Для отримання максимального прибутку необхідно чітко слідкувати за балансом використання трудових, фінансових та часових ресурсів. Бюджет – важливий інструмент планування та контролю, який є обов’язковим атрибутом добре керованої компанії.

 

НАВІЩО ВАМ СИСТЕМА БЮДЖЕТУВАННЯ?

Основна мета – підвищення ефективності діяльності підпримства. Ефективність підвищується за рахунок наступного:

1. У єдиний баланс зводимо більшість фінансових потоків, пов’язаних з формуванням доходів та витрат. Вирішується проблема їх узгодження на рівні компанії та окремих підрозділів. Перед Вами з’являється повна картина, як кожна гривна з’являється на підприємстві та куда уходить.

2. Закріплюємо бюджети за підрозділами. З директора знімається частина відповідальності, а у керівників середньої ланки з’являється можливість керувати доходами та витратами своїх відділів у рамках загального бюджету компанії.

3. У персоналу з’явиться матеріальна зацікавленість в результатах роботи, як свого підрозділу, так і всього підприємства в цілому. Фактичний фонд заробітної плати підрозділу розраховується в кінці бюджетного періоду за залишковим принципом як невикористана частина встановленого йому ліміту витрат. Ліміт зростає зі зростанням доходів. Стає вигідним підвищувати доходи і знижувати витрати, так як при цьому буде рости зарплата.

4. Бюджетування допоможе Вам реалізувати всі функції управління фінансами – облік, аналіз, планування, організацію, мотивацію, регулювання.

5. Робота з фінансами ведеться в режимі реального часу! Враховуємо план виробництва продукції, графіки погашення кредиторської заборгованості, кадрове забезпечення.

 

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКОЮ ПОВИННА БУТИ СИСТЕМА БЮДЖЕТУВАННЯ У ВАШІЙ КОМПАНІЇ?

Ми допоможемо Вам з підготовкою бюджету і управлінської звітності будь-якої складності:

 • Розробимо макет бюджетування
 • Складемо економічну модель
 • Прорахуємо різні варіанти сценаріїв

При всій ясності процедур, довірте цей процес професіоналам. Адже грамотні консультації важливі неї тільки на етапі формування бюджету, але і при постійному контролі й аналізі «план – факт». Використовуйте весь функціонал бюджетування, і прогнозований прибуток не змусить себе чекати!

 

СПЕЦІАЛІСТИ

 

Євгенія Дмитрівна Абросимова

Директор Київської філії. Начальник департаменту управлінського обліку, бізнес-аналізу і автоматизації.

Сертифікований аудитор – сертифікат № 007303 від 24.12.2015 р, чинний до 24.12.2020 р Практичний досвід постановки управлінського обліку і бюджетування, оцінки інвестиційних проектів і запусків нових продуктів, складання бізнес-планів, автоматизації на міжнародних підприємствах понад 10 років.

+38 044 338 12 88

af@audit-invest.com.ua

 

 

Все, що важливо знати про бюджетування керівнику читайте тут:

Як бюджети допомогають керівникам?

Дізнайтеся вартість консалтингу для вашої компанії
З'язатися
Нам довіряють

Дивитись більше

Відгуки

Всі відгуки

Процес роботи над вашим проектом
1Зв’яжіться з нами
2Заповніть бриф
3Зустріч у нашому офісі
4Укладення договору
5Реалізація проекту
Зв’яжіться з нами
Це дуже просто! Телефонуйте прямо зараз за тел. 097 338 12 88, 050 340 11 17, замовте зворотний дзвінок або напишіть нам af@audit-invest.com.ua. Ми вже чекаємо на ваш дзвінок і готові проконсультувати з усіх питань.
Зв’язатися зі спеціалістом
Заповнити бриф
Ви заповнюєте короткий бриф. У режимі повної конфіденційності наші фахівці готують індивідуальну комерційну пропозицію, і вони обов’язково запропонують вам кілька варіантів.
Заповнити бриф
Зустріч у нашому офісі
Ми готові організувати зустріч з нашими фахівцями у зручний для вас час. Приходьте до нас в офіс, давайте ближче познайомимося та обговоримо більш детально всі умови проекту.
Призначте зустріч
Укладення договору
Після вашого рішення ми складемо договір з урахуванням всіх особливостей і нюансів проекту.
Обговоріть деталі
Реалізація проекту
Для успішної реалізації проекту ми формуємо команду експертів, які вчасно виконають завдання, нададуть відповідні звіти та рекомендації.
Пам’ятайте: ми завжди стежимо за якістю наших проектів і діємо виключно у ваших інтересах!
Обговоріть деталі
Хотите узнать больше о других видах консалтинга? Узнать больше

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber