ТЕСТУВАННЯ БУХГАЛТЕРА,

АУДИТ БУХГАЛТЕРА У КИЄВІ ТА ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

Як аудиторська фірма, ми ретельно підходимо до підбору персоналу. Згодом до нас стали звертатися наші клієнти з проханням допомогти підібрати їм головного бухгалтера. Ми вирішили поділитися нашим досвідом.

Як не помилитися при виборі головного бухгалтера? Як об’єктивно оцінити рівень його знань?

До підбору головного бухгалтера відносяться уважно і акуратно, адже він – друга за важливістю особа на підприємстві, яке має право підписувати всю податкову і фінансову звітність. Саме тому у керівників і засновників особливі вимоги до головного бухгалтера.

HR-менеджер може підібрати хороших, сумлінних, досвідчених головних бухгалтерів, але в 95% випадків, він не зможе перевірити його професійні знання. Є багато тестів в Інтернеті, але наше законодавство так часто змінюється і в кожній ситуації може трактуватися абсолютно по-іншому, що HR-менеджеру важко об’єктивно оцінити знання здобувача.

У АФ “Аудит-Інвест” при тестуванні немає грубого підходу: “правильно” – “неправильно”. Ми дивимося на алгоритм дій і хід думок здобувача, а не тільки на кінцевий результат, перевіряємо, чим він керується при заповненні тестів, бачимо, в яких знаннях у нього є прогалини. Часто бухгалтер все читає, багато знає, але не завжди розуміє, як застосувати свої знання до даної конкретної ситуації. Це не завжди говорить про його некомпетентність, адже в стресовій ситуації іноді не виходить зібрати всі думки “в купку” і вибудувати логічний ланцюжок.

Тільки грамотне тестування “Аудит-Інвест” дозволяє реально оцінити професіоналізм головного бухгалтера, визначити всі його “плюси” і “мінуси”!

Аудиторська фірма “Аудит-Інвест” в Києві і Дніпропетровську розробила СПЕЦІАЛЬНУ МЕТОДИКУ ТЕСТУВАННЯ, яка проводиться в три етапи:

1 етап.

Рівень кваліфікації головного бухгалтера

Нами складається тест відповідно до заданої Вами специфіки, індивідуально під Ваш запит, з урахуванням особливостей саме Вашого підприємства. Тест включає в себе питання на знання окремих ділянок бухгалтерського обліку, податкового обліку і законодавства.

Чому це потрібне?

У теорії бухгалтер може все це знати, а на практиці не справлятися з обов’язками, наприклад, через неорганізованість або неправильної розстановки пріоритетів.

2 етап.

Практичне знання 1С

Тестування дозволяє швидко і об’єктивно перевірити знання можливостей системи програм “1С” і особливостей роботи з нею.

Чому це потрібне?

Чим краще здобувач знає і використовує можливості системи “1С”, тим вище ефективність його роботи.

3 етап.

Особистісний портрет

Оцінка відомих біографічних даних (сім’я, соціальне становище, друзі, наявність помітних успіхів у роботі, заняття спортом, хобі …)

Чому це потрібне?

Головний бухгалтер повинен бути стресостійким, самоорганізованим, з “холодною головою”. Повинен володіти організаторськими здібностями, умінням навчати і розподіляти обов’язки серед підлеглих. Володіти лідерськими якостями і аналітичним складом розуму.

Дізнайтеся вартість консалтингу для вашої компанії
З'язатися
Нам довіряють

Дивитись більше

Відгуки

Всі відгуки

Процес роботи над вашим проектом
1Зв’яжіться з нами
2Заповніть бриф
3Зустріч у нашому офісі
4Укладення договору
5Реалізація проекту
Зв’яжіться з нами
Це дуже просто! Телефонуйте прямо зараз за тел. 097 338 12 88, 050 340 11 17, замовте зворотний дзвінок або напишіть нам af@audit-invest.com.ua. Ми вже чекаємо на ваш дзвінок і готові проконсультувати з усіх питань.
Зв’язатися зі спеціалістом
Заповнити бриф
Ви заповнюєте короткий бриф. У режимі повної конфіденційності наші фахівці готують індивідуальну комерційну пропозицію, і вони обов’язково запропонують вам кілька варіантів.
Заповнити бриф
Зустріч у нашому офісі
Ми готові організувати зустріч з нашими фахівцями у зручний для вас час. Приходьте до нас в офіс, давайте ближче познайомимося та обговоримо більш детально всі умови проекту.
Призначте зустріч
Укладення договору
Після вашого рішення ми складемо договір з урахуванням всіх особливостей і нюансів проекту.
Обговоріть деталі
Реалізація проекту
Для успішної реалізації проекту ми формуємо команду експертів, які вчасно виконають завдання, нададуть відповідні звіти та рекомендації.
Пам’ятайте: ми завжди стежимо за якістю наших проектів і діємо виключно у ваших інтересах!
Обговоріть деталі
Хотите узнать больше о других видах консалтинга? Узнать больше

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber