Аудит обов’язковий

  • Аудит підприємств, що становлять суспільний інтерес
  • Аудит середніх підприємств
  • Аудит підприємств добувної галузі
  • Аудит підприємств альтернативної енергетики

Якщо ви маєте сумніви: чи потрібно вам робити обов’язковий аудит фінансової звітності, до якої категорії чи групи ви належите,чи просто перевірити себе з цього приводу – отримайте безкоштовну консультацію від фахівців AUDIT INVEST

В результаті аудиту Ви отримуєте:

  • Звіт незалежного аудитора
    із висловленням незалежної думки щодо фінансової звітності на відповідність її вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності або національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» № 996-XIV від 16.07.1999 р. щодо складання фінансової звітності;
  • Докладний звіт керівництву
    з висновками за підсумками аудиторської перевірки, який буде містити опис встановлених недоліків внутрішнього контролю, суттєвих викривлень фінансової звітності, інші спостереження аудитора щодо питань обліку, включаючи питання податкових ризиків та ризиків трудового законодавства;
  • Письмові повідомлення для учасників
    Компанії стосовно процесу виконання аудиторських процедур, значущих питань аудиту, значних недоліків контролю тощо;
  • Додатковий звіт до органів найвищого нагляду Компанії
    (для підприємств, що становлять суспільний інтерес).

Ваші переваги:

  • На Вас працює команда сертифікованих аудиторів національної компанії AUDIT INVEST з 20-річним досвідом та бездоганною репутацією
  • Підтвердження достовірності та повноти бухгалтерської (фінансової) звітності компанії та/або повноти консолідованості фінансової звітності;
  • Зниження ризику прийняття неправильних рішень на основі неперевіреної або недостовірної інформації, що міститься у фінансовій звітності;
  • Підвищення довіри до бізнесу з боку кредиторів, інвесторів, партнерів.
  • Зниження ризиків претензій з боку податкових органів та інших регуляторів.
  • Виявлення прихованих резервів компанії, реалізація можливостей для законного зниження податкового навантаження

Детальніше про обов’язковий аудит читайте тут

Обов’язковий аудит фінансової звітності – аудит фінансової звітності (консолідованої фінансової звітності) суб’єктів господарювання, які відповідно до законодавства зобов’язані оприлюднити або надати фінансову звітність (консолідовану фінансову звітність) користувачам фінансової звітності разом з аудиторським звітом, що проводиться суб’єктами аудиторської діяльності на підставах та в порядку, передбачених законодавством.В Україні обов’язковий аудит регулюється Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» 2258-VIII від 21.12.2017 року та міжнародними стандартами аудиту.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2258-19#Text

Завдання з обов’язкового аудиту фінансової звітності дозволено здійснювати тільки тим фірмам і аудиторам, які внесені до «Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності».

https://www.apu.com.ua/?page_id=9523

Завдання з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес мають право здійснювати лише фірми, що внесені до «Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес».

https://www.apu.com.ua/?page_id=9523

Що дає обов’язковий аудит фінансової звітності?

Аудиторський звіт надається на виконання вимог:

  • статті 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» № 996-XIV від 16.07.1999 р. щодо оприлюднення разом із річною фінансовою звітністю та річною консолідованою фінансовою звітністю, а також разом зі звітом про управління, консолідованим звітом про управління, звітом про платежі на користь держави, консолідованим звітом про платежі на користь держави на своїй веб-сторінці або своєму веб-сайті (у повному обсязі).
  • п.46.2. статті 46 Податкового Кодексу України щодо подання платником податку на прибуток до контролюючого органу разом з річною фінансовою звітністю.
  • пп.39.4.6 п.39.4. ст. 39 Податкового Кодексу України щодо надання у складі документації з трансфертного ціноутворення за звітний період (звітні періоди), за які подається документація з трансфертного ціноутворення (якщо його наявність є обов’язковою для платника податків).
  • статті 126 Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» №3480-IV від 23.02.2006 р. у складі Річної інформації про емітента.
  • пп.40) п.2.2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії» №1467 від 27.12.2017 року разом з фінансовою звітністю підприємствами при провадженні ліцензованої діяльності.
  • п.48 розділу IV Постанови НБУ «Про затвердження Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями» №351 від 30.06.2016 р. разом з річною фінансовою звітністю позичальника (консолідованої/комбінованої).
Дізнайтесь варість аудиту для вашої компанії

Заповнити бриф

Нам довіряють

Дивитись більше

Відгуки

Всі відгуки

Процес роботи над вашим проектом
1Зв’яжіться з нами
2Заповніть бриф
3Зустріч у нашому офісі
4Укладення договору
5Реалізація проекту
Зв’яжіться з нами
Це дуже просто! Телефонуйте прямо зараз за тел. 097 338 12 88, 050 340 11 17, замовте зворотний дзвінок або напишіть нам af@audit-invest.com.ua. Ми вже чекаємо на ваш дзвінок і готові проконсультувати з усіх питань.
Зв’язатися зі спеціалістом
Заповнити бриф
Ви заповнюєте короткий бриф. У режимі повної конфіденційності наші фахівці готують індивідуальну комерційну пропозицію, і вони обов’язково запропонують вам кілька варіантів.
Заповнити бриф
Зустріч у нашому офісі
Ми готові організувати зустріч з нашими фахівцями у зручний для вас час. Приходьте до нас в офіс, давайте ближче познайомимося та обговоримо більш детально всі умови проекту.
Призначте зустріч
Укладення договору
Після вашого рішення ми складемо договір з урахуванням всіх особливостей і нюансів проекту.
Обговоріть деталі
Реалізація проекту
Для успішної реалізації проекту ми формуємо команду експертів, які вчасно виконають завдання, нададуть відповідні звіти та рекомендації.
Пам’ятайте: ми завжди стежимо за якістю наших проектів і діємо виключно у ваших інтересах!
Обговоріть деталі
Найпоширеніші питання
Яка вартість обов'язкового аудиту?
Вартість обов'язкового аудиту залежить від реальних обсягів компанії і складності обліку. В середньому така вартість становить від 45 тис.грн.
Що потрібно для формування точної вартості?
Для формування точної вартості вам необхідно заповнити бриф, який ми вам надішлемо, а також надати ОСВ за звітний період і / або фін.отчетность підприємства.
Як проводиться аудит?
Проводиться згідно з міжнародними стандартами аудиту (МСА)
Які терміни проведення аудиту?
Якісна перевірка займає близько 2 місяців. Однак даний термін обговорюємо і може змінюватися в залежності від ряду факторів. Підприємство має опублікувати свою фінансову звітність за звітний період разом з аудиторським висновком:
  • - АТ - не пізніше 30 квітня року, наступного за звітним періодом, на сайті SMIDA (smida.gov.ua),
  • - ТОВ середні і великі / суспільно значущі - не пізніше 1 червня року, наступного за звітним періодом, на своєму сайті.

Хочете дізнатися про інші види аудиту?
Дізнатися більше

    Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

      Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

      КиївДніпроКам'янське
      Написать в
      Viber