Партнери АФ “Аудит-Інвест”

dinai.com

Компанія «Дінай» – одна з найбільших вітчизняних організацій, що спеціалізуються на інформаційно-правовій підтримці українського бізнесу, яка була заснована у 1992 році. Діяльність компанії сконцентрована на наступних напрямках:
1) виробництво та обслуговування комп’ютерних довідково-правових систем з аналітичним наповненням («Дінай:Гросбух», «Дінай:Професіонал», «Дінай:Бос» та ін.);
2) консалтинг у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування;
3) щоденні та щотижневі електронні видання для бухгалтерів;
4) організація та проведення тематичних семінарів для бухгалтерів і юристів.

Колектив Компанії «Дінай» здійснює свій щоденний внесок у те, щоб клієнти отримували максимум актуальної та важливої правової інформації, необхідної для успішної роботи сучасного бізнесу.


bogushtime.com

Бізнес студія BogushTime була створена в Україні в 2009 році відомим бізнес-тренером, експертом міжнародного рівня в галузі управління часом Людмилою Богуш-Данд. Компанія BogushTime – єдина українська компанія, яка спеціалізується на організації та проведенні тренінгів з управління часом і делегування.
Ми допомагаємо людям і компаніям досягати цілей швидко і оптимально – так, щоб вони пишалися отриманим результатом. Наша мета – зробити так, щоб за допомогою технології управління часом час працював на Вас, а не проти Вас. Місія компанії – робити сильних щасливими. Це означає, що навчання ми надаємо тільки тим, хто хоче і готовий міняти свої думки і дії, бізнес і життя на краще.
Тренери компанії використовують в процесі навчання спеціально розроблені й перевірені на практиці інструменти управління часом, завдяки яким Ви зможете легко і швидко досягати поставлених цілей.


Lcon.com.ua

Освітній центр “Елькон” – це 10 років досвіду в консалтингу, а також бізнес – освіті фахівців фінансово – економічної сфери за міжнародними і національними сертифікаціям. Серед курсів самі затребувані дипломи та сертифікати на ринку: диплом за МСФЗ АССА ДипІФР, міжнародні сертифікати “Бухгалтер – практик” і “Професійний бухгалтер”, диплом з управлінського обліку СІМА “Управління ефективністю бізнесу”, 1С: Бухгалтерія 8, Фінансова англійська, а також багато іншого, що може знадобитися для побудови успішної кар’єри бухгалтера!


visotskydp.blogspot.com

Консалтинговий проект з впровадження системи управління в чинному бізнесі, яка включає організуючу схему, систему вимірювання результатів, фінансове планування, стратегічне управління, систему нарад і координацій на всіх рівнях. Особливість проекту – безпосередня участь власника компанії у впровадженні. Впровадження здійснюється під керівництвом і при постійній підтримці консультантів, які допомагають власникові і проводять його через всі складності впровадження.

precedent-94.dp.ua

Юридичний центр “Прецедент” працює на ринку з 1994 року. Керівник – Галина Бакум.

Компанія з моменту свого створення зайняла гідне місце в числі юридичних фірм. Юридичний центр «Прецедент» надає юридичні послуги у всіх галузях права і, завдяки їх широкому спектру та високій якості, добре відомий багатьом компаніям України. Порядність, надійність, конфіденційність, всебічний правовий аналіз при вирішенні поставлених питань, незмінно високий стандарт якості надаваних послуг – це ті базові складові, які забезпечують успіх компанії ось вже майже два десятиліття.


  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber