Відбувся грандіозний семінар з ТЦУ

21 липня 2017 р. в Дніпрі відбувся грандіозний практичний семінар з трансфертного ціноутворення “ТЦУ 2017. Покрокове керівництво”. Більше 30 головних бухгалтерів та фінансових директорів найбільших компаній зібрались з усіх областей Східної України, щоб розібратися з найскладнішими питаннями трансфертного ціноутворення.

Подія стала по-справжному унікальною для Дніпра!

По-перше, цей семінар став першим в Дніпрі, де розповіли про реалії трансфертного ціноутворення 2017 року.

По-друге, кожен учасник отримав покрокове керівництво з трансфертного ціноутворення для самостійної підготовки звітності.

По-третє, головним спікером заходу стала Євгенія Абросимова – практикуючий податковий консультант та аудитор. Під її керівництвом у 2016 році було підготовлено 35 пакетів документації та надано більше 50 консультацій з ТЦУ! Тому унікальною відмінністю даного семінару стали практичні кейси та різноманітні нюанси, з якими може зіткнутися кожен, під час самостійної підготовки звітності.

Необхідна допомога у трансфертному ціноутворенні?

Команда сертифікованих аудиторів та податкових консультантів готова допомогти Вам на всіх етапах звітної кампанії з ТЦУ – від консультації до підготовки звіту та повного пакету документації.

Телефонуйте: 044 338 12 88 ● 056 745 12 88 ● 097 338 12 88 ● 050 340 11 17

 

Будь в курсе первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для Вашего бизнеса!
Подписаться

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber