044 338 12 88, 056 745 12 88, 097 338 12 88, 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Аудиторська перевірка кадрів

 


Кадровим аудитом називають перевірку документів, які відносяться до діяльності служби кадрів або ж служби управління персоналом.


 

АФ «Аудит – Інвест» – це компанія, у якій ведуть свою діяльність кваліфіковані співробітники, які мають досвід в області роботи з кадровою документацією, готові виконати аудит для замовника Києва, Дніпропетровська.

 

ДО ПРОЦЕДУРИ АУДИТОРСЬКОЇ ПЕРЕВІРКИ КАДРОВИХ ДОКУМЕНТІВ ВХОДЯТЬ:

  • Точний аналіз організаційної структури на предмет відповідності підприємства положенням Статуту.
  • Аналіз відповідності посад, займаних на підприємстві і зазначених у штатному розкладі, Класифікатором професій ДК 003: 2010.
  • Перевірка організації на наявність штатного розкладу з зазначенням штатних посад згідно Класифікатора професій ДК 003: 2010 з відповідністю затвердженої оргструктуре.
  • Перевірка на правильність оформлення або проведення кадрових наказів відповідно до затвердженої оргструктурою.
  • Перевірка повноти та наявності записів обліку трудових книжок в журналі.
  • Перевірка записів на відповідність кадровим наказам у трудових книжках працівників.
  • Перевірка особистих карток працівників на предмет правильного оформлення, а так само внесення до картки відпусток та іншої інформації згідно кадровим наказам.

Дізнайтеся вартість консультації ПРЯМО ЗАРАЗ!

ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”


Наша компанія співпрацює з АФ «Аудит-Інвест» з 2008 р. Ми хочемо відзначити високий професіоналізм фахівців компанії, їх безперервний професійний ріст, відповідальний і творчий підхід до вирішення найрізноманітніших завдань, доброзичливість і готовність завжди допомогти. Щомісячні семінари, що проводяться компанією, завжди цікаві і допомагають у роботі.

Консультаціі співробітників АФ «Аудит-Інвест» завжди грамотні, своєчасні, що дозволяє оперативно вирішувати поточні завдання. В умовах постійних змін у законодавстві консультації з співробітниками АФ «Аудит-Інвест» стають реальною підмогою в роботі. Ми готові рекомендувати «Аудит-Інвест» іншим компаніям як висококласну аудиторську компанію з високим рівнем обслуговування і професійною підготовкою співробітників.

Ми хочемо подякувати за уважне доброзичливе ставлення керівництва і співробітників компанії і побажати подальших успіхів.

Михайло Іванович П’ятниця, директор SEW-EURODRIVE

>> Читати ще


Можливо, Вас цікавлять інші види бухгалтерського обслуговування? Тоді Вам сюди!

Дізнатись більше про ТОВ АФ “Аудит-Інвест можна тут!

Ще більше цікавих заміток Ви знайдете у БЛОЗІ! ЧИТАЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!