Змінено терміни подання фінансової звітності

Відповідно до Постанови КМУ № 998 «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності» від 22.09.2021 р., якою внесено зміни до Постанови КМУ № 419 від 28.02.2000 р., прийнято рішення про подовження термінів подачі проміжної фінансової звітності до статистики. Для компаній, що зобов’язані оприлюднювати фінансову звітність – відтерміновано строки подання річної фінансової звітності.

Нові терміни подачі фінансової звітності, згідно Постанови № 998 від 22.09.2021 р., діятимуть стосовно подання річної фінансової звітності за 2021 р. і проміжної фінансової звітності починаючи з 2022 р.

Проміжна фінансова звітність за 9 місяців 2021 р. подається ще за старими термінами:

 • до статистики – не пізніше 25.10.2021 р.;
 • до податківців – якщо подається квартальна декларація з податку на прибуток, то разом з квартальною Декларацією, не пізніше 09.11.2021 р.

Для компаній, які відносяться до мікропідприємств, неприбуткових організацій або підприємств – платників єдиного податку 3 групи терміни подання фінансової звітності залишились без змін. Такі компанії повинні подати Баланс та Звіт про фінансові результати у наступні терміни:

 • до статистики – не пізніше 28 лютого року, що настає за звітним роком;
 • податківцям – одночасно з Декларацією з податку на прибуток.

Якщо компанія відноситься до малого підприємства, то така компанія повинна подавати як проміжну, так і річну фінансову звітність. Річна звітність подаватиметься як і раніше – не пізніше 28 лютого року, наступного за звітним або разом з річною Декларацією з податку на прибуток. Проміжну фінансову звітність, починаючи з 1 кварталу 2022 р. компанія повинна буде подавати:

 • до статистики – не пізніше 30-го числа місяця, наступного за звітним кварталом (раніше було до 25-го числа);
 • до податківців – якщо компанія є платником податку на прибуток, то одночасно з Декларацією з податку на прибуток.

Проте, якщо компанія, яка відноситься до мікро- або малого підприємництва представляє суспільний інтерес, є публічним акціонерним товариством, є монополістом на загальнодержавному ринку або суб’єктом видобувних галузей, то такі підприємства повинні оприлюднювати фінансову звітність за тими ж правилами, що і для підприємств, які зобов’язані оприлюднювати фінансову звітність.

До статистики та до податкових органів фінансова звітність за рік подається не пізніше 28 лютого року, що настає за звітним роком, а проміжна звітність – не пізніше 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

 

Джерела:

Змінено терміни подачі фінзвітності: подробиці

Постанова КМУ № 998 «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності» від 22.09.2021 р.

 

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

Будь в курсе первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для Вашего бизнеса!
Подписаться

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber