Звітування про доходи за 2020 рік в електронній формі

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Під час позачергового засідання 09.12.2020 року КМУ ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», згідно якої будуть запроваджені посилені протиепідемічні заходи з 8 до 24 січня 2021 року.

Оскільки з 01.01.2021 року розпочинається період декларування результатів роботи за 2020 рік, ДПС у Дніпропетровській області рекомендує використовувати електронні сервіси ДПС для подачі звітності в електронному вигляді, в т.ч. річної податкової декларації про доходи за 2020 рік, з метою дотримання заходів протидії COVID-19.

Подання звітності, в т.ч. декларації про майновий стан і доходи, через Електронний кабінет платника здійснюється з використанням кваліфікованого електронного ключа.

Отримати кваліфікований електронний цифровий підпис можна в будь-якому кваліфікованому надавачі електронних довірчих послуг, в т.ч. у банківських установах.

Для подачі звітності можна користуватись безкоштовним електронним сервісом ІТС «Електронний кабінет» за посиланням: http://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний вебпортал ДПС.

 

Джерела:

Податківці радять звітувати про доходи за 2020 рік в електронній формі

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

Узнай первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для вашего бизнеса!
Подписаться

  Оставьте свои данные и мы свяжемся с вами в течение 5 минут

   Оставьте свои данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время

   КиевДнепрКаменское
   Написать в
   Viber