Процедура трансфертного ціноутворення настільки складна и трудомістка, що більше 87% українських компаній не здатні самостійно впоратись з цим завданням та звертаються за допомогою до податкових консультантів.

Підготовка Звіту про контрольовані операції потребує ретельної деталізації інформації та великого обсягу попередньої методологічної роботи.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Звіт про контрольовані операції за 2020 рік повинен надаватись згідно діючим вимогам пп. 39.4.2 НКУ до 1 жовтня 2021 року.

Інформація стосовно контрольованих операцій за рік, вказується у Звіті з урахуванням та у відповідності до критеріїв, які діяли у зазначеному році.

 

Бездоганна підготовка Звіту досвідченими фахівцями

Аудиторська фірма “Аудит-Інвест” має у власній команді найкращих сертифікованих податкових консультантів та аудиторів в Україні! Скористуйтесь допомогою фахівців для ефективної якісної та професійної підготовки Звіту про контрольовані операції.

 


АБРОСИМОВА ЄВГЕНІЯ ДМИТРІЇВНА

Керівник Департаменту трансфертного ціноутворення

 • Досвід участі в проектах ТЦУ в транснаціональних корпораціях більше 10 років. За 2019-2021 гг. було складено 450 пакетів документації та надано більше 300 консультацій
 • Член спілки податкових консультантів
 • Член Асоціації податкових радників в Україні
 • Сертифікований аудитор

 

Тільки за 2019-2021 рр. наші фахівці підготували більше 450 пакетів документації з трансфертного ціноутворення! Ми точно знаємо, як оформлюються бездоганні звіти та готові допомогти Вам!

 

 

Дізнайтеся вартість ТЦУ для Вашої компанії
Заповнити бриф
We are trusted

Дивитись більше

Reviews

Всі відгуки

The process of working on your project
1Contact Us
2Fill out the brief
3A meeting at our office
4Concluding an agreement
5Project Implementation
Contact Us
It's very simple! Call right now on tel. 097 338 12 88, 050 340 11 17, order a call back or write to us af@audit-invest.com.ua. We are already waiting for your call and are ready to advise on all issues.
Contact Specialist
Fill out the brief
You fill out a short brief. In full confidentiality mode, our specialists prepare an individual commercial offer, and they will definitely offer you several options.
Fill out brief
Meeting in our office
We are ready to arrange a meeting with our experts at a convenient time for you. Come to our office, let's get to know each other better and discuss in more detail all the conditions of the project.
Make an appointment
Conclusion of the contract
After your decision, we will draw up a contract taking into account all the features and nuances of the project.
Discuss details
Project Implementation
For the successful implementation of the project, we form a team of experts who will complete the task on time, provide relevant reports and recommendations.
Remember: we always monitor the quality of our projects and act solely in your interests!
Discuss details
Найпоширеніші питання
Як зрозуміти, у мене ТЦО або 30% коректування?
В даному питанні можемо допомогти ми. БЕЗКОШТОВНО. Ми підкажемо, чи є у вас контрольовані операції і що саме вам необхідно.
Крім того, у нас є можливість навчити вас визначати це самостійно, за допомогою наших навчальних матеріалів.
Яка мінімальна вартість пакету документації?
Все залежить від самої контрольованої операції і форми власності контрагента. В середньому, ціна за пакет документації состовляет від 45 тис.грн.
Які терміни підготовки?
Стандартний термін підготовки документації - 21 день. Однак наші фахівці під дуже терміновий запит клієнта змогли підготувати якісну документацію за 5 днів, тобто терміни обсуждаеми.
Супроводжуєте ви свою документацію при необхідності в суді?
Так, ми надаємо безкоштовну консультаційну допомогу. Також, при необхідності, беремо участь спільно з вами в судових процесах.
Проходили ла ваша документація перевірки?
У нашій компанії є багаторазовий практичний досвід в проходженні перевірок нашої документації. Це дозволило нашим клієнтам заощадити колосальні суми і довело їх інформаційну грамотність.
Хочете дізнатися більше про інші види ТЦУ? Дізнатись більше

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber