Чому варто вибрати АФ «Аудит-Інвест»?

Наші клієнти поділилися перевагами, які отримали в результаті роботи з нами.

Дивіться, що вийшло!

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ АФ «АУДИТ-ІНВЕСТ»

 

1. ЕКОНОМІЯ. На 15-20% вартість послуг АФ «Аудит-Інвест» нижче заробітної плати штатного бухгалтера.

Немає необхідності утримувати свій бухгалтерський відділ, нести витрати на організацію робочих місць, оплату праці, лікарняних, відпускних тощо.

В АФ «Аудит-Інвест» бухгалтери проходять семінари, практикуми планово і абсолютно безкоштовно!

2. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. З АФ «Аудит-Інвест» обов’язково укладається договір, в якому прописується гарантія дотримання конфіденційності, відповідальність за проведену роботу. А як гарантувати дотримання конфіденційності штатного бухгалтера?

3. КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД. В АФ «Аудит-Інвест» для обслуговуваннях клієнтів залучаються бухгалтери, сертифіковані аудитори, юристи, IT-шники. Це дає Вам можливість приймати збалансовані і правильні рішення.

4. ПОСТІЙНІСТЬ. 92,6% головних бухгалтерів – жінки. Вам варто бути готовим до можливих декретів, лікарняних, відпусток. В АФ «Аудит-Інвест» працює принцип взаємозамінності. Вас більше не буде хвилювати питання «Хто ж буде вести бухгалтерію в разі відсутності бухгалтера, декрету і т.д.»

5. КОМПЕТЕНТНІСТЬ. В АФ «Аудит-Інвест» працюють сертифіковані аудитори, рядові бухгалтери своєчасно проходять підвищення кваліфікації, діють системи подвійного контролю, що в значній мірі знижує ймовірність помилки і штрафів.

6. ЗАХИЩЕНІСТЬ. Професійна відповідальність АФ «Аудит-Інвест» застрахована на 1 000 000 грн. У разі помилки ми повністю покриваємо суму штрафів.

7. ВІЛЬНИЙ ЧАС. Ви можете викреслити бухгалтерію зі списку Ваших завдань – тепер їх вирішить АФ «Аудит-Інвест».

 

Читайте також: «Аудит-Інвест» рекомендує! Як знизити податкове навантаження?

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber