Зміни в Законі «Про ліцензування видів господарської діяльності»

Закон України № 79-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» вступив в силу з 01.07.2020 року.

Відповідно до ст. 40 даного Закону, повноваження щодо здійснення державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг, що були покладені на Національну комісію будуть здійснювати Національний банк України та Національна комісія цінних паперів та фондового ринку.

Цим Законом внесено зміни до статті 2 Закону України від 02.03.2015 року № 222 «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Згідно цих змін, дія Закону № 222 не поширюється:

  • на професійну діяльність на ринку цінних паперів та діяльність у системі накопичувального пенсійного забезпечення, ліцензування якої здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку;
  • на ліцензування банківської діяльності, діяльності з надання фінансових послуг та діяльності з надання банкам послуг з інкасації, ліцензування яких здійснює Національний банк України.

 

Джерела:

Набрали чинності зміни в Законі «Про ліцензування видів господарської діяльності»

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг»

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

Будь в курсе первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для Вашего бизнеса!
Подписаться
Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

КиївДніпроКам'янське
Написать в
Viber