Невірні дані розрахунків з бюджетом в Електронному кабінеті

Перед складанням річної фінансової звітності радимо усім платникам податків провести звірку щодо стану розрахунків з бюджетом. Нагадуємо, що це можна зробити он-лайн у Електронному кабінеті у розділі «Стан розрахунків з бюджетом». Якщо Ви встановили розбіжності то у розділі 134.03 інформаційного ресурсу «ЗІР» є консультація щодо звернення платником податків до органів ДПС, якщо він не згоден з відображенням інформації в Електронному кабінеті щодо стану розрахунків з бюджетом.

 

Питання:

До якого органу ДПС може звернутись платник податків, якщо він вважає, що в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету відображена недостовірна інформація за податками, зборами та ЄСВ (задвоєння оплати/нарахування, переплата/недоплата)?

 

Відповідь:
У випадку, коли платник податків вважає, що в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету відображена недостовірна інформація за податками, зборами та єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) (задвоєння оплати/нарахування, переплата/недоплата), платник може надіслати запит до органу ДПС за основним (неосновним) місцем обліку щодо звірки стану розрахунків з державним та місцевим бюджетами за податками, зборами, цільовими фондами за ЄСВ у довільній формі

У меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету є можливість надіслати лист (запит) до відповідного органу ДПС з копією зображення відповідної інформації на екрані монітора, отриманою за допомогою клавіші Print Screen на комп’ютерній клавіатурі, та даними платника щодо такого стану з підтверджуючими документами (у разі їх наявності).

Або отримати інформацію щодо стану розрахунків платника за податками, зборами та ЄСВ у довільній формі за місцем знаходження на податковому обліку у контролюючому органі

 

Джерело:

https://news.dtkt.ua/accounting/automation/67363

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

Be the first to know!
Subscribe to the newsletter and receive
only the most useful information for your business!
Subscribe

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber