044 338 12 88, 056 745 12 88, 097 338 12 88, 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Унікальний практикум з ТЦУ. Підсумки

1 грудня  2016 р. у БЦ «Delta Estate» відбувся семінар-практикум для бухгалтерів “ТЦУ 2016/17”.

 

Семінар-практикум став першим у м. Дніпрі, де була надана чітка та структурована інформація з практичними рекомендаціями до застосування, за участю провідного фахівця-практика в області трансфертного ціноутворення – Абросимової Євгенії.

 


Абросимова Евгенія – один з найкращих фахівців-практиків з трансфертного ціноутворення в Україні!

 

– Досвід участі у проектах ТЦУ в транснаціональних корпораціях більше 10 років. ТІЛЬКИ ЗА 2016 р. ПІДГОТУВАЛА БІЛЬШЕ 20 ПАКЕТІВ ДОКУМЕНТАЦІЇ

– Член Союзу податкових консультантів

– Член Асоціації податкових консультантів в Україні

– Сертифікований аудитор

 

 


 

Учасниками минулого семінару-практикуму стали головні бухгалтери найбільших компаній Дніпропетровської області. Коли експерти зустрінулись разом – з’явився живий діалог, що зробило захід ще більш цікавим та ефективним.

 

 

Програма включала до себе питання:

  1. Ідентифікація та групування контрольованих операцій на підприємстві.
  2. Алгоритм вибору методу для обгрунтування відповідності умов контрольованої операції принципу “витягнутої руки”.
  3. Заповнення Звіту про контрольовані операцїї.
  4. Основані етапи складання Документації з ТЦУ.
  5. Основні проблеми при складанні документації та практичні рекомендації.
  6. Моніторинг та перевірки з ТЦУ. Штрафи. Судова практика. Тенденції 2017.

Окрім цієї інформації кожен учасник отримав сертифікат, роздаткові матеріали, посилання на нормативні документи та додаткові джерела інформації з ТЦУ і, звісно ж, відповіді на всі питання.

 

 

У ході проведення підсумків учасники поділились своїми емоціями:

 

«Велике дякую Євгенії за такий насичений семінар! Максимально зрозуміло та систематизовано була донесена складна інформація. До сьогоднішнього дня я вважала, що все зроблю сама. Тепер розумію, наскільки це трудомістка робота. Здається, мені знадобиться допомога фахівців».

 

«Дійсно, необхідно багато часу та літератури, яку потрібно “перешерстити”, щоб зрозуміти, що підходить конкретному підприємству. І це більш все ж таки фінансовий аналіз, який повинні робити фінансисти, аналітики.

У великих компаніях не даремно є цілі відділи, які цим займаються. Під це виділяють окремих фахівців, які є економістами, а не бухгалтерами. І у них це виправдовується. Скласти роботу на 70 сторінок у вільний від роботи час, далеко не кожен бухгалтер може собі дозволити».

Жильцова Віра, ТОВ «Алло»

 

Якщо для Вас актуальне питання підготовки документації з ТЦУ – звертайтесь за допомогою до надійних партнерів АФ “Аудит-Інвест”. Практичний досвід наших фахівців дозволить зробити даний проект для Вас ефективно та грамотно.

 

Ми пропонуємо Вам:

 


ОДНІ З НАШИХ КЛІЄНТІВ*:

*Дотримання принципу конфіденційності не дозволяє нам  оголошувати повний перелік клиєнтів. Дана інформація опублікована з дозволу клієнтів.

 


ВАРТІСТЬ

 

Для визначення індивідуальної вартості  обслуговування підприємства нам необхідно отримати отримати представлення про об’єми діяльності Вашої компанії. Для цього нам потрібні дані, перераховані у брифі.

 

Отримавши вихідні дані від Вас, ми одразу ж приступимо до розрахунку вартості. Підготовимо комерційну пропозицію та зв’яжемося з Вами!