ЩО ТАКЕ ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ?

Трансфертне ціноутворення (ТЦУ) встановлює контроль цін в операціях між пов’язаними особами, а також з контрагентами з низькоподаткових юрисдикцій.

Основний принцип – ціни в трансфертних операціях повинні відповідати рівню цін, які склалися б між незалежними компаніями в таких же умовах.

 

ТЦО З “АУДИТ-ІНВЕСТ”

В «Аудит-Інвест» працює група аудиторів, юристів, податкових консультантів, IT-фахівців, які ведуть проекти ТЦУ. З початку 2016 року ми успішно підготували понад 550 проектів і більше 400 консультацій з трансфертного ціноутворення в Україні.

 

АБРОСИМОВА ЄВГЕНІЯ ДМИТРІВНА

Керівник Департаменту трансфертного ціноутворення

 • Досвід участі в проектах ТЦУ в транснаціональних корпораціях більше 10 років. Тільки за 2016-2017 рр. було складено 150+ пакетів документації та надано понад 100 консультацій
 • Член Спілки податкових консультантів
 • Член Асоціації податкових радників в Україні
 • Сертифікований аудитор
 • Випускниця Institute for Austrian and International Tax Law Vienna на WU Transfer Pricing Center (факультет Трансфертного ціноутворення)

 

Допоможемо Вам з наступними напрямками:

 • Ідентифікація контрольованих операцій
 • Розрахунок і обгрунтування цін
 • Розподіл прибутку між компаніями групи
 • Підготовка звіту про контрольованих операціях
 • Складання документації по ТЦО
 • Розробка цінової політики
 • Консультації по мінімізації податкових ризиків
 • Консультування з організації операцій з пов’язаними особами та офшорними компаніями

Підготовка пакету документації з ТЦУ виконується нашою компанією, як у повному обсязі, так і з діленням повноважень: частину роботи бере на себе клієнт, частину – ‘Аудит-Інвест’.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ТЦУ

Для підготовки індивідуального розрахунку вартості заповнення Звіту про контрольовані операціії та Документації з трансфертного ціноутворення необхідний перелік операцій з пов’язаними сторонами-нерезидентами (або резидентами низькоподаткових юрисдикцій), обсяг угод з якими перевищує 5 млн. Грн. (Далі – «контрольовані угоди»).

Необхідні дані про контрольовані угоди (по кожному контрагенту):

1. Кількість договорів з кожним контрагентом;

2. Середня кількість накладних (митних декларацій) / актів виконаних робіт в місяць (по кожному контрагенту);

3. Середня кількість одиниць товарів / послуг в кожній накладній / акті виконаних робіт.

 

Вся документація готується с урахуванням рекомендацій ОЭСР/OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку / Organisation for Economic Co-operation and Development), згідно яких розроблявся розділ про трансфертне ціноутворення в НКУ.

 

Тісно співпрацюючи зі своїми колегами в області оподаткування юридичних осіб, митного регулювання, бізнес-консультування та права, фахівці АФ “Аудит-Інвест” сприяють при структуванні внутрішньокорпоративних угод, аналізі податкових ризиків, пов’язаних із застосуванням трансфертних цін, та обгрунтуванні внутрішньокорпоративних цін з податкової точки зору.

РЕЗУЛЬТАТИ НАШОЇ РОБОТИ можуть бути використані не тільки з метою надання у податкові та митні органи, але і третіми сторонами (міноритарні акціонери або кредитори та інше).

 

Дізнайтеся вартість ТЦУ для Вашої компанії
Заповнити бриф
We are trusted

Дивитись більше

Reviews

Всі відгуки

The process of working on your project
1Contact Us
2Fill out the brief
3A meeting at our office
4Concluding an agreement
5Project Implementation
Contact Us
It's very simple! Call right now on tel. 097 338 12 88, 050 340 11 17, order a call back or write to us af@audit-invest.com.ua. We are already waiting for your call and are ready to advise on all issues.
Contact Specialist
Fill out the brief
You fill out a short brief. In full confidentiality mode, our specialists prepare an individual commercial offer, and they will definitely offer you several options.
Fill out brief
Meeting in our office
We are ready to arrange a meeting with our experts at a convenient time for you. Come to our office, let's get to know each other better and discuss in more detail all the conditions of the project.
Make an appointment
Conclusion of the contract
After your decision, we will draw up a contract taking into account all the features and nuances of the project.
Discuss details
Project Implementation
For the successful implementation of the project, we form a team of experts who will complete the task on time, provide relevant reports and recommendations.
Remember: we always monitor the quality of our projects and act solely in your interests!
Discuss details
Найпоширеніші питання
Як зрозуміти, у мене ТЦО або 30% коректування?
В даному питанні можемо допомогти ми. БЕЗКОШТОВНО. Ми підкажемо, чи є у вас контрольовані операції і що саме вам необхідно.
Крім того, у нас є можливість навчити вас визначати це самостійно, за допомогою наших навчальних матеріалів.
Яка мінімальна вартість пакету документації?
Все залежить від самої контрольованої операції і форми власності контрагента. В середньому, ціна за пакет документації состовляет від 45 тис.грн.
Які терміни підготовки?
Стандартний термін підготовки документації - 21 день. Однак наші фахівці під дуже терміновий запит клієнта змогли підготувати якісну документацію за 5 днів, тобто терміни обсуждаеми.
Супроводжуєте ви свою документацію при необхідності в суді?
Так, ми надаємо безкоштовну консультаційну допомогу. Також, при необхідності, беремо участь спільно з вами в судових процесах.
Проходили ла ваша документація перевірки?
У нашій компанії є багаторазовий практичний досвід в проходженні перевірок нашої документації. Це дозволило нашим клієнтам заощадити колосальні суми і довело їх інформаційну грамотність.
Хочете дізнатися більше про інші види ТЦУ? Дізнатись більше

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber