ТОП-10 ключових проблем власників і керівників бізнесу

 

До нашої аудиторськох компанії все частіше звертаються керівники, яких турбують одні і ті ж самі питання ведення бухгалтерії. Ми зібрали топ 10 ключових проблем, з якими сьогодні зустрічається 95% власників і керівників бізнесу. Подивіться, можливо, Ви впізнаєте себе серед них …

1 Де знайти професійного бухгалтера? Вже втомився платити штрафи! Бухгалтерів багато, але як вибрати професіонала, який буде відслідковувати зміни в законодавстві, вчасно попереджати та шукати шляхи оптимізації витрат? І я, нарешті, перестану платити штрафи?
2 Потрібна перевірка (аудит) фінансової звітності Гряде податкова перевірка. Мене вже 3 роки не перевіряли, боюся, скоро прийдуть. Бухгалтеру довіряю, але хочу перевірити правильність ведення податкової та фінансової звітності
3 Штат бухгалтерів росте! Чи дійсно мені потрібно стільки людей у штаті? Чому у моїй бухгалтерській службі так багато бухгалтерів? Головбух каже, що потрібні ще люди, чим вони займаються? Чи всі завантажені на 100%? Може, навпаки, варто скоротити штат? Або якусь частину роботи віддати на аутсорсинг?
4 Як дізнатися наскільки достовірно ведеться бухгалтерський облік? Є сумніви щодо бухгалтера: періодично отримую різні цифри. Сам не розбираюся. Як визначити: де правда, а де ні?
5 Потрібна аудиторська фірма для обслуговування підприємства з іноземними інвестиціями Стандартна вимога головного офісу іноземного підприємства – це ведення бухгалтерського та податкового обліку аудиторською компанією: складання управлінського звіту, спілкування англійською мовою, суворе дотримання конфіденційності
6 Платимо великі суми податків Чи можна якось заощадити? Чи адекватно розраховуються податки на моєму підприємстві? Може, я плачу щось зайве?
7 Падає рівень довіри до власного бухгалтера Став сумніватися в компетентності бухгалтера: правильно ведеться облік чи ні? Періодично платимо штрафи: заслужено або з вини бухгалтера? Проконтролювати і перевірити роботу бухгалтера не можу
8 У нас зміна директора / головного бухгалтера Необхідно перевірити ведення обліку за попередній період. Чи є неоплачені податки? Чи справді в мене така велика дебіторська заборгованість або це проблеми з веденням обліку?
9 У мене сумний досвід роботи зі штатним бухгалтером Робота з найманим бухгалтером розчарувала. Не раз чув, що віддати бухгалтерію на обслуговування компанії не тільки вигідніше, але і спокійніше. Яку вигоду я отримаю, якщо віддам бухгалтерію на аутсорсинг?
10 Відкриваю підприємство з «нуля». Допоможіть розпочати все правильно! Як поставити бухгалтерський і податковий облік? З чого почати? В якій 1С краще вести?

 

Дійсно, знайти хорошого фахівця для компанії сьогодні не просто. Знайти професійного бухгалтера, якому можна довіряти ще складніше. Тому більшість керівників все частіше звертаються в аудиторські компанії і віддають бухгалтерію на аутсорсинг, що значно заощаджує як фінансові, так і часові ресурси.

 

У розвинених країнах керівники і власники бізнесу вже давно переконалися в тому, що ведення бухгалтерського обліку сторонньою організацією значно зменшує витрати власної фірми на утримання штату і підвищення його професійного рівня.

 

Аутсорсинг бухгалтерських послуг популярний в США і Європі ще з 90-х років. Якщо звернеться до статистики, то вона здасться чудернацькою для українських керівників: в європейських країнах 86% компаній віддають ведення бухгалтерії на аутсосінг, в США – близько 90%, а лідером є Ізраїль – 96%.

 

Тільки Вам вирішувати, хто буде вести Вашу бухгалтерію. А для того, щоб вам було легше визначиться з цим питанням, ми підготували всі «ЗА» та «ПРОТИ» ведення бухгалтерії сторонньою організацією і Вашим бухгалтером.

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber