Подання аудиторського висновку до фінансової звітності за 2020 рік

Відповідно до п. 3 ст. 14 Закону № 996 «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», фінансову звітність разом з аудиторським висновком мають подавати:

 • підприємства, що становлять суспільний інтерес (крім великих підприємств, які не є емітентами цінних паперів), публічні акціонерні товариства, суб’єкти природних монополій на загальнодержавному ринку та суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях – не пізніше ніж до 30 квітня року, що настає за звітним періодом, мають оприлюднювати річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським висновком на своїй веб-сторінці (у повному обсязі) та в інший спосіб у випадках, визначених законодавством;
 • великі підприємства, які не є емітентами цінних паперів, та середні підприємства – не пізніше ніж до 1 червня року, що настає за звітним періодом, мають оприлюднювати річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком на своїй веб-сторінці (у повному обсязі);
 • інші фінансові установи, що належать до мікропідприємств та малих підприємств – не пізніше ніж до 1 червня року, що настає за звітним періодом, мають оприлюднювати річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком на власній веб-сторінці (у повному обсязі).

Норма щодо обов’язкового подання річної фінансової звітності разом з аудиторським висновком подається вперше за підсумками 2020 звітного року. Фінансову звітність за 2020 рік разом з аудиторським висновком необхідно подати не пізніше 10.06.2021 року.

При цьому, в ІПК №1660/ІПК/99-00-21-02-01-06 від 21.04.2021 р. ДПС роз’яснює, що для формування і передачі фінансової звітності в електронному вигляді необхідно використовувати файли у форматі XML, але програмне забезпечення платник податку обирає самостійно (наприклад, через «Електронний кабінет»).

Таким чином, у термін до 10 червня року, наступного за звітним, платник податку може направити до контролюючого органу аудиторський висновок разом із супровідним листом у форматі PDF (не більше 2 МБ) використовуючи приватну частину «Електронного кабінету» у режимі «Листування з ДПС», а річну фінансову звітність – у режимі «Введення звітності».

 

Джерела:

Як подати аудиторський висновок до фінзвітності за 2020 рік?

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

Дізнайтеся першим!
Підпишіться на розсилку і отримуйте
тільки найкориснішу інформацію для вашого бізнесу!
Підписатися

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber