Як отримати Довідку про відсутність заборгованості в електронному вигляді для участі у тендері?

Відповідно до Наказу МФУ «Про затвердження Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи» № 733 від 03.09.2018 року для отримання Довідки про відсутність заборгованості з платежів (додаток 1 до Порядку №733) платникові необхідно подати Заяву про надання такої довідки (додаток 2 до Порядку №733).

При поданні Заяви необхідно дотримуватись вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Заява подається до контролюючих органів через приватну частину Електронного кабінету, розміщеного на офіційному сайті ДПС. До особистого кабінету вхід здійснюється після ідентифікації особи із використанням кваліфікованого електронного підпису.

Створити та надіслати Заяву можливо у меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету шляхом вибору відповідної електронної форми документа.

У Заяві в обов’язковому порядку повинні зазначатись:

  • посилання на відповідний нормативно-правовий акт, яким передбачено необхідність підтвердження відсутності заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи;
  • найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), до якого Довідку буде подано;
  • позначку про отримання довідки в електронній формі.

Довідка або відмова у наданні Довідки готуються уповноваженим органом протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання Заяви органом, до якого її було подано.

Строк дії Довідки становить 10 календарних днів з дати її формування. У Довідці обов’язково зазначається термін її дії.

 

Джерело:

  1. Електронні сервіси ДПС України на допомогу платникам податків
  2. Як отримати довідку про відсутність заборгованості в електронному вигляді для участі у тендері
  3. Наказ МФУ «Про затвердження Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи» № 733 від 03.09.2018 року

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

Будь в курсе первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для Вашего бизнеса!
Подписаться
Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

КиївДніпроКам'янське
Написать в
Viber