044 338 12 88, 056 745 12 88, 097 338 12 88, 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Ведення бухгалтерського обліку в кафе

 

Ведення бухгалтерського обліку в кафе

 

Ведення бухгалтерського обліку в кафе дуже важливо. Тут просто необхідна чиста та прозора робота бухгалтерії, щоб не втрачати прибуток і не нести збитки.

Податковим консультантом для Вашого кафе стане компанія ТОВ “АФ Аудит-Інвест”, яка виконує віповідні функції з супроводу та врегулювання будь-яких питань, пов’язаних з бухгалтерським та податковим обліком, надаючи високоякісні послуги в даній області. Первинні документи перевірятимуться щоквартально незалежним консультантом компанії.

За результатами перевірки буде складано та надано докладний звіт про всю виконану співробітником компанії роботу, незалежно від того, де знаходиться кафе, будь то Київ, Дніпропетровськ чи інше місто.

 


Якщо в ході перевірки будуть виявлені дрібні помилки та неточності, Ваше підприємство отримає рекомендації висококласних фахівців щодо їх усунення та поліпшення роботи підприємства


 

У ПЕРЕЛІК виконуваних компанією “Аудит-Інвест” ФУНКЦІЙ, входять наступні пункти:
  • Первинні документи ретельно перевіряються представниками компанії на правильність оформлення;
  • Виробляється ретельна перевірка ведення всіх облікових проводок, а так само ведення бухгалтерського обліку на правильність і дотримання встановлених норм;
  • Перевірка на дотримання встановлених правил ведення податкового обліку;
  • Перевірка формальностей з оформлення фінансової, а так само податкової звітності на дотримання правил;
  • Супровід кафе Замовника на зустрічах і під час перевірок з боку контролюючих органів;
  • У питаннях формування податкового та бухгалтерського обліку Замовник отримує професійне консультаційний супровід.

 

ВИ ДОСІ МАЄТЕ СУМНІВИ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ТА ДІЗНАЙТЕСЬ ВАРТІСТЬ АУТСОРСИНГУ ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ЩО ПРО НАС ГОВОРЯТЬ?


У компанії “Аудит-Інвест” Вас зустрінуть з посмішкою і величезним бажанням допомогти. При особистій зустрічі або по телефону Ви завжди відчуєте інтерес до Вашого питання і отримаєте максимум, що цікавить Вас інформації в доступному для Вас форматі і з посиланням на законодавчі документи.

Кожен керівник сучасної компанії в період постійно мінливого законодавства і нестійкою економіки повинен вчасно і чітко розуміти, яких заходів необхідно вжити для розвитку компанії. А фахівці “Аудит-Інвест” завжди готові допомогти, в повному обсязі відповідаючи на всі наші питання в рамках своєї компетенції. Співпрацюючи з 2002 року, ми впевнені в правильності прийнятих рішень в галузі бухобліку та налообложенія.

Співробітники компанії “Аудит-Інвест” – висококваліфіковані фахівці в своїй галузі: задайте питання і Вас направлять у фахівця саме по Вашому питанню. Ваш бухгалтер без сумніву професіонал, але той потік інформації, який він повинен пам’ятати і при цьому відслідковувати її зміни, просто не дає можливості все охопити і кваліфіковано підійти до вирішення непередбаченої ситуації. Навіть маючи в штаті 3-4 самостійних бухгалтерів, ми стикалися в роботі з неузгодженістю дій і думок. А поставивши запитання аудитору – отримували вичерпну відповідь, який дозволяв нам бути попереду.

Ми впевнені, що при зміні законодавства, окремих статей законів або навіть зміні рахунків для сплати податків, ми не упустимо жодної інформації, так як нас супроводжує компанія “Аудит-Інвест”.

Василенко Юрій Миколайович, директор ТОВ «ЄвроІнвест»

>> Читати ще


 

Можливо, Вас цікавлять інші види бухгалтерського обслуговування? Тоді Вам сюди?

Дізнать більше про ТОВ АФ “Аудит-Інвест” можна тут!