Затверджено збір та обробку інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією РФ

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Від 26.03.2022 р. затверджено Постанову КМУ № 380, відповідно до якої запроваджено збір інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок дій, спричинених військовою агресією РФ з метою застосування механізмів для поновлення порушених майнових прав фізичної особи. 

Постановою зазначено Порядок подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене майно, яке повинно містити:

1) прізвище, власне ім’я, по батькові особи;

2) реєстраційний номер облікової картки платника податків особи або серія та номер паспорта;

3) контактні дані особи (номер телефону, адреса електронної пошти та інші);

4) відомості про нерухоме майно: тип об’єкта нерухомого майна; його реєстраційний номер з відомостями з Держреєстру речових прав на нерухоме майно (за наявності); загальна площа нерухомого майна (якщо відсутня така інформація, то орієнтовано); адреса нерухомого майна та відомості про кількість осіб, які проживали в ньому; відомості про пошкодження або знищення майна (дата, приблизний час, опис пошкодження, фото чи відео, якщо є в наявності).

Надана інформація щодо нерухомого майна отримується та/або підтверджується  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (у разі наявності).

Інформаційне повідомлення можна подати самостійно особою за допомогою Порталу Дія, або через адміністратора ЦНАП чи нотаріуса.

Адміністратор ЦНАП або нотаріус, відповідно до п. 8 Порядку, у день звернення особи з метою подання інформаційного повідомлення повинен встановити особу, заповнити інформаційне повідомлення, яке формується через Портал Дія та за бажанням особи роздрукувати зареєстроване інформаційне повідомлення. Повідомлення про реєстрацію інформаційного повідомлення особа отримує автоматично засобами Порталу Дія.

Постановою встановлено, що після того, як набере чинності ЗУ про врегулювання відносин щодо компенсації за пошкодження та знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією РФ, то інформаційне повідомлення, подане відповідно до цієї Постанови буде прирівнюватись до заяви про надання компенсації за пошкоджені та знищені обʼєкти нерухомого майна.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім п. 8 Порядку, затвердженого цією постановою, який набирає чинності з 11 квітня 2022 р.

 

Джерело:

Постанова КМУ № 380 «Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації» від 26.03.2022 р.

 

Ми не припиняємо роботу над проектами, платимо податки, консультуємо, докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти нашій економіці, клієнтам та державі у складних обставинах. Бухгалтерське обслуговування надається в повному обсязі, наскільки це можливо на цей час.
Ми завжди з вами на зв’язку, ми готові допомогти, ми раді просто слухати, що з вами та вашими близькими все гаразд і ви в безпеці.Дзвоніть нам частіше!

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

 097 338 12 88, 050 340 11 17

 af@audit-invest.com.ua

Узнай первым!
Подпишитесь на рассылку и получайте
только самую полезную информацию для вашего бизнеса!
Подписаться

  Оставьте свои данные и мы свяжемся с вами в течение 5 минут

   Оставьте свои данные и мы свяжемся с вами в ближайшее время

   КиевДнепрКаменское
   Написать в
   Viber