ЩО ТАКЕ ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ?

Трансфертне ціноутворення (ТЦУ) встановлює контроль цін в операціях між пов’язаними особами, а також з контрагентами з низькоподаткових юрисдикцій.

Основний принцип – ціни в трансфертних операціях повинні відповідати рівню цін, які склалися б між незалежними компаніями в таких же умовах.

 

ТЦО З “АУДИТ-ІНВЕСТ”

В «Аудит-Інвест» працює група аудиторів, юристів, податкових консультантів, IT-фахівців, які ведуть проекти ТЦУ. З початку 2016 року ми успішно підготували понад 550 проектів і більше 400 консультацій з трансфертного ціноутворення в Україні.

 

АБРОСИМОВА ЄВГЕНІЯ ДМИТРІВНА

Керівник Департаменту трансфертного ціноутворення

 • Досвід участі в проектах ТЦУ в транснаціональних корпораціях більше 10 років. Тільки за 2016-2017 рр. було складено 150+ пакетів документації та надано понад 100 консультацій
 • Член Спілки податкових консультантів
 • Член Асоціації податкових радників в Україні
 • Сертифікований аудитор
 • Випускниця Institute for Austrian and International Tax Law Vienna на WU Transfer Pricing Center (факультет Трансфертного ціноутворення)

 

Допоможемо Вам з наступними напрямками:

 • Ідентифікація контрольованих операцій
 • Розрахунок і обгрунтування цін
 • Розподіл прибутку між компаніями групи
 • Підготовка звіту про контрольованих операціях
 • Складання документації по ТЦО
 • Розробка цінової політики
 • Консультації по мінімізації податкових ризиків
 • Консультування з організації операцій з пов’язаними особами та офшорними компаніями

Підготовка пакету документації з ТЦУ виконується нашою компанією, як у повному обсязі, так і з діленням повноважень: частину роботи бере на себе клієнт, частину – ‘Аудит-Інвест’.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ТЦУ

Для підготовки індивідуального розрахунку вартості заповнення Звіту про контрольовані операціії та Документації з трансфертного ціноутворення необхідний перелік операцій з пов’язаними сторонами-нерезидентами (або резидентами низькоподаткових юрисдикцій), обсяг угод з якими перевищує 5 млн. Грн. (Далі – «контрольовані угоди»).

Необхідні дані про контрольовані угоди (по кожному контрагенту):

1. Кількість договорів з кожним контрагентом;

2. Середня кількість накладних (митних декларацій) / актів виконаних робіт в місяць (по кожному контрагенту);

3. Середня кількість одиниць товарів / послуг в кожній накладній / акті виконаних робіт.

 

Вся документація готується с урахуванням рекомендацій ОЭСР/OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку / Organisation for Economic Co-operation and Development), згідно яких розроблявся розділ про трансфертне ціноутворення в НКУ.

 

Тісно співпрацюючи зі своїми колегами в області оподаткування юридичних осіб, митного регулювання, бізнес-консультування та права, фахівці АФ “Аудит-Інвест” сприяють при структуванні внутрішньокорпоративних угод, аналізі податкових ризиків, пов’язаних із застосуванням трансфертних цін, та обгрунтуванні внутрішньокорпоративних цін з податкової точки зору.

РЕЗУЛЬТАТИ НАШОЇ РОБОТИ можуть бути використані не тільки з метою надання у податкові та митні органи, але і третіми сторонами (міноритарні акціонери або кредитори та інше).

 

Дізнайтеся вартість ТЦУ для Вашої компанії
Заповнити бриф
Нам доверяют

Дивитись більше

Отзывы

Всі відгуки

Процесс работы над Вашим проектом
1Свяжитесь с нами
2Заполните бриф
3Встреча в нашем офисе
4Заключение договора
5Реализация проекта
Свяжитесь с нами
Это очень просто! Звоните прямо сейчас по тел. tel:+380973381288, tel:+380503401117, закажите обратный звонок или напишите нам af@audit-invest.com.ua. Мы уже ждем Вашего звонка и готовы проконсультировать по всем вопросам.
Связаться со специалистом
Заполните бриф
Вы заполняете короткий бриф. В режиме полной конфиденциальности наши специалисты готовят индивидуальное коммерческое предложение, при этом обязательно предложат Вам несколько вариантов.
Заполнить бриф
Встреча в нашем офисе
Мы готовы организовать встречу с нашими экспертами в удобное для Вас время. Приезжайте к нам в офис, познакомимся поближе и детальнее обсудим все условия проекта.
Согласовать встречу
Заключение договора
После Вашего решения мы составим договор с учетом всех особенностей и нюансов проекта.
Обсудить детали
Реализация проекта
Для успешной реализации проекта мы формируем команду экспертов, которые выполнят задачу в поставленные сроки, предоставят соответствующие отчеты и рекомендации.
Помните: мы всегда отслеживаем качество выполняемых проектов и действуем исключительно в Ваших интересах!
Обсудить детали
Найпоширеніші питання
Як зрозуміти, у мене ТЦО або 30% коректування?
В даному питанні можемо допомогти ми. БЕЗКОШТОВНО. Ми підкажемо, чи є у вас контрольовані операції і що саме вам необхідно.
Крім того, у нас є можливість навчити вас визначати це самостійно, за допомогою наших навчальних матеріалів.
Яка мінімальна вартість пакету документації?
Все залежить від самої контрольованої операції і форми власності контрагента. В середньому, ціна за пакет документації состовляет від 45 тис.грн.
Які терміни підготовки?
Стандартний термін підготовки документації - 21 день. Однак наші фахівці під дуже терміновий запит клієнта змогли підготувати якісну документацію за 5 днів, тобто терміни обсуждаеми.
Супроводжуєте ви свою документацію при необхідності в суді?
Так, ми надаємо безкоштовну консультаційну допомогу. Також, при необхідності, беремо участь спільно з вами в судових процесах.
Проходили ла ваша документація перевірки?
У нашій компанії є багаторазовий практичний досвід в проходженні перевірок нашої документації. Це дозволило нашим клієнтам заощадити колосальні суми і довело їх інформаційну грамотність.
Хочете дізнатися більше про інші види ТЦУ? Дізнатись більше

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber