21.10.2019 року введено в дію Кодекс України з процедур банкрутства

21.10.2019 року введено в дію Кодекс України з процедур банкрутства. Це означає, що будуть діяти нові умови і порядок:

– відновлення платоспроможності боржника – юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів;

– відновлення платоспроможності фізичної особи.

Кодекс складається з чотирьох книг:

Книга перша. Загальна частина – визначає: терміни, використовувані в Кодексі; законодавство, що регулює провадження у справах про банкрутство; повноваження та порядок діяльності державного органу з питань банкрутства; заходи щодо запобігання банкрутству боржника-юрособи та позасудові процедури; порядок санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство; судові процедури, які застосовуються щодо боржника; порядок розгляду спорів, стороною в яких є боржник; юрисдикцію, підсудність, підстави для відкриття провадження у справі про банкрутство; порядок оскарження судових рішень у процедурі банкрутства.

Книга друга. Арбітражний керуючий – визначає діяльність арбітражного керуючого: вимоги до нього, права та обов’язки, незалежність, порядок відбору та призначення, відповідальність і контроль за діяльністю, порядок припинення діяльності тощо. Також в цій книзі прописуються порядок створення, функції і повноваження організації арбітражних керуючих.

Книга третя. Банкрутство Юридичних осіб – визначає підстави і порядок відкриття провадження у справі про банкрутство, забезпечення вимог кредиторів, визнання недійсними угод боржника, правонаступництво.

Книга четверта. Відновлення платоспроможності фізичної особи. Загальні положення цього розділу визначають діяльність арбітражного керуючого у справах про неплатоспроможність фізичної особи та підстави для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.

Джерела:

https://interbuh.com.ua/ru/documents/onenews/133853

https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/2597-19

 

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

 

Будь в курсе первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для Вашего бизнеса!
Подписаться

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber