ЩО ТАКЕ ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ?

Трансфертне ціноутворення (ТЦУ) встановлює контроль цін в операціях між пов’язаними особами, а також з контрагентами з низькоподаткових юрисдикцій.

Основний принцип – ціни в трансфертних операціях повинні відповідати рівню цін, які склалися б між незалежними компаніями в таких же умовах.

 

ТЦО З “АУДИТ-ІНВЕСТ”

В «Аудит-Інвест» працює група аудиторів, юристів, податкових консультантів, IT-фахівців, які ведуть проекти ТЦУ. З початку 2016 року ми успішно підготували понад 150 проектів і більше 100 консультацій з трансфертного ціноутворення в Україні.

 

АБРОСИМОВА ЄВГЕНІЯ ДМИТРІВНА

Керівник Департаменту трансфертного ціноутворення

 • Досвід участі в проектах ТЦУ в транснаціональних корпораціях більше 10 років. Тільки за 2016-2017 рр. було складено 150+ пакетів документації та надано понад 100 консультацій
 • Член Спілки податкових консультантів
 • Член Асоціації податкових радників в Україні
 • Сертифікований аудитор
 • Випускниця Institute for Austrian and International Tax Law Vienna на WU Transfer Pricing Center (факультет Трансфертного ціноутворення)

 

Допоможемо Вам з наступними напрямками:

 • Ідентифікація контрольованих операцій
 • Розрахунок і обгрунтування цін
 • Розподіл прибутку між компаніями групи
 • Підготовка звіту про контрольованих операціях
 • Складання документації по ТЦО
 • Розробка цінової політики
 • Консультації по мінімізації податкових ризиків
 • Консультування з організації операцій з пов’язаними особами та офшорними компаніями

Підготовка пакету документації з ТЦУ виконується нашою компанією, як у повному обсязі, так і з діленням повноважень: частину роботи бере на себе клієнт, частину – ‘Аудит-Інвест’.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ТЦУ

Для підготовки індивідуального розрахунку вартості заповнення Звіту про контрольовані операціії та Документації з трансфертного ціноутворення необхідний перелік операцій з пов’язаними сторонами-нерезидентами (або резидентами низькоподаткових юрисдикцій), обсяг угод з якими перевищує 5 млн. Грн. (Далі – «контрольовані угоди»).

Необхідні дані про контрольовані угоди (по кожному контрагенту):

1. Кількість договорів з кожним контрагентом;

2. Середня кількість накладних (митних декларацій) / актів виконаних робіт в місяць (по кожному контрагенту);

3. Середня кількість одиниць товарів / послуг в кожній накладній / акті виконаних робіт.

 

Вся документація готується с урахуванням рекомендацій ОЭСР/OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку / Organisation for Economic Co-operation and Development), згідно яких розроблявся розділ про трансфертне ціноутворення в НКУ.

 

Тісно співпрацюючи зі своїми колегами в області оподаткування юридичних осіб, митного регулювання, бізнес-консультування та права, фахівці АФ “Аудит-Інвест” сприяють при структуванні внутрішньокорпоративних угод, аналізі податкових ризиків, пов’язаних із застосуванням трансфертних цін, та обгрунтуванні внутрішньокорпоративних цін з податкової точки зору.

РЕЗУЛЬТАТИ НАШОЇ РОБОТИ можуть бути використані не тільки з метою надання у податкові та митні органи, але і третіми сторонами (міноритарні акціонери або кредитори та інше).

 

Дізнайтеся вартість ТЦУ для Вашої компанії
Заповнити бриф
Нам довіряють

Дивитися більше

Відгуки

Всі відгуки

Процес роботи над вашим проектом
1Зв’яжіться з нами
2Заповніть бриф
3Зустріч в нашому офісі
4Укладання угоди
5Реалізація проекту
Зв’яжіться з нами
Це дуже просто! Телефонуйте прямо зараз за тел. 097 338 12 88, 050 340 11 17, замовте зворотній дзвінок або надсилайте запит на af@audit-invest.com.ua. Мы вже чекаємо на ваш дзвінок та готові проконсультувати за всіма питаннями.
Зв'язатися з фахівцем
Заповніть бриф
Ви заповнюєте короткий бриф. У режимі повної конфіденційності наші фахівці готують індивідуальну комерційну пропозицію, при цьому обов’язково запропонують вам декілька варіантів.
Заповнити бриф
Зустріч в нашому офісі
Ми готові організувати зустріч з нашими експертами в будь-який зручний для вас час. Приїжджайте до нас в офіс, познайомимося ближче і детальніше обговоримо всі умови проекту.
Узгодити зустріч
Укладання угоди
Після вашого рішення ми складемо договір з урахуванням всіх особливостей та нюансів проекту.
Обговорити деталі
Реалізація проекту
Для успішної реалізації проекту ми формуємо команду експертів, які виконають завдання у заданий термін, нададуть відповідні звіти та рекомендації.
Пам’ятайте: ми завжди відстежуємо якість проектів, які виконуємо, та діємо виключно у ваших інтересах!
Обговорити деталі
Хочете дізнатися більше про інші види ТЦУ? Дізнатись більше
Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

КиївДніпроКам'янське
Написать в
Viber