044 338 12 88, 056 745 12 88, 097 338 12 88, 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Бюджетування та управлінський облік

 

Для отримання максимального прибутку, необхідно чітко слідкувати за балансом використання трудових, фінансових та тимчасових ресурсів. 

Бюджет – важливий інструмент планування та контролю, який є обов'язковим атрибутом добре керуємої компанії.

 

ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ:

Євгенія Дмитрівна Абросимова

Директор Києвської філії. Керівник департаменту управлінського обліку, бізнес-аналізу та автоматизації.


Сертифікований аудитор – сертифікат серії № 007303 від 24.12.2015 р., діючий  до 24.12.2020 р.. Практичний досвід постановки управлінського обліку та бюджетування, оцінки інвестиційних проектів та запусків нових продуктів, складання бізнес-планів, автоматизації на міжнародних підприємствах більше 10 років.

e-mail: af@audit-invest.com.ua

 

 

ДЛЯ ЧОГО ВАМ СИСТЕМА БЮДЖЕТУВАННЯ?

Основна мета - підвищення ефективності діяльності підприємства.

Ефективність підвищується за рахунок наступного:

1. У єдиний баланс зводимо безліч фінансових потоків, пов'язаних з формуванням доходів і витрат. Вирішиться проблема їх узгодження на рівні компанії і окремих підрозділів. Перед Вами з'явиться повна картина, як кожна гривня з'являється на підприємстві і куди йде.

2. Закріплюємо бюджети за підрозділами. З директора знімається частина відповідальності, а у керівників середньої ланки з'являється можливість управляти доходами і витратами своїх відділів в рамках загального бюджету компанії.

3. У персоналу з'явиться матеріальна зацікавленість в результатах роботи, як свого підрозділу, так і всього підприємства в цілому. Фактичний фонд заробітної плати підрозділу розраховується в кінці бюджетного періоду за залишковим принципом як невикористана частина встановленого йому ліміту витрат. Ліміт зростає зі зростанням доходів. Стає вигідним підвищувати доходи і знижувати витрати, так як при цьому буде рости зарплата.

4. Бюджетування допоможе Вам реалізувати всі функції управління фінансами - облік, аналіз, планування, організацію, мотивацію, регулювання.

5. Робота з фінансами ведеться в режимі реального часу! Враховуємо план виробництва продукції, графіки погашення кредиторської заборгованості, кадрове забезпечення.

 

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКОЮ ПОВИННА БУТИ СИСТЕМА БЮДЖЕТУВАННЯ У ВАШІЙ КОМПАНІЇ?

Ми допоможемо Вам з підготовкою бюджету та управлінської звітності будь-якої складності:

  • Розробимо макет бюджетування
  • Складемо економічну модель
  • Розрахуємо різні варіанти сценаріїв

При всій зрозумілості процедур, довірте цей процес професіоналам. ВГрамотні консультації важливі не лише на етапі формування бюджету, але і при контролі та аналізі "план-факт". Використовуйте весь функціонал бюджетування та прогнозований прибуток не змусить Вас чекати!

 

Ви досі маєте сумніви?

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь вартість послуги ПРЯМО ЗАРАЗ!

050 340 11 17, 097 338 12 88

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

 

Можливо Вам будуть корисні інші послуги Аудит-Інвест: