування нового бізнесу, ще перед створенням компанії в кризовому 2014 році, наші європейські засновники поставили завдання вибрати надійного партнера з бухгалтерського та аудиторського супроводу нового підприємства, який допоможе побудувати правильну систему роботи, підкаже і застереже від помилок в умовах постійно мінливого законодавства. Наш вибір припав на АФ ​​”Аудит-Інвест” і з тих пір ми жодного разу не пошкодували про це рішення.
У роботі з “Аудит-Інвест” не можна не відзначити високий професіоналізм співробітників, очевидне прагнення до постійного розвитку та вдосконалення, а також великий штат різнопланових фахівців. Оперативність реакції і одержувані розгорнуті відповіді на, здавалося б, досить складні й заплутані питання часом просто вражає (в хорошому сенсі цього слова). Співпрацюючи з АФ “Аудит-Інвест” ми не просто маємо якісний сервіс і економимо на утриманні непотрібного бухгалтерського штату, головне – ми відчуваємо себе захищеними. А це дуже важливо в сучасних нестабільних умовах!
Я часто наголошую в бесідах зі своїми партнерами те, що працюю з професійною аудиторською компанією “Аудит-Інвест” на постійній основі і я кажу це з гордістю!

Артем Олександрович Марущак, директор ТОВ АБО Україна

Проверить подлинность


У своєму бізнесі я намагаюся йти в ногу з часом. А як інакше, якщо займаєшся впровадженням передових технологій – альтернативних джерел енергії.
Так, забезпечуючи більш економічне, ефективне життя і роботу українцям, я знайшов компанію, яка зняла з мене багато питань з ведення бізнесу.
І зараз хочу висловити подяку АФ «Аудит-Інвест» за сумлінне і професійне ведення бухгалтерії. Завдяки цій компанії я економлю багато часу і зусиль. Тепер я передаю роботу «Аудит-Інвест», а далі все розподіляється за напрямками без моєї додаткової участі.
Великою перевагою я б відзначив якість послуг, що надаються і комфортні умови взаємодії. Тут високий рівень кваліфікації фахівців, вони оперативні, доброзичливі і тактовні.
Я рекомендую АФ «Аудит-Інвест» як надійного партнера і команду професіоналів! І бажаю вам успіхів і розвитку!

Черняк Ігор Володимирович, директор ТОВ “Альтернатив Солюшн”

Проверить подлинность


Загальне враження від роботи з компанією дуже позитивне. Професіоналізм, універсальність, гнучкість та взаємозамінність працівників. Налагоджена комунікація. Крім того, що допомогли мені знайти спільну мову з ДПІ, ще й підвищив власний рівень знань завдяки семінарам та бізнес-сніданкам з Ольгою Миколаївною. Надають допомогу справами та порадами практично по всім питання, які цікавлять нас та наших інвесторів. Чому компаніям корисно звертатися в АФ «Аудит-Інвест»? Тому що керівнику потрібно спокійно робити свій основний бізнес, будучи впевненими, що «на кухні фінансів» все в порядку.

Олег Володимирович Кальянов, директор BÖHLER – UDDEHOLM UKRAINЕ

Проверить подлинность


Ми почали працювати з «Аудит-Інвест» в непрості для нашої компанії часи. Але разом ми подолали їх і сподіваюся, що далі буде тільки краще.
Мені дуже подобається професійна робота і чіткі рекомендації фахівців «Аудит-Інвест», які займаються нами. Завжди ввічливі, готові допомогти в будь-якій ситуації, налаштовані на позитив. Для мене, як не фахівця в області бухгалтерії робота з «Аудит-Інвест» – просто знахідка. Я можу бути спокійна за відносини з контролюючими органами, а також за те, що вся бухгалтерія ведеться чітко. Окреме спасибі Мартиненко Аллі, з якою ми кожен день на зв’язку.
Із задоволенням рекомендую «Аудит-Інвест» своїм друзям, а також всім, хто потребує професійної підтримки, тому як вони кращі, а повірте у мене є з ким порівняти.

Машинець Вікторія Юріївна, директор ТОВ «Машинерія»


У мене найкраще враження про співпрацю. Ми самі знайшли АФ «Аудит-Інвест» і вибрали цю організацію, як аудитора і консультанта за кількома критеріями. У сумі, АФ «Аудит-Інвест» виявився найсильнішим. Кожного разу ми переконуємося, що маємо справу з професіоналами. За три роки співпраці у нас налагодилися довірчі відносини. Ми отримуємо необхідні сервіси, вичерпну підтримку, щиру доброзичливість. Так, послуги АФ «Аудит-Інвест» коштують грошей, але нам це витрати повернулися сторицею. До послуг АФ «Аудит-Інвест» ми звернулися для вирішення досить специфічною і складного завдання. Це було необхідно нам для підписання контракту з найбільшим світовим виробником. Контракт з нами був підписаний. Після цього наша співпраця стала систематичним і воно постійно розширюється. Високий професіоналізм, довірчі відносини, про-активний підхід. Ось наша оцінка АФ «Аудит-Інвест». Ми високо цінуємо роботу АФ «Аудит-Інвест» і нашу співпрацю. Ми рекомендуємо АФ «Аудит-Інвест» тим, хто хоче мати надійного, високо професійного партнера і отримати нові конкурентні переваги.

Юрій Олександрович Протопопов, директор ТОВ «Рим 2000»

Проверить подлинность


Моє враження від роботи компанії можна сформулювати як “вдумливість і оперативність”. Я знаю, що можу зателефонувати навіть поза робочий час і поставити запитання. Відповідь я отримаю, як тільки вона буде готова, з максимальною оперативністю.
Сильні сторони – професіоналізм та організація роботи, що дозволяє закріпити за компанією т.зв. “куратора”, до якого можна звернутися з питаннями. Відповідь готується фахівцями, але отримуємо ми його від тієї людини, до якої звернулися.
Завдяки компанії “Аудит-Інвест”, яка на наш запит готувала аргументовані відповіді нашим діловим партнерам, ми змогли відстояти нашу позицію в переговорах, змогли виправити деякі системні помилки в організації роботи, мінімізували податкові ризики.
Мені подобається рівень обслуговування, який ми отримуємо від АФ “Аудит-Інвест”, можу назвати його високим, оскільки він характеризується такими речами як компетентність і оперативність, а також високим рівнем відповідальності за надані послуги.
Вважаю, що з АФ “Аудит-Інвест” працювати корисно всім компаніям, оскільки послуги надаються в комплексі: можливий і аудит, і консультації, ведення як в цілому обліку, так і його окремих напрямів, формування та подача звітності. Умови роботи АФ “Аудит-Інвест” зі своїми клієнтами мають на увазі можливість отримувати консультації з питань, що цікавлять, без додаткових погоджень і оплат, а в наш нелегкий час це дуже радує.
Особисто я, як головний бухгалтер компанії, з повною відповідальністю можу рекомендувати АФ “Аудит-Інвест” іншим компаніям. Повірте, ви не будете розчаровані!

Ніна Іваненюк, головний бухгалтер ТОВ “Фамед Україна”


Наша компанія співпрацює з АФ «Аудит-Інвест» з 2008 р. Ми хочемо відзначити високий професіоналізм фахівців компанії, їх безперервний професійний ріст, відповідальний і творчий підхід до вирішення найрізноманітніших завдань, доброзичливість і готовність завжди допомогти. Щомісячні семінари, що проводяться компанією, завжди цікаві і допомагають у роботі.
Консультаціі співробітників АФ «Аудит-Інвест» завжди грамотні, своєчасні, що дозволяє оперативно вирішувати поточні завдання. В умовах постійних змін у законодавстві консультації з співробітниками АФ «Аудит-Інвест» стають реальною підмогою в роботі. Ми готові рекомендувати «Аудит-Інвест» іншим компаніям як висококласну аудиторську компанію з високим рівнем обслуговування і професійною підготовкою співробітників.
Ми хочемо подякувати за уважне доброзичливе ставлення керівництва і співробітників компанії і побажати подальших успіхів.

Михайло Іванович П’ятниця, директор SEW-EURODRIVE

Проверить подлинность


Серед сильних сторін «Аудит-Інвест» хочу відзначити досвід компанії, грамотну подачу інформації по нововведенням в законодавстві. Уміння завжди знайти рішення або роз’яснити те, що часто буває незрозумілим.
Ми разом з АФ «Аудит-Інвест» побудували систему обліку на сільгосппідприємстві з урахуванням специфіки роботи та програмного забезпечення, спираючись на законодавство України та методичні рекомендації Минестерства агрополітики України. Спасибі вам за співпрацю з нами.
Рекомендую професійну і сильну команду фахівців «Аудит-Інвест»!

Наталія Олександрівна Никонова, головний бухгалтер ТОВ «М’ЯСОКОМБІНАТ «ЮВІЛЕЙНИЙ»


З початку співпраці з АФ «Аудит-Інвест» бухгалтерія перестала бути для нас дамокловим мечем і карою господньою. Ми дуже високо оцінюємо рівень компетентності співробітників АФ. За 4 роки роботи нам не довелося особисто вирішувати проблеми з податковою і бухгалтеріями контрагентів, всі наші проблеми вирішили фахівці АФ «Аудит-Інвест».

Сильними сторонами Аудит-Інвест є:

а) Добре організована спеціалізація персоналу, що дозволяє оперативно реагувати на зміни податкового законодавства. Крім закріпленого за нами бухгалтера, в штаті підприємства є зарплатний відділ, юрист, досвідчені аудитори, швидко і комфортно «розрулюючі» будь-яку проблему.

б) Вартість послуг: цілий відділ по ціні головбуха з помічником. Прозорий прейскурант. Знижки!

в) Організація регулярних змістовних семінарів – для клієнтів безкоштовно.

Тепер я можу зосередитися на бізнесі, а не думати про бухгалтерію.

Штатний бухгалтер? Ні, на нашу думку окремий бухгалтер окремого підприємства не володіє кругозором і знаннями цілої аудиторської фірми!

Володимир Володимирович Губенко, директор ТОВ “ТЭК БЛИЦ-ТРАНЗИТ”

Проверить подлинность


В умовах щоденних змін у законодавстві потрібно вміти швидко реагувати на них. А від поточної бухгалтерської роботи мене, як головного бухгалтера, ніхто не звільняє. Компанія у нас молода і додаткових співробітників-бухгалтерів ми поки взяти не можемо. Тому для мене дуже важливо витрачати якомога менше часу на пошук потрібної і нової інформації. Для цього у мене є «Аудит-Інвест»! В компанії «Аудит-Інвест» працює великий штат співробітників з різних напрямків бухгалтерського обліку. Тому на свої питання я відразу отримую відповіді, що економить мій час на пошук інформації самостійно. Якщо потрібно, відповіді викладаються в письмовій формі з посиланням на нормативні документи. Ще одна корисна послуга – щомісячні семінари, які для клієнтів компанії надаються безкоштовно. Я не пропустила жодного семінар!
Так само ми зверталися в «Аудит-Інвест» для проведення річного аудиту. За результатами перевірки було отримано від них звіт про результати перевірки з рекомендаціями щодо ведення бухгалтерського обліку.
Рекомендую співпрацювати з «Аудит-Інвест», так як там працюють практикуючі бухгалтери, які мають досвід роботи з різними податковими та іншими державними структурами, що дозволяє їм давати практичні поради в тій чи іншій ситуації.

Світлана Марченкова, головний бухгалтер ТОВ “Рулонні газони України”


Співпрацюємо з АФ “Аудит-Інвест” з 2012р. За цей час можемо відзначити тільки позитив від обслуговування. Компететнтнось, оперативність, кваліфікація, увага до клієнта – Ваші сильні якості.
Так тримати!

Орест Онисько, директор ДП “Боманс-Київ-Україна”


Працюємо з АФ «Аудит-Інвест» більше 2 років.
Головні якості цієї компанії – надійність, професіоналізм і коректність. Сильні сторони – своєчасне виконання договірних зобов’язань, грамотне і своєчасне трактування всіх змін чинного законодавства.
За період 2013 – 2015 рр. спільно з “Аудит-Інвест” ми успішно пройшли більше 10 перевірок податкової, успішно підготували грамотні спростування на Акти податкової та домоглися скасування всіх ППРів на стадії Обласної податкової. Ми виграли всі суди за цей період. До кожного суду ми готувалися спільно, вибудовували лінію захисту, тому перемога була закономірним фіналом нашої спільної роботи.
Професійний рівень співробітників дуже високий. На всі питання, що виникають у господарській діяльності підприємства, ми отримуємо грамотні висновки аудиторів. Дуже важливий момент в нашій спільній роботі – коректність і інтелігентність всіх аудиторів, які приходять до нас на перевірку. Як правило, наші бухгалтери дуже зайняті, але перевірки проходять без зайвого для них емоційного навантаження.
За час роботи з «Аудіт- Інвест» можна зробити висновок, що головне гасло цієї компанії: «Інтереси Клієнта передусім!»
Усім компаніям корисно звертатися в «Аудит-Інвест» для аудиторського супроводу, щоб захистити свій бізнес від грошових втрат при перевірках ДПІ та правоохоронних органів.
Я рекомендую аудиторську фірму «Аудіт- Інвест»!

Світлана Василівна Буханцева, головний бухгалтер ТОВ«Даніелі Хеві Машінері Інжинірінг»

Проверить подлинность


ООО “МЕЛИОР ТРЕВЕЛ ЭНД АВИА” сотрудничает с ООО АФ «Аудит-Инвест» с 2013 года и по сей день. За это время было получено много консультаций, которые помогают в рабочих вопросах и всегда держат нас в курсе событий и изменений в Законодательстве. Уровень обслуживания высокий, компетентность сотрудников соответствующая. На возникающие вопросы различного характера всегда можно получить исчерпывающий ответ. Каждый руководитель современной компании, чтобы быть в курсе любых нововведений в Законодательстве, или других вопросов, возникающих в рабочем процессе, имеет возможность сотрудничать с такой компанией как “Аудит-Инвест”. Со своей стороны рекомендовали эту компанию своим знакомым, которые уже заключили договор с компанией “Аудит-Инвест” и довольны сотрудничеством.Выражаем благодарность ООО АФ “Аудит-Инвест” за плодотворное сотрудничество.

Людмила Цымбалюк
главный бухгалтер ООО “МЕЛИОР ТРЕВЕЛ ЭНД АВИА”


В компании “Аудит-Инвест” Вас встретят с улыбкой и огромным желанием помочь. При личной встрече или по телефону Вы всегда почувствуете интерес к Вашему вопросу и получите максимум интересующей Вас информации в доступном для Вас формате и со ссылкой на законодательные документы.Каждый руководитель современной компании в период постоянно меняющегося законодательства и неустойчивой экономики должен вовремя и четко понимать, какие меры необходимо принять для развития компании. А специалисты “Аудит-Инвест” всегда готовы помочь, в полном объеме отвечая на все наши вопросы в рамках своей компетенции. Сотрудничая с 2002 года, мы уверены в правильности принимаемых решений в области бухучета и налообложения.

Сотрудники компании “Аудит-Инвест” – высококвалифицированные специалисты в своей области: задайте вопрос и Вас направят у специалисту именно по Вашему вопросу. Ваш бухгалтер без сомнения профессионал, но тот поток информации, который он должен помнить и при этом отслеживать её изменения, просто не дает возможности всё охватить и квалифицированно подойти к решению непредвиденной ситуации. Даже имея в штате 3-4 самостоятельных бухгалтеров, мы сталкивались в работе с несогласованностью действий и мнений. А задав вопрос аудитору – получали исчерпывающий ответ, который позволял нам быть впереди.

Мы уверены, что при изменении законодательства, отдельных статей законов или даже изменения счетов для уплаты налогов, мы не упустим ни малейшей информации, так как нас сопровождает компания “Аудит-Инвест”.

Василенко Юрий Николаевич
директор ООО «ЕвроИнвест»


Я благодарна специалистам «Аудит-Инвест» за квалифицированную помощь и за то, что они всегда безотказны!Сильные стороны АФ «Аудит-Инвест»: хорошо налаженная работа команды, оперативность, ответственность за предоставленную информацию, высокий профессионализм. Конфиденциальность! Для нас это очень важно, Вам можно доверить свои данные.

За время сотрудничества Вы помогли нам наладить работу бухгалтерской службы, разработали её структуру и функционал. Это значительно облегчает ведение учета. А ещё Вы избавили нас от необходимости регулярного мониторинга новостей и изменений в законодательстве, информацию в полном объеме мы получаем в АФ «Аудит-Инвест»!

Татьяна Валентиновна Марадуда
главный бухгалтер ООО «Призма Украина»


У нас в штате есть свои бухгалтеры, для них специалисты АФ  – надежные помощники-эксперты, на знания которых всегда можно положиться. Как я могу оценить работу аудиторской фирмы? Мой основной критерий: если мои сотрудники не привлекают меня к решению своих профессиональных проблем, значит «Аудит-Инвест» работает хорошо!
Был в нашем сотрудничестве момент, когда работа почему-то стала выполняться не совсем вовремя. Возможно в это время в «Аудит-Инвест» были некоторые кадровые изменения, и  компании просто не хватало персонала.  Я обратилась напрямую к Ольге Николаевне, и все вопросы были оперативно решены. Наше сотрудничество продолжается и в настоящее время.
Специалисты АФ всегда готовы помочь, в полном объеме отвечают на все наши вопросы в рамках своих компетенций. Если подытожить мой отзыв – я всем довольна, никаких проблем с бухгалтерией у меня не возникает!

Наталья Александровна Лисняк
директор ООО «Штрассе 2006», ЧП «Юридический центр «Проксимус»


Наша компания сотрудничает с фирмой “Аудит-Инвест” уже более двух лет. За это время у меня ни разу не возникло мысли, что мы выбрали не ту “контору”. Скорость, внимательность, высокая компетентность и невероятная отзывчивость сотрудников являются наиболее сильными сторонами фирмы “Аудит-Инвест”.
Не раз они выручали нас в самых, казалось бы, сложных ситуациях. Самая актуальная информация в области бухучета и налогового законодательства, это всё тоже здесь.
В финансовом плане, сотрудничать с “Аудит-Инвест” оказалось намного выгодней, чем содержать собственного бухгалтера и налогового консультанта, тем более такой высокой квалификации.
В общем, мои наилучшие рекомендации фирме “Аудит-Инвест”, потому что им можно доверять, как себе, и быть спокойным за своё дело!

Проверить подлинность

Виталий Игоревич Манчук
директор «Delcam Ukraine»


Работаю с компанией “Аудит -Инвест” более 3-х лет. Хочу выразить благодарность сотрудникам компании за их профессиональный подход и оперативность в решении возникающих вопросов по бухгалтерскому и налоговому учету. Большую помощь оказывают ежемесячные семинары, на которых рассматриваются актуальные темы.
Рекомендую главным бухгалтерам сотрудничать с компанией “Аудит-Инвест”.

Елена Михайловна Пономаренко
главный бухгалтер ООО ДАФМИ


Я искренне рада, что у меня есть такая бесценная (в прямом смысле слова) поддержка в лице ВАШЕЙ компании. Восхищает подход ваших специалистов к работе, к моим обращениям за помощью, они всегда стараются помочь в любой ситуации в решении профессиональных вопросов.

Лидия Сергеевна Козинская
главный бухгалтер ООО Аэрфорс


Наше предприятие работает с «Аудит-Инвест» более трех лет. Начавшись при весьма драматических обстоятельствах экстренного аудита и полного восстановления бухгалтерии, наше сотрудничество переросло рамки аутсорсинга. Сотрудники «Аудит-Инвест» стали для нас добрыми советчиками и проводниками в сложных условиях современного учета. Их высокий профессионализм, оперативность и доброжелательность максимально сглаживают клиентам ухабы отечественного законотворчества.Всем,кто хочет снять с плечей тяжелый креат бухгалтерии и сосредоточится на своем бизнесе, ми смело рекомендуем “Аудит- Инвест”

Оксана Витальевна Губенко
ООО ТЭК БЛИЦ-ТРАНЗИТ


Спасибо Вам огромное за сотрудничество! Пусть все задуманные планы всегда осуществляются и приносят Вам большие доходы и моральное удовлетворение, а клиенты с удовольствием будут обслуживаться только на Вашем предприятии!

Татьяна Васильевна Трусова
компания M3Cargo


Не устаю говорить СПАСИБО ВАШЕЙ ДРУЖНОЙ КОМАНДЕ! Вы действительно очень помогаете принять правильное решение и выйти сухим из воды, либо найти ответ на вопрос, который не можешь найти, либо лишний раз убедиться, что ты был прав. В общем распутать все клубки, которые каждый день подкидывают нам “наши законодатели”. Можно хоть каждый день советоваться и дискутировать с опытными подругами – бухгалтерами, рассчитывать на свои знания, опыт и интуицию, но должен быть еще кто-то, кто сможет тебе помочь!Порою не просто найти людей которым можно доверять, особенно когда у тебя мало времени для принятия решения, а ответ не лежит на поверхности. Я очень рада , что Вы у нас есть! И еще раз большое спасибо за Ваш труд!

Елена Георгиевна Сердюк
ООО ПКП УМК


Работа  с компанией “Аудит-Инвест” всегда оставляет позитивное впечатление.Мне кажется, что это происходит потому, что руководство

компании зажигает оптимизмом своих сотрудников, и это, безусловно, есть сильной стороной “Аудит-Инвест” наряду с высоким профессионализмом.

Отдельно нужно отметить высокий уровень обслуживания клиентов, комфортность общения, готовность помочь всегда и во всем!

Безусловно, “Аудит-Инвест” является надежным партнером, и мне приятно рекомендовать эту компанию всем, кому необходимы качественные аудиторские и бухгалтерские услуги.

Павел Булава
архитектор, директор Архитектурной Мастерской “АЭРОПЛАН”


Работаем с октября 2010г. Не возникало ли у меня желания сменить поставщика бухгалтерских услуг за это время? Да, возникало. Спор касался стоимости этих услуг. Но спор был разрешен по-деловому, а уважение к компании и лично к Ольге Николаевне, как к партнеру, возросло.Возможность разрешать любые спорные ситуации – один из моментов, за которые я ценю наши отношения. За время сотрудничества мы прошли пять плановых встречных проверок по НДС и две внеплановые. Внеплановые проверки были вызваны тем, что мы отказались подать документы, которые были затребованы у нас незаконно. Штрафов нам платить не пришлось. Компетентность сотрудников компании помогла мне не платить лишних денег в бюджет, не нарушая закона. Когда кто-то беспокоится о моих деньгах, это приятно. Я очень доволен работой с этой компанией, рекомендую как партнера и уже, впрочем, делал это.

Олег Александрович Колесник
директор ЧП «ТЕПЛОПЛАСТИК»

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber