Зміни в порядку подання фінансової звітності

Підготовлено:

Анна Заказнова, помічник аудитора Департаменту аудиту, МСФЗ та консалтингу

 

Кабінет Міністрів України затвердив Постанову №625 від 17.07.19 року, що вносить низку змін до Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою від 28.02.2000 за № 419.

 

Основні зміни стосуються наступного:

 • Розширено перелік підприємств, що складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності: раніше її готували підприємства, які провадять діяльність з видобутку корисних копалин загальнодержавного значення, а відтепер – суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у видобувних галузях.

 

НАГАДАЄМО! Відповідно до Закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» від 18.09.2018 № 2545-VIII суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у видобувних галузях – це фізична особа – підприємець чи юридична особа, яка здійснює користування надрами для геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення, видобування корисних копалин загальнодержавного значення, виконання робіт (здійснення діяльності), передбачених угодою про розподіл продукції щодо корисних копалин загальнодержавного значення, транспортування трубопроводами вуглеводнів, у тому числі з метою транзиту.

 

 • Визначено оновлений перелік підприємств, що подають відповідним органам скорочену за показниками річну фінансову звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати. До таких підприємств віднесено:
  • підприємства, які відповідно до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” належать до мікропідприємств;
  • непідприємницькі товариства (крім тих, що зобов’язані складати фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності);
  • підприємства, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат відповідно до податкового законодавства.

 

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз! 

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

 

 

Дізнайтеся першим!
Підпишіться на розсилку і отримуйте
тільки найкориснішу інформацію для вашого бізнесу!
Підписатися

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber