Плюшки для співробітників: безкоштовні радості або причина для доп. блага?

Плюшки для співробітніків: безкоштовні радості або причина для доп. блага?

Підготовлено:

Наталія Прокопенко, бухгалтер вищої категорії

 

"Чи підлягає оподаткуванню вартість придбаних для робітників продуктів харчування – чай, сахар, цукерки тощо?"

Хочете побалувати своїх співробітників, але не знаєте де закінчуються межі пристойного і починається оподаткування? З цим вам легко допоможуть справитися і відповісти на всі питання, що цікавлять, команда експертів Audit-Invest.

Мотивувати працівника можна по-різному. Закупівля чаю, кави, печива, цукру, цукерок та інших продуктів на фірму для загального споживання – звичайна практика роботодавця. Чи буде це додатковим благом працівників?

Ще одне питання з серії наших практичних рекомендацій з актуальних питань, пов'язаних з оподаткуванням та ризиками по додаткового блага.

 

 

ПДФО і ВС. Згідно п.164.1 ст.164 ПКУ базою оподаткування ПДФО є будь-який дохід, нарахований (виплачений, наданий) співробітникові. Однак якщо дохід, виплачений / наданий співробітнику, неможливо персоніфікувати, то він не може розглядатися як об'єкт оподаткування ПДФО і ВС. Підтвердження цієї позиції знаходимо в листах ДФС і ОІР, категорія 103.02.

ЄСВ. У зв'язку з відсутністю персоніфікації даних витрат, нарахування на такі суми ЄСВ не передбачено.

ПДВ. Відповідно до п.п. «Г» п. 198.5 ПКУ необхідно нарахувати ПЗ, якщо товари / послуги, необоротні активи призначаються для використання або починають використовуватися в операціях, які не є господарською діяльністю платника податку. Однак при наявності обґрунтування понесених витрат з господарською діяльністю підприємства (наприклад, як представницькі, рекламні витрати), підприємство буде мати право на податковий кредит.

В даному питанні необхідно приділити увагу правильному оформленню первинних документів і документів, які будуть обґрунтовувати зв'язок витрат з господарською діяльністю підприємства з метою ПДВ.

Кваліфікована консультація наших фахівців допоможе вам грамотно і правильно підійти до обгрунтування і попередити можливі ризики. Ми гарантуємо кращий результат і завжди раді вам допомогти!

 

 

Телефонуйте прямо зараз і ми відповімо на всі ваші питання. Команда Audit-Invest професіонали власної справи і знають все про бухгалтерський та податковий облік. 

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

 

 

ДІЗНАЙТЕСЬ НАЙАКТУАЛЬНІШІ НОВИНИ ПЕРШИМИ!

Підписуйтесь на сторінку в Facebook https://www.facebook.com/AuditInvestAF/

Ставте лайки, діліться з друзями і задавайте питання.

На YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UC0aP1QvLTGFTDhSYBTqYnTw

 

Дізнайтеся першим!
Підпишіться на розсилку і отримуйте
тільки найкориснішу інформацію для вашого бізнесу!
Підписатися

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber