044 338 12 88, 056 745 12 88, 097 338 12 88, 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

ТЕСТУВАННЯ БУХГАЛТЕРА, АУДИТ БУХГАЛТЕРА У КИЄВІ ТА ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

ТЕСТУВАННЯ БУХГАЛТЕРА,

АУДИТ БУХГАЛТЕРА У КИЄВІ ТА ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

 

Як аудиторська фірма, ми ретельно підходимо до підбору персоналу. Згодом до нас стали звертатися наші клієнти з проханням допомогти підібрати їм головного бухгалтера. Ми вирішили поділитися нашим досвідом.

 

Як не помилитися при виборі головного бухгалтера? Як об’єктивно оцінити рівень його знань?

До підбору головного бухгалтера відносяться уважно і акуратно, адже він – друга за важливістю особа на підприємстві, яке має право підписувати всю податкову і фінансову звітність. Саме тому у керівників і засновників особливі вимоги до головного бухгалтера.

HR-менеджер може підібрати хороших, сумлінних, досвідчених головних бухгалтерів, але в 95% випадків, він не зможе перевірити його професійні знання. Є багато тестів в Інтернеті, але наше законодавство так часто змінюється і в кожній ситуації може трактуватися абсолютно по-іншому, що HR-менеджеру важко об’єктивно оцінити знання здобувача.

 

У АФ “Аудит-Інвест” при тестуванні немає грубого підходу: “правильно” – “неправильно”. Ми дивимося на алгоритм дій і хід думок здобувача, а не тільки на кінцевий результат, перевіряємо, чим він керується при заповненні тестів, бачимо, в яких знаннях у нього є прогалини. Часто бухгалтер все читає, багато знає, але не завжди розуміє, як застосувати свої знання до даної конкретної ситуації. Це не завжди говорить про його некомпетентність, адже в стресовій ситуації іноді не виходить зібрати всі думки “в купку” і вибудувати логічний ланцюжок.

 


Тільки грамотне тестування “Аудит-Інвест” дозволяє реально оцінити професіоналізм головного бухгалтера, визначити всі його “плюси” і “мінуси”!


 

Аудиторська фірма “Аудит-Інвест” в Києві і Дніпропетровську розробила СПЕЦІАЛЬНУ МЕТОДИКУ ТЕСТУВАННЯ, яка проводиться в три етапи:

 

1 етап.

Рівень кваліфікації головного бухгалтера

Нами складається тест відповідно до заданої Вами специфіки, індивідуально під Ваш запит, з урахуванням особливостей саме Вашого підприємства. Тест включає в себе питання на знання окремих ділянок бухгалтерського обліку, податкового обліку і законодавства.

Чому це потрібне?

У теорії бухгалтер може все це знати, а на практиці не справлятися з обов’язками, наприклад, через неорганізованість або неправильної розстановки пріоритетів.

2 етап.

Практичне знання 1С

Тестування дозволяє швидко і об’єктивно перевірити знання можливостей системи програм “1С” і особливостей роботи з нею.

Чому це потрібне?

Чим краще здобувач знає і використовує можливості системи “1С”, тим вище ефективність його роботи.

3 етап.

Особистісний портрет

Оцінка відомих біографічних даних (сім’я, соціальне становище, друзі, наявність помітних успіхів у роботі, заняття спортом, хобі …)

Чому це потрібне?

Головний бухгалтер повинен бути стресостійким, самоорганізованим, з “холодною головою”. Повинен володіти організаторськими здібностями, умінням навчати і розподіляти обов’язки серед підлеглих. Володіти лідерськими якостями і аналітичним складом розуму.

 

Дізнайтеся вартість консультації ПРЯМО ЗАРАЗ!

ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”


Робота з компанією “Аудит-Інвест” завжди залишає позитивне впечатленіе.Мне здається, що це відбувається тому, що керівництво компанії запалює оптимізмом своїх співробітників, і це, безумовно, є сильною стороною “Аудит-Інвест” поряд з високим професіоналізмом.

Окремо потрібно відзначити високий рівень обслуговування клієнтів, комфортність спілкування, готовність допомогти завжди і в усьому!

Безумовно, “Аудит-Інвест” є надійним партнером, і мені приємно рекомендувати цю компанію всім, кому необхідні якісні аудиторські та бухгалтерські послуги.

Світлана Марченкова, головний бухгалтер ТОВ “Рулонні газони України”

>> Читати ще


Можливо, Вас цікавлять інші види бухгалтерського обслуговуванняТоді Вам сюди!

Дізнатись більше про ТОВ АФ “Аудит-Інвест можна тут!

Ще більше цікавих заміток Ви знайдете у БЛОЗІ! ЧИТАЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!