Процедура трансфертного ціноутворення настільки складна и трудомістка, що більше 87% українських компаній не здатні самостійно впоратись з цим завданням та звертаються за допомогою до податкових консультантів.

Підготовка Звіту про контрольовані операції потребує ретельної деталізації інформації та великого обсягу попередньої методологічної роботи.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Звіт про контрольовані операції за 2020 рік повинен надаватись згідно діючим вимогам пп. 39.4.2 НКУ до 1 жовтня 2021 року.

Інформація стосовно контрольованих операцій за рік, вказується у Звіті з урахуванням та у відповідності до критеріїв, які діяли у зазначеному році.

 

Бездоганна підготовка Звіту досвідченими фахівцями

Аудиторська фірма “Аудит-Інвест” має у власній команді найкращих сертифікованих податкових консультантів та аудиторів в Україні! Скористуйтесь допомогою фахівців для ефективної якісної та професійної підготовки Звіту про контрольовані операції.

 


АБРОСИМОВА ЄВГЕНІЯ ДМИТРІЇВНА

Керівник Департаменту трансфертного ціноутворення

 • Досвід участі в проектах ТЦУ в транснаціональних корпораціях більше 10 років. За 2019-2021 гг. було складено 450 пакетів документації та надано більше 300 консультацій
 • Член спілки податкових консультантів
 • Член Асоціації податкових радників в Україні
 • Сертифікований аудитор

 

Тільки за 2019-2021 рр. наші фахівці підготували більше 450 пакетів документації з трансфертного ціноутворення! Ми точно знаємо, як оформлюються бездоганні звіти та готові допомогти Вам!

 

 

Дізнайтеся вартість ТЦУ для Вашої компанії
Заповнити бриф
Нам доверяют

Дивитись більше

Отзывы

Всі відгуки

Процесс работы над Вашим проектом
1Свяжитесь с нами
2Заполните бриф
3Встреча в нашем офисе
4Заключение договора
5Реализация проекта
Свяжитесь с нами
Это очень просто! Звоните прямо сейчас по тел. tel:+380973381288, tel:+380503401117, закажите обратный звонок или напишите нам af@audit-invest.com.ua. Мы уже ждем Вашего звонка и готовы проконсультировать по всем вопросам.
Связаться со специалистом
Заполните бриф
Вы заполняете короткий бриф. В режиме полной конфиденциальности наши специалисты готовят индивидуальное коммерческое предложение, при этом обязательно предложат Вам несколько вариантов.
Заполнить бриф
Встреча в нашем офисе
Мы готовы организовать встречу с нашими экспертами в удобное для Вас время. Приезжайте к нам в офис, познакомимся поближе и детальнее обсудим все условия проекта.
Согласовать встречу
Заключение договора
После Вашего решения мы составим договор с учетом всех особенностей и нюансов проекта.
Обсудить детали
Реализация проекта
Для успешной реализации проекта мы формируем команду экспертов, которые выполнят задачу в поставленные сроки, предоставят соответствующие отчеты и рекомендации.
Помните: мы всегда отслеживаем качество выполняемых проектов и действуем исключительно в Ваших интересах!
Обсудить детали
Найпоширеніші питання
Як зрозуміти, у мене ТЦО або 30% коректування?
В даному питанні можемо допомогти ми. БЕЗКОШТОВНО. Ми підкажемо, чи є у вас контрольовані операції і що саме вам необхідно.
Крім того, у нас є можливість навчити вас визначати це самостійно, за допомогою наших навчальних матеріалів.
Яка мінімальна вартість пакету документації?
Все залежить від самої контрольованої операції і форми власності контрагента. В середньому, ціна за пакет документації состовляет від 45 тис.грн.
Які терміни підготовки?
Стандартний термін підготовки документації - 21 день. Однак наші фахівці під дуже терміновий запит клієнта змогли підготувати якісну документацію за 5 днів, тобто терміни обсуждаеми.
Супроводжуєте ви свою документацію при необхідності в суді?
Так, ми надаємо безкоштовну консультаційну допомогу. Також, при необхідності, беремо участь спільно з вами в судових процесах.
Проходили ла ваша документація перевірки?
У нашій компанії є багаторазовий практичний досвід в проходженні перевірок нашої документації. Це дозволило нашим клієнтам заощадити колосальні суми і довело їх інформаційну грамотність.
Хочете дізнатися більше про інші види ТЦУ? Дізнатись більше

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber