Штраф за відсутність посадової інструкції

Управління Держпраці у Кіровоградській області відзначило, що відсутність посадової інструкції – це порушення трудового законодавства та нагадало про штраф за її відсутність.

Згідно ч. 1 ст. 29 Кодексу законів про працю (далі – КЗпП)  – роботодавець зобов’язаний  роз’яснити працівникові його права і обов’язки та проінформувати під розписку про умови праці, наявність на робочому місці, де він буде працювати, небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, та можливі наслідки їх впливу на здоров’я, його права на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до чинного законодавства і колективного договору. Узагальнити всі ці моменти можливо за допомогою посадової інструкції.

Посадова інструкція дозволяє керівництву: чинити моральний тиск на працівників, які не поспішають виконувати свої трудові обов’язки; застосовувати заходи дисциплінарного покарання (догана, звільнення) за невиконання посадових обов’язків; аргументувати невідповідність працівника зайнятій посаді; з’ясувати перевищення повноважень.

Посадова інструкція дозволяє працівнику: розуміти коло своїх посадових обов’язків; аргументувати невідповідність поставленого завдання обов’язкам за посадою.

У багатьох підприємств (особливо малих) відсутні посадові інструкції або роздруковані типові, суто формальні.

Законодавство не забороняє відхилятися від типових інструкцій та частково перерозподіляти обов’язки працівників між іншими особами. І тоді кожний відповідає за своє, що є перевагою наявності реальних посадових інструкцій, які відповідають дійсному стану справ.

Кожний працівник має бути ознайомлений зі своїми трудовими обов’язками під розписку й саме посадова інструкція дозволяє це зробити швидко та належним чином задокументувати (в наказі на прийняття на роботу здійснити напис – “З посадовою інструкцією ознайомлений, дата, підпис”). Отже, якщо немає посадової інструкції, то працівника не ознайомлювали з посадовими обов’язками або  ознайомлювали, але неповністю.

За відсутність посадової інструкції накладається штраф згідно  ст. 265 КЗпП за “порушення інших вимог трудового законодавства” у розмірі 1 мінімальної заробітної плати (із 01.09.2020 р. – 5 000 грн). Але його можна накласти за кожну відсутню посадову інструкцію за посадами згідно штатного розпису.

 

Звертаємо увагу, що посадові інструкції мають бути не тільки на підприємствах, але й у ФОП, якщо вони мають найманих працівників та оформляють трудові відносини. Також ФОП повинні мати правила внутрішнього трудового розпорядку, штатний розпис та видавати накази з кадрових питань.

Для складання посадової інструкції можуть знадобитися правила внутрішнього трудового розпорядку, статут чи інші внутрішні документи підприємства, якщо в них визначаються певні обов’язки, які має виконувати працівник, або інші нормативні документи. Наприклад, для складання посадових інструкцій бухгалтерів можна звернутися до ч. 7 ст. 8 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” № 996, де визначаються обов’язки головного бухгалтера.

Розробляти посадові інструкції має керівник підприємства з залученням керівника кадрової служби, а також керівників відповідних підрозділів, наприклад, головного бухгалтера, головного інженера тощо.

Джерела:

Управління Держпраці у Кіровоградській області

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

 

 

Будь в курсе первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для Вашего бизнеса!
Подписаться
Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

КиївДніпроКам'янське
Написать в
Viber