Аудиторська перевірка кредиторської та дебіторської заборгованності

 

Аудиторська перевірка кредиторської та дебіторської заборгованності

 

Необхідність аудиторської перевірки дебіторської та кредиторської заборгованості, як одного з інструментів внутрішнього контролю, виникає тоді, коли потрібно дати найбільш достовірну і точну економічну інформацію керівництву про стан сальдових залишків по рахунках розрахунків з постачальниками і клієнтами на кінець звітного періоду.

Для проведення аудиту дебіторської і кредиторської заборгованості потрібні певні знання як бухгалтерського та податкового обліку, так і цивільного законодавства.

 


В аудиторській фірмі «Аудит-Інвест» працює велика команда: сертифіковані аудитори, бухгалтери вищої категорії, а також фахівці в області права. Це підвищує якість проведення необхідної роботи


 

ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АУДИТОРСЬКОЇ ПЕРЕВІРКИ:
 • перевіримо документи, що підтверджують Ваші права на відображення операцій дебіторської і кредиторської заборгованостей;
 • визначимо заборгованості зі строком позовної давності;
 • проведемо аналіз обліку списаної заборгованості;
 • визначимо відповідності до умов договору та платіжними документами;
 • виявимо реальну заборгованість компанії перед постачальниками і клієнтами.

У РЕЗУЛЬТАТІ проведеного аудиту ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 Звіт з переліком всіх помилок і недоліків бухгалтерії, виявлених під час перевірки. АФ «Аудит-Інвест» в обов’язковому порядку, для своїх клієнтів, надає рекомендації щодо виправлення виявлених порушень та запобігання їм у майбутньому.

 

Дізнайтесь вартість ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ФАХІВЦІ

Людмила Вікторівна Хіміч

Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

e-mail: af@audit.4.dp.ua.

Сертифікований аудитор сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ

ВІД ТОВ АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”

Робота з компанією “Аудит-Інвест” завжди залишає позитивне враження. Мені здається, що це відбувається тому, що керівництво компанії запалює оптимізмом своїх співробітників, і це, безумовно, є сильною стороною “Аудит-Інвест” поряд з високим професіоналізмом.
Окремо потрібно відзначити високий рівень обслуговування клієнтів, комфортність спілкування, готовність допомогти завжди і в усьому!
Безумовно, “Аудит-Інвест” є надійним партнером, і мені приємно рекомендувати цю компанію всім, кому необхідні якісні аудиторські та бухгалтерські послуги.

Павло Булава, архітектор, директор Архітектурної Майстерні “АЕРОПЛАН”

>> Читати ще

 

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber