Відмова від паперових документів від 2021 року

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України започаткували новий формат презентації електронних послуг – «Diia Summit». Двічі на рік команда Мінцифри та перші особи країни будуть  звітувати про досягнення в діджитал-сфері та анонсувати нові продукти.

5 жовтня 2020 року Президент України Володимир Зеленський під час Diia Summit заявив про початок впровадження режиму «paperless» від 2021 року. Сутність даного режиму полягає у відмові від паперових документів у держаних установах.

Президентом зазначено, що: «2021 рік стане початком входження у режим «paperless». Тобто більше ніяких паперів. Це стосується всіх державних органів. І що найважливіше – жодна державна установа не зможе вимагати від українців жодних довідок, витягів чи інших нескінченних «папірців», які потрібні для отримання тих чи інших державних послуг. Ми розуміємо, що створення цифрової держави – це складний і важливий шлях. Він супроводжується спротивом системи, застарілим законодавством, скепсисом, іноді – невірою. Але крізь це пройшли всі сміливі революційні проекти світу».

Також Володимир Зеленський зауважив, що за рік Україна зробила прорив у цифровізації країни.

 

Джерела:

В Україні від 2021 року запрацює система отримання держпослуг без паперових документів

 

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

 

Будь в курсе первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для Вашего бизнеса!
Подписаться
Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

КиївДніпроКам'янське
Написать в
Viber