Внесення змін до Плану рахунків, інструкції про його застосування та Положення про інвентаризацію

МФУ оприлюднено проект наказу «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку», яким передбачається врегулювати питання особливостей проведення інвентаризації підприємствами, що знаходяться на тимчасово окупованій території та/або в районах ведення бойових дій.

Згідно проекту наказу, підприємства та/або їх структурні підрозділи (відокремлене майно), місцезнаходження яких на окупованій території та/або які знаходяться на території ведення бойових дій, проводять інвентаризацію у випадках, обов’язкових для її проведення та якщо є можливість забезпечити безпечний і безперешкодний доступ до активів, первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, в яких відображені зобов’язання і власний капітал таких підприємств.  

Якщо в компанії встановлено факти крадіжок або зловживань, псування цінностей, то керівники підприємств можуть прийняти рішення щодо проведення інвентаризації такого майна на день, коли такі факти було встановлено.

Також, згідно проекту наказу передбачається:

 • врегулювати питання відображення в бухгалтерському обліку господарських операцій з електронними грошима емітентами, які не є банками;
 • привести у відповідність до вимог МСФЗ для малих і середніх підприємств відображення в бухобліку основних засобів.

 

Джерело:

Мінфін вносить зміни до Плану рахунків, інструкції про його застосування та Положення про інвентаризацію

 

Ми не припиняємо роботу над проектами, платимо податки, консультуємо, докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти нашій економіці, клієнтам та державі у складних обставинах. Бухгалтерське обслуговування надається в повному обсязі, наскільки це можливо на цей час.
Ми завжди з вами на зв’язку, ми готові допомогти, ми раді просто слухати, що з вами та вашими близькими все гаразд і ви в безпеці. Дзвоніть нам частіше!

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

 097 338 12 88, 050 340 11 17

 af@audit-invest.com.ua

Be the first to know!
Subscribe to the newsletter and receive
only the most useful information for your business!
Subscribe

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber