044 338 12 88, 056 745 12 88, 097 338 12 88, 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ

 • Ви шукаєте бухгалтера, який буде професійно виконувати свою роботу, і хочете не помилитися у виборі?
 • Потрібен ідеальний фахівець, який не робитиме помилок, не втече несподівано в самий невідповідний момент і не залишить після себе масу «хвостів»?
 • Вам необхідно якісно підібрати і об’єктивно оцінити рівень знань кандидатів?
 
Ми підбираємо персонал виключно з використанням найбільш результативних методик та інструментів. Саме це дозволяє знайти для Вашої компанії ідеального кандидата, який відповідає Вашим вимогам: як професійним, так і особистісним.

Ми знайдемо для Вас кандидата з високим рівнем внутрішньої нематеріальної мотивації, що безпосередньо впливає на його лояльність і тривалість роботи у Вашій компанії.

 

ЯК МИ БУДЕМО ШУКАТИ ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩОГО КАНДИДАТА?

1. Уважно проаналізуємо заповнений Вами бриф. Можливо, нам знадобиться додатково з Вами поспілкуватися для уточнення деяких параметрів. Якщо буде потрібно, наш HR-фахівець дасть Вам ряд рекомендацій, оскільки пошук бухгалтера специфічний і має деякі особливості.

2.Складемо портрет Вашого ідеального кандидата!

Додатково до Ваших вимог, ми вважаємо, що ідеальний бухгалтер просто зобов’язаний:

 • бути грамотним, уважним фахівцем, який виконує свою роботу точно, якісно і у встановлені терміни;
 • знати свої функціональні обов’язки і розуміти, наскільки важлива і відповідальна його робота;
 • дотримуватися вимог законодавства;
 • завжди бути в курсі актуальних змін податкового законодавства.

3.Негайно приступимо до пошуку!

Пошук буде проходити в два основних етапи:

 • первинний відбір – ми проаналізуємо резюме кандидатів, відберемо найкращі з них, проведемо короткий співбесіду по телефону і призначимо дату співбесіди обраним претендентам.
 • вторинний відбір – ми проведемо співбесіду з претендентами, які пройшли первинний відбір. На співбесіді нашим експертом буде проведено анкетування кандидатів, тестування для визначення професійних знань, навичок і особистісних особливостей, а також проведення співбесіди з сертифікованим аудитором.

 

ЯК МИ БУДЕМО ТЕСТУВАТИ КАНДИДАТА?

Для тестування кандидатів сертифіковані аудитори та найкращі бухгалтери вищої категорії розробили спеціальну методику:

1 ЕТАП. Оцінка рівня кваліфікації бухгалтера/головного бухгалтера

Ми складаємо тест відповідно до заданих Вами параметрами, індивідуально під Ваш запит, з урахуванням особливостей саме Вашого підприємства. Тест включає в себе питання на знання окремих ділянок бухгалтерського обліку, податкового обліку і законодавства.

Чому це потрібно? У теорії бухгалтер може все це знати, а на практиці не справлятися з обов’язками, наприклад, через неорганізованість або неправильної розстановки пріоритетів.

2 ЕТАП. Перевірка практичних знань 1С

Тестування дозволяє швидко і об’єктивно перевірити знання всіх можливостей системи програм “1С” і особливостей роботи з нею.

Чому це потрібно? Чим краще здобувач знає і використовує можливості системи “1С”, тим вище ефективність його роботи.

3 ЕТАП. Глибока оцінка особистості, складання особистістного портрету

Цьому етапу ми приділяємо особливу увагу, тому що кожен кандидат – перш за все, виявляється як особистість і взаємодіє з колективом, і впливає на внутрішній клімат компанії. Бухгалтер повинен бути стресостійким, самоорганізованим, з “холодною головою”. Повинен володіти організаторськими здібностями, умінням навчати і розподіляти обов’язки серед підлеглих. Володіти лідерськими якостями і аналітичним складом розуму. Отже, тестування на даному етапі включає:

 • Оцінку конфліктності.
 • Використання проективних методів дослідження особистості і її внутрішнього світу для виявлення неусвідомлених бажань, глибинних потреб і виключення бажаних роботодавцем відповідей.
 • Оцінку типажу особистості і її схильності до бухгалтерської діяльності.
 • Графологічний аналіз з виявленням вольового і енергетичного аспекту особистості (лідерство, завзятість, самовіддача, самовладання, енергійність), рівня інтелектуальних здібностей, гармонійності і цілісності особистості (відсутність фобій, закомплексованості), комунікативних навичок і тд.
 • Фізіогноміку: оцінку людини за зовнішніми рисами обличчя і їх вираженню.
 • Оцінку жестикуляції, міміки, поз, які кандидат проявляє на співбесіді з метою визначення його психологічних особливостей і для прогнозування
 • Співбесіда з використанням метапрограмм: оцінка мотивації, шаблони сприйняття, уваги та інше.

4 ЕТАП. Перевірка рекомендацій

Ми обов’язково продзвонимо всіх минулих роботодавців та зберемо в них максимум даних про кандидатів, таким чином, Ви отримаєте повну, достовірну та об’єктивну інформацію про кожного претендента на посаду бухгалтера.

У процеса підбор ми передамо Вам до 5-ти резюме вартих претендентів, які успішно пройшли усі попередні етапи співбесіди.

Та найважливіше, по кожному з кандидатів Ви обов’яково отримаєте професіональні коментарі HR-менеджера та аудитора.

 

РЕЗУЛЬТАТ:

За мінімальний час Ви отримуєте кращого професіонального бухгалтера, готового ефективно виконувати поставені задачі.

 

Ви досі маєте сумніви?

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь вартість послуги ПРЯМО ЗАРАЗ!

050 340 11 17, 097 338 12 88

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

 

Можливо Вам будуть корисні інші послуги Аудит-Інвест: