Обов’язковий аудит унітарних підприємств

 

Обов’язковий аудит унітарних підприємств

 

Якщо організація є державним унітарним підприємством, заснованим на праві господарського відання, то вона підпадає під проведення обов’язкового аудиту щорічно.

Обов’язковий аудит унітарних підприємств – це щорічна обов’язкова аудиторська перевірка незалежною особою бухгалтерської звітності організації з метою офіційного підтвердження її повноти, достовірності і законності.

 

Державне унітарне підприємство зобов’язане опублікувати інформацію про свою діяльність (фінансову звітність разом з аудиторським висновком), крім встановлених законом випадків, розмістивши її на власному веб-сайті або ж на офіційній сторінці суб’єкта управління об’єктами державної власності, яке виконує функції управління підприємством.

Кабінетом Міністрів визначаються терміни і порядок розміщення. Доступ до таких інформаційних джерел є цілодобовим і безкоштовним.

Відповідно до Законів України, відповідальність за оприлюднення і достовірність інформації несе керівник.

 


АФ «Аудит–Інвест» – це компанія, в якій працюють кваліфіковані співробітники мають досвід великий досвід, готові виконати обов’язковий аудит для Вашої компанії по всій Україні!


В ході аудиту ми ПЕРЕВІРИМО ПОВНОТУ І ДОСТОВІРНІСТЬ ДАНИХ фінансової звітності шляхом:
 1. Докладного вивчення сфери ведення господарської діяльності підприємства, організаційної структури, цілей і стратегій на найближче майбутнє
 2. Тестування існуючої системи внутрішнього контролю
 3. Проведення аналізу фінансової та нефінансової інформації для виявлення можливих ризиків перекручування даних
 4. Оцінки дотримання вимог законодавства, які встановлені для унітарних підприємств
 5. Документальної перевірки істотних операцій за період, що перевірявся і залишків на дату фінансової звітності
 6. Отримання зовнішніх підтверджень від третіх осіб, які мають безпосереднє відношення до формування фінансових показників у звітності підприємства
 7. Проведення інших аудиторських процедур, передбачених Міжнародними стандартами аудиту.

У РЕЗУЛЬТАТІ Ви отримуєте:

✔ Аудиторський звіт і думка аудитора про те, наскільки достовірно і справедливо фінансова звітність відображає інформацію про фінансовий стан, фінансові результати і грошові потоки підприємства за період, що перевірявся відповідно до встановленої концептуальною основою складання звітності.

Дізнайтесь вартість ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ФАХІВЦІ

Людмила Вікторівна Хіміч

Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

e-mail: af@audit.4.dp.ua.

Сертифікований аудитор сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ

ВІД ТОВ АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”

Робота з компанією “Аудит-Інвест” завжди залишає позитивне враження. Мені здається, що це відбувається тому, що керівництво компанії запалює оптимізмом своїх співробітників, і це, безумовно, є сильною стороною “Аудит-Інвест” поряд з високим професіоналізмом.
Окремо потрібно відзначити високий рівень обслуговування клієнтів, комфортність спілкування, готовність допомогти завжди і в усьому!
Безумовно, “Аудит-Інвест” є надійним партнером, і мені приємно рекомендувати цю компанію всім, кому необхідні якісні аудиторські та бухгалтерські послуги.

Павло Булава, архітектор, директор Архітектурної Майстерні “АЕРОПЛАН”

>> Читати ще

 

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber