Звітування про доходи за 2020 рік в електронній формі

Під час позачергового засідання 09.12.2020 року КМУ ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», згідно якої будуть запроваджені посилені протиепідемічні заходи з 8 до 24 січня 2021 року.

Оскільки з 01.01.2021 року розпочинається період декларування результатів роботи за 2020 рік, ДПС у Дніпропетровській області рекомендує використовувати електронні сервіси ДПС для подачі звітності в електронному вигляді, в т.ч. річної податкової декларації про доходи за 2020 рік, з метою дотримання заходів протидії COVID-19.

Подання звітності, в т.ч. декларації про майновий стан і доходи, через Електронний кабінет платника здійснюється з використанням кваліфікованого електронного ключа.

Отримати кваліфікований електронний цифровий підпис можна в будь-якому кваліфікованому надавачі електронних довірчих послуг, в т.ч. у банківських установах.

Для подачі звітності можна користуватись безкоштовним електронним сервісом ІТС «Електронний кабінет» за посиланням: http://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний вебпортал ДПС.

 

Джерела:

Податківці радять звітувати про доходи за 2020 рік в електронній формі

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

Будь в курсе первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для Вашего бизнеса!
Подписаться
Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

КиївДніпроКам'янське
Написать в
Viber