• Ви шукаєте бухгалтера, який буде професійно виконувати свою роботу, і хочете не помилитися у виборі?
 • Потрібен ідеальний фахівець, який не робитиме помилок, не втече несподівано в самий невідповідний момент і не залишить після себе масу «хвостів»?
 • Вам необхідно якісно підібрати і об’єктивно оцінити рівень знань кандидатів?

Ми підбираємо персонал виключно з використанням найбільш результативних методик та інструментів. Саме це дозволяє знайти для Вашої компанії ідеального кандидата, який відповідає Вашим вимогам: як професійним, так і особистісним.

Ми знайдемо для Вас кандидата з високим рівнем внутрішньої нематеріальної мотивації, що безпосередньо впливає на його лояльність і тривалість роботи у Вашій компанії.

ЯК МИ БУДЕМО ШУКАТИ ДЛЯ ВАС КРАЩОГО КАНДИДАТА?

1. Уважно проаналізуємо заповнений Вами бриф. Можливо, нам знадобиться додатково з Вами поспілкуватися для уточнення деяких параметрів. Якщо буде потрібно, наш HR-фахівець дасть Вам ряд рекомендацій, оскільки пошук бухгалтера специфічний і має деякі особливості.

2.Складемо портрет Вашого ідеального кандидата!

Додатково до Ваших вимог, ми вважаємо, що ідеальний бухгалтер просто зобов’язаний:

 • бути грамотним, уважним фахівцем, який виконує свою роботу точно, якісно і у встановлені терміни;
 • знати свої функціональні обов’язки і розуміти, наскільки важлива і відповідальна його робота;
 • дотримуватися вимог законодавства;
 • завжди бути в курсі актуальних змін податкового законодавства.

3.Негайно приступимо до пошуку!

Пошук буде проходити в два основних етапи:

 • первинний відбір – ми проаналізуємо резюме кандидатів, відберемо найкращі з них, проведемо короткий співбесіду по телефону і призначимо дату співбесіди обраним претендентам.
 • вторинний відбір – ми проведемо співбесіду з претендентами, які пройшли первинний відбір. На співбесіді нашим експертом буде проведено анкетування кандидатів, тестування для визначення професійних знань, навичок і особистісних особливостей, а також проведення співбесіди з сертифікованим аудитором.

ЯК МИ БУДЕМО ТЕСТУВАТИ КАНДИДАТА?

Для тестування кандидатів сертифіковані аудитори та кращі бухгалтера вищої категорії розробили спеціальну методику:

1 етап.

Оцінка рівня кваліфікації бухгалтера / головного бухгалтера

Ми складаємо тест відповідно до заданих Вами параметрами, індивідуально під Ваш запит, з урахуванням особливостей саме Вашого підприємства. Тест включає в себе питання на знання окремих ділянок бухгалтерського обліку, податкового обліку і законодавства.

Чому це потрібно? У теорії бухгалтер може все це знати, а на практиці не справлятися з обов’язками, наприклад, через неорганізованість або неправильної розстановки пріоритетів.

2 етап

Перевірка практичних знань 1С

Тестування дозволяє швидко і об’єктивно перевірити знання всіх можливостей системи програм “1С” і особливостей роботи з нею.

Чому це потрібно? Чим краще здобувач знає і використовує можливості системи “1С”, тим вище ефективність його роботи.

3 етап

Глибока оцінка особистості, складання особистісного портрету

Цьому етапу ми приділяємо особливу увагу, тому що кожен кандидат – перш за все, виявляється як особистість і взаємодіє з колективом, і впливає на внутрішній клімат компанії. Бухгалтер повинен бути стресостійким, самоорганізованим, з “холодною головою”. Повинен володіти організаторськими здібностями, умінням навчати і розподіляти обов’язки серед підлеглих. Володіти лідерськими якостями і аналітичним складом розуму. Отже, тестування на даному етапі включає:

 • Оцінку конфліктності.
 • Використання проективних методів дослідження особистості і її внутрішнього світу для виявлення неусвідомлених бажань, глибинних потреб і виключення бажаних роботодавцем відповідей.
 • Оцінку типажу особистості і її схильності до бухгалтерської діяльності.
 • Графологічний аналіз з виявленням вольового і енергетичного аспекту особистості (лідерство, завзятість, самовіддача, самовладання, енергійність), рівня інтелектуальних здібностей, гармонійності і цілісності особистості (відсутність фобій, закомплексованості), комунікативних навичок і тд.
 • Фізіогноміку: оцінку людини за зовнішніми рисами обличчя і їх вираженню.
 • Оцінку жестикуляції, міміки, поз, які кандидат проявляє на співбесіді з метою визначення його психологічних особливостей і для прогнозування
 • Співбесіда з використанням метапрограмм: оцінка мотивації, шаблони сприйняття, уваги та інше.

У результаті ми проведемо тестування та визначимо ідеальних кандидатів, вартих працювати в Вашій компанії та відповідаючих усім Вашим вимогам. Але це ще не все…

4. Наступним етапом стане перевірка рекомендацій. Ми обов’язково продзвонимо всіх минулих роботодавців та зберемо в них максимум даних про кандидатів, таким чином, Ви отримаєте повну, достовірну та об’єктивну інформацію про кожного претендента на посаду бухгалтера.

У процеса підбор ми передамо Вам до 5-ти резюме вартих претендентів, які успішно пройшли усі попередні етапи співбесіди.

Та найважливіше, по кожному з кандидатів Ви обов’яково отримаєте професіональні коментарі HR-менеджера та аудитора.

РЕЗУЛЬТАТ:

За мінімальний час Ви отримуєте кращого професіонального бухгалтера, готового ефективно виконувати поставені задачі.

Дізнайтеся вартість консалтингу для вашої компанії
З'язатися
Нам довіряють

Дивитись більше

Відгуки

Всі відгуки

Процес роботи над вашим проектом
1Зв’яжіться з нами
2Заповніть бриф
3Зустріч у нашому офісі
4Укладення договору
5Реалізація проекту
Зв’яжіться з нами
Це дуже просто! Телефонуйте прямо зараз за тел. 097 338 12 88, 050 340 11 17, замовте зворотний дзвінок або напишіть нам af@audit-invest.com.ua. Ми вже чекаємо на ваш дзвінок і готові проконсультувати з усіх питань.
Зв’язатися зі спеціалістом
Заповнити бриф
Ви заповнюєте короткий бриф. У режимі повної конфіденційності наші фахівці готують індивідуальну комерційну пропозицію, і вони обов’язково запропонують вам кілька варіантів.
Заповнити бриф
Зустріч у нашому офісі
Ми готові організувати зустріч з нашими фахівцями у зручний для вас час. Приходьте до нас в офіс, давайте ближче познайомимося та обговоримо більш детально всі умови проекту.
Призначте зустріч
Укладення договору
Після вашого рішення ми складемо договір з урахуванням всіх особливостей і нюансів проекту.
Обговоріть деталі
Реалізація проекту
Для успішної реалізації проекту ми формуємо команду експертів, які вчасно виконають завдання, нададуть відповідні звіти та рекомендації.
Пам’ятайте: ми завжди стежимо за якістю наших проектів і діємо виключно у ваших інтересах!
Обговоріть деталі
Хотите узнать больше о других видах консалтинга? Узнать больше

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber