Нова редакція Закону «Про фінансовий лізинг»

4 лютого 2021 року Верховна Рада України ухвалила нову редакцію Закону «Про фінансовий лізинг» № 1201-ІХ.

Закон визначає загальні засади фінлізингу в Україні відповідно до міжнародного права, дає змогу захистити права лізингоодержувачів та лізингодавців, а також створити конкурентне середовище у цій сфері. Державне регулювання Закону та нагляд на ринку фінансового лізингу здійснюється Національним банком України.

Об’єктом фінансового лізингу може бути майно, яке не заборонене законом до вільного обігу на ринку та передачі в лізинг. Не можуть бути об’єктами фінлізингу земельні ділянки, інші природні об’єкти та об’єкти, визначені ч.2 ст. 3 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна».

Послуги фінансового лізингу зумовлюють зростання конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, покращення якості їхніх послуг, підвищення ефективності виробництва та, як наслідок, зміцнення позицій на вітчизняному ринку і підвищення шансів для виходу на міжнародний.

Новий Закон «Про фінансовий лізинг» дозволить підприємствам оновити свої виробничі потужності, дасть змогу для придбання нового обладнання, техніки, транспорту та нерухомості, що сприятиме збільшенню виробництва валового продукту та зростанню надходження податків до бюджету.

Закон набере чинності через 3 місяці з дня його опублікування та буде застосовуватись до відносин, що виникнуть після дня набрання ним чинності.

 

Джерела:

Президент підписав нову редакцію закону про фінлізинг

 

Залишились питання? Зв’яжіться з нами прямо зараз!

097 338 12 88, 050 340 11 17

af@audit-invest.com.ua

 

Be the first to know!
Subscribe to the newsletter and receive
only the most useful information for your business!
Subscribe

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber