Все і навіть більше про те, як вибрати надійного підрядника з ТЦУ

ТОП-7 формул для правильного вибору компанії для підготовки документації з ТЦУ в Києві

 

 • Як правильно вибрати надійну компанію для підготовки пакета документації з ТЦУ і не помилитися?
 • Про які ключові фактори вам необхідно знати?
 • Навіщо потрібна ціла команда для підготовки пакета документації з ТЦУ?
 • Хто встановлює терміни виконання проекту?
 • Навіщо вам потрібні додаткові послуги?
 • І як успішно пройти податкову перевірку пакету документації з ТЦУ?

 

Складно, дорого, ризики, штрафи, зміни законодавства – це все про ТЦУ.

Отже, що Вам потрібно знати для швидкого і чіткого вибору компанії для підготовки документації з трансфертного ціноутворення? Як зробити правильний вибір, не витрачаючи власні сили і час на попутні пропозиції?

 

1. Кількість фахівців + різна кваліфікація = ЯКІСТЬ

Важливо скільки в компанії фахівців з трансфертного ціноутворення, скільки податкових консультантів, сертифікованих аудиторів і скільки співробітників в цілому.

Кількісний та якісний склад персоналу компанії – це успішне і безпечне проходження податкової перевірки Вашим підприємством.

Чим різноманітніше рівень кваліфікації і спеціалізації учасників Вашого проекту, тим якісніше проходить підготовка пакету документації.

 

2. Досвід + клієнти з вашої галузі = ВПЕВНЕННІСТЬ

Обов’язково поцікавтеся скільки пакетів документації з ТЦУ та звітів про контрольовані операції вже підготувала фірма.

Важливо! Переконайтеся в достовірності відгуків. Вони повинні бути виконані на фірмових бланках з печатками. Дізнайтеся, чи є клієнти з Вашої галузі, скільки їх і хто вони. Ви можете зробити запит про клієнтів і отримати їх контакти. І особисто упевнитися в якості надаваних послуг.

З відгуками Ви можете ознайомитися на сайті компанії.

Наявність клієнтів з Вашої галузі свідчить про те, що фірма, яка надається послуги розуміє специфіку діяльності Вашого підприємства та знайома з усіма нюансами.

 

 

3. База даних + різноманітні джерела = ВСЕБІЧНИЙ ПІДХІД

Важливо знати, що при підготовці пакету документації фахівці використовують певні бази даних, такі як RUSLANA, SPARK (Interfax), ROYALTY RANGE, галузеві бази даних та багато інших. Вибір бази даних грунтується виходячи з країни контрагента, з яким у Вашій компанії виникають контрольовані операції.

Обов’язково уточніть, чи може Ваш підрядник придбати доступ до інших баз даних, якщо того вимагає Ваш проект.

Недобросовісний підрядник може використовувати відкриті джерела, що не дасть повної і детальної інформації. В результаті чого можуть виникнути наслідки, і Ваша компанія зазнає збитків у вигляді штрафів.

 

4. Персональний підхід + миттєва комунікація = КОМФОРТ

У компаніях, які спеціалізуються на ТЦУ, обов’язково окремо під кожен проект формують команду фахівців.

У неї входять різнопланові фахівці: експерт з трансфертного ціноутворення, податковий консультант, сертифікований аудитор, індивідуальний консультант, маркетолог і помічники.

Так, маркетолог бере участь в створенні пакета документації з ТЦУ, формуючи огляд ринку за Вашими операціями. Це обов’язкова складова пакету документації.

ВАЖЛИВО! Для вашого комфорту повинна бути швидка комунікація, розкриті відповіді на всі ваші питання і в разі відсутності вашого особистого консультанта вам нададуть відповідь в будь-якому випадку.

 

 

5. Терміни + вартість = ГАРАНТІЇ

Як таких загальноприйнятих термінів в підготовці пакету документації немає. Час для виконання цього проекту визначається кількістю контрольованих операцій.

Всі терміни для підготовки пакета документації та можливу коригування строго обмовляються в рамках договору.

Так само Ви можете побічно вплинути на формування ціни.

Поважаюча себе компанія обов’язково запропонує Вам мінімум 2 варіанти ціни. Це може бути повний пакет документації або обмежений. Якщо повний пакет документації, то повне виконання проекту бере на себе підрядник. Обмежений пакет документації означає, що підрядник готує не всі розділи проекту, а тільки самі трудомісткі.

У момент підписання договору, обов’язково обговоріть всі нюанси підготовки та можливий дедлайн.

 

6. Додаткові послуги = ПРАКТИЧНІСТЬ 

Додатковими послугами можуть бути: перевірка Вашого самостійно підготовленого звіту про контрольованих операції, консультації або оновлення підготовленого пакету документації.

Що таке оновлення пакета документації по ТЦУ?

Наприклад, Ви замовили пакет документації по ТЦО, Вам його виконали. І ось пакет документації знаходиться в режимі очікування перевірки контролюючими органами. За цей час можливо вже змінилися зовнішні чинники, здатні вплинути на актуальність інформації пакета документації. Наприклад, зміни законодавства. Що робити? Переробляти заново весь проект?

Не поспішайте! Ви можете просто звернутися в компанію, яка виконувала Ваш проект і скористатися послугою «Актуалізація пакету документації з ТЦУ». Це дозволить Вам максимально швидко і економно вийти з ситуації.

 

7. Виключення повернень = УСПІХ ВАШОГО ПРОЕКТУ

Важливо! У ваших інтересах поцікавитися чи є у вашого підрядника повернення пакетів документації контролюючими органами і яка кількість.

Якщо податкову не задовольняла коли-небудь підготовлена вашим потенційним підрядником документація з ТЦУ, то над цим варто серйозно задуматися.

Успіх обраної вами компанії для підготовки пакету документації з ТЦУ – це ваше успішне проходження перевірки.

 

Тепер ви знаєте все і навіть більше про те як правильно вибрати надійного підрядника для підготовки пакета документації з ТЦУ.

Пропонуємо застосувати всі ці знання на практиці і перевірити чи так це! Просто перейдіть за посиланням і заповніть бриф https://audit-invest.com.ua/ftp/ftp-form

 

 

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ВСІ НАЙАКТУАЛЬНІШІ НОВИНИ ПЕРШИМИ!

Підписуйтеся на нашу сторінку в Facebook https://www.facebook.com/AuditInvestAF/

Чекаємо на ваші лайки та запитання.

На YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UC0aP1QvLTGFTDhSYBTqYnTw

Дізнайтеся першим!
Підпишіться на розсилку і отримуйте
тільки найкориснішу інформацію для вашого бізнесу!
Підписатися

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber