Аудиторська перевірка основних засобів

 

Аудиторська перевірка основних засобів

 

Коли проводиться загальна аудиторська перевірка підприємства, аудит основних засобів – є її частиною. Але дуже часто такий вид аудиту замовляють собі великі промислові підприємства, на яких значна частина майна припадає на частку основних засобів.

Своєчасна аудиторська перевірка правильності оподаткування, обліку, використання основних засобів часто дозволяє уникнути багатьох проблем і неприємностей.

 

МЕТА: встановлення того, наскільки достовірно ведеться бухгалтерська звітність по розділу основних засобів і визначення відповідності використовуваної в компанії методики обліку та оподаткування згідно з чинним законодавством, в тому числі податкового.

 

ПРИ ПРОВЕДЕННІ АУДИТУ виконується перевірка:
 • точності віднесення об’єктів до основних засобів, систематизації, оцінки та переоцінки, інвентаризації основних засобів, а також відповідності даних звітності;
 • коректності відображення в обліку операцій надходження і вибуття основних засобів;
 • ведення обліку амортизації основних засобів;
 • відображення в обліку відновлення основних засобів.
Найпоширеніші види ПОРУШЕНЬ, виявлені при аудиторській перевірці:
 • невірний прорахунок початкової вартості надійшли об’єктів;
 • несвоєчасне оприбуткування об’єктів в обліку;
 • порушення у веденні кореспонденції рахунків при відображенні операцій по руху основних засобів;
 • відсутність аналітичного обліку;
 • ненарахування ПДВ з ринкової вартості об’єкта при безоплатній передачі.

 

В РЕЗУЛЬТАТІ ПРОВЕДЕНОГО АУДИТУ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 Звіт з переліком всіх помилок і недоліків бухгалтерії, виявлених під час перевірки, їх вплив на формування податків для Вашої компанії. АФ «Аудит-Інвест» в обов’язковому порядку, для своїх клієнтів, надає рекомендації щодо виправлення виявлених порушень та запобігання їм у майбутньому.

 


ЗВЕРНІТЬ ВАШУ УВАГУ! Аудиторські фірми, які не пройшли контроль якості АПУ, з 1 січня 2016 роки не мають права робити аудит. АФ «Аудит-Інвест» пройшла контроль якості в 2016 році, тому може проводити аудиторську перевірку розрахунків основних засобів!


 

Дізнайтесь вартість ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ФАХІВЦІ

Людмила Вікторівна Хіміч

Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

e-mail: af@audit.4.dp.ua.

Сертифікований аудитор сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ

ВІД ТОВ АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”

У мене найкраще враження про співпрацю. Ми самі знайшли АФ «Аудит-Інвест» і вибрали цю організацію, як аудитора і консультанта за кількома критеріями. У сумі, АФ «Аудит-Інвест» виявився найсильнішим. Кожного разу ми переконуємося, що маємо справу з професіоналами. За три роки співпраці у нас налагодилися довірчі відносини. Ми отримуємо необхідні сервіси, вичерпну підтримку, щиру доброзичливість. Так, послуги АФ «Аудит-Інвест» коштують грошей, але нам це витрати повернулися сторицею. До послуг АФ «Аудит-Інвест» ми звернулися для вирішення досить специфічною і складного завдання. Це було необхідно нам для підписання контракту з найбільшим світовим виробником. Контракт з нами був підписаний. Після цього наша співпраця стала систематичним і воно постійно розширюється. Високий професіоналізм, довірчі відносини, про-активний підхід. Ось наша оцінка АФ «Аудит-Інвест». Ми високо цінуємо роботу АФ «Аудит-Інвест» і нашу співпрацю. Ми рекомендуємо АФ «Аудит-Інвест» тим, хто хоче мати надійного, високо професійного партнера і отримати нові конкурентні переваги.

Юрій Александрович Протопопов, директор ТОВ «Рим 2000»

>> Читати ще

 

Ще більше цікавих заміток Ви знайдете у БЛОЗІ! ЧИТАЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

ЧИТАТИ БЛОГ

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber