Процедура трансфертного ціноутворення настільки складна і трудомістка, що понад 87% українських компаній не в змозі самостійно впоратися з цим завданням і звертаються по допомогу до податкових консультантів.

Підготовка Звіту про контрольовані операціії вимагає ретельної деталізації інформації і великого обсягу попередньої методологічної роботи.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Звіт про контрольованії операціії за 2017 рік має подаватися згідно з чинними вимогами пп. 39.4.2 ПКУ до 1 жовтня 2018 року.

Інформація щодо контрольованих операцій за рік, вказується в Звіті з урахуванням і відповідно до критеріїв, які діяли в зазначеному році.

Дізнайтеся вартість ТЦУ для Вашої компанії
Заповнити бриф
Нам довіряють

Дивитися більше

Відгуки

Всі відгуки

Процес роботи над вашим проектом
1Зв’яжіться з нами
2Заповніть бриф
3Зустріч в нашому офісі
4Укладання угоди
5Реалізація проекту
Зв’яжіться з нами
Це дуже просто! Телефонуйте прямо зараз за тел. 097 338 12 88, 050 340 11 17, замовте зворотній дзвінок або надсилайте запит на af@audit-invest.com.ua. Мы вже чекаємо на ваш дзвінок та готові проконсультувати за всіма питаннями.
Зв'язатися з фахівцем
Заповніть бриф
Ви заповнюєте короткий бриф. У режимі повної конфіденційності наші фахівці готують індивідуальну комерційну пропозицію, при цьому обов’язково запропонують вам декілька варіантів.
Заповнити бриф
Зустріч в нашому офісі
Ми готові організувати зустріч з нашими експертами в будь-який зручний для вас час. Приїжджайте до нас в офіс, познайомимося ближче і детальніше обговоримо всі умови проекту.
Узгодити зустріч
Укладання угоди
Після вашого рішення ми складемо договір з урахуванням всіх особливостей та нюансів проекту.
Обговорити деталі
Реалізація проекту
Для успішної реалізації проекту ми формуємо команду експертів, які виконають завдання у заданий термін, нададуть відповідні звіти та рекомендації.
Пам’ятайте: ми завжди відстежуємо якість проектів, які виконуємо, та діємо виключно у ваших інтересах!
Обговорити деталі
Хочете дізнатися більше про інші види ТЦУ? Дізнатись більше
Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

КиївДніпроКам'янське