Процедура трансфертного ціноутворення настільки складна и трудомістка, що більше 87% українських компаній не здатні самостійно впоратись з цим завданням та звертаються за допомогою до податкових консультантів.

Підготовка Звіту про контрольовані операції потребує ретельної деталізації інформації та великого обсягу попередньої методологічної роботи.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Звіт про контрольовані операції за 2017 рік повинен надаватись згідно діючим вимогам пп. 39.4.2 НКУ до 1 жовтня 2018 року.

Інформація стосовно контрольованих операцій за рік, вказується у Звіті з урахуванням та у відповідності до критеріїв, які діяли у зазначеному році.

 

Бездоганна підготовка Звіту досвідченими фахівцями

Аудиторська фірма “Аудит-Інвест” має у власній команді найкращих сертифікованих податкових консультантів та аудиторів в Україні! Скористуйтесь допомогою фахівців для ефективної якісної та професійної підготовки Звіту про контрольовані операції.

 


 

АБРОСИМОВА ЄВГЕНІЯ ДМИТРІЇВНА

Керівник Департаменту трансфертного ціноутворення

  • Досвід участі в проектах ТЦУ в транснаціональних корпораціях більше 10 років. За 2016-2018 гг. було складено 200 пакетів документації та надано більше 100 консультацій
  • Член спілки податкових консультантів
  • Член Асоціації податкових радників в Україні
  • Сертифікований аудитор

 

Тільки за 2016-2018 рр. наші фахівці підготували більше 200 пакетів документації з трансфертного ціноутворення! Ми точно знаємо, як оформлюються бездоганні звіти та готові допомогти Вам!

 

 

Дізнайтеся вартість ТЦУ для Вашої компанії
Заповнити бриф
Нам довіряють

Дивитися більше

Відгуки

Всі відгуки

Процес роботи над вашим проектом
1Зв’яжіться з нами
2Заповніть бриф
3Зустріч в нашому офісі
4Укладання угоди
5Реалізація проекту
Зв’яжіться з нами
Це дуже просто! Телефонуйте прямо зараз за тел. 097 338 12 88, 050 340 11 17, замовте зворотній дзвінок або надсилайте запит на af@audit-invest.com.ua. Мы вже чекаємо на ваш дзвінок та готові проконсультувати за всіма питаннями.
Зв'язатися з фахівцем
Заповніть бриф
Ви заповнюєте короткий бриф. У режимі повної конфіденційності наші фахівці готують індивідуальну комерційну пропозицію, при цьому обов’язково запропонують вам декілька варіантів.
Заповнити бриф
Зустріч в нашому офісі
Ми готові організувати зустріч з нашими експертами в будь-який зручний для вас час. Приїжджайте до нас в офіс, познайомимося ближче і детальніше обговоримо всі умови проекту.
Узгодити зустріч
Укладання угоди
Після вашого рішення ми складемо договір з урахуванням всіх особливостей та нюансів проекту.
Обговорити деталі
Реалізація проекту
Для успішної реалізації проекту ми формуємо команду експертів, які виконають завдання у заданий термін, нададуть відповідні звіти та рекомендації.
Пам’ятайте: ми завжди відстежуємо якість проектів, які виконуємо, та діємо виключно у ваших інтересах!
Обговорити деталі
Хочете дізнатися більше про інші види ТЦУ? Дізнатись більше
Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

КиївДніпроКам'янське