Чи передбачена відповідальність за порушення порядку заповнення акцизної накладної?

Нормами ПКУ не передбачена відповідальність у разі порушення особою, яка реалізує пальне або спирт етиловий, порядку заповнення акцизної накладної та/або розрахунку коригування. Але керівники та інші посадові особи такого суб’єкта господарювання несуть адміністративну відповідальність згідно зі ст. 1631 КУпАП.

Фахівці ДПСУ надали роз’яснення та водночас повідомили: якщо суб’єктом господарювання не складена акцизна накладна (але мала бути складена), до нього застосовується відповідальність, передбачена п. 1202.2 ПКУ. У свою чергу керівники та інші посадові особи такого суб’єкта господарювання нестимуть адміністративну відповідальність, передбачену ст. 1631 КУпАП.

 

Джерело: категорія 116.13.03 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua)

 

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

 

Будь в курсе первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для Вашего бизнеса!
Подписаться
Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

КиївДніпроКам'янське
Написать в
Viber