Відбувся грандіозний семінар з ТЦУ

21 липня 2017 р. в Дніпрі відбувся грандіозний практичний семінар з трансфертного ціноутворення “ТЦУ 2017. Покрокове керівництво”. Більше 30 головних бухгалтерів та фінансових директорів найбільших компаній зібрались з усіх областей Східної України, щоб розібратися з найскладнішими питаннями трансфертного ціноутворення.

Подія стала по-справжному унікальною для Дніпра!

По-перше, цей семінар став першим в Дніпрі, де розповіли про реалії трансфертного ціноутворення 2017 року.

По-друге, кожен учасник отримав покрокове керівництво з трансфертного ціноутворення для самостійної підготовки звітності.

По-третє, головним спікером заходу стала Євгенія Абросимова – практикуючий податковий консультант та аудитор. Під її керівництвом у 2016 році було підготовлено 35 пакетів документації та надано більше 50 консультацій з ТЦУ! Тому унікальною відмінністю даного семінару стали практичні кейси та різноманітні нюанси, з якими може зіткнутися кожен, під час самостійної підготовки звітності.

Необхідна допомога у трансфертному ціноутворенні?

Команда сертифікованих аудиторів та податкових консультантів готова допомогти Вам на всіх етапах звітної кампанії з ТЦУ – від консультації до підготовки звіту та повного пакету документації.

Телефонуйте: 044 338 12 88 ● 056 745 12 88 ● 097 338 12 88 ● 050 340 11 17

 

Be the first to know!
Subscribe to the newsletter and receive
only the most useful information for your business!
Subscribe

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber