Обов’язковий аудит ПАТ

 

Обов’язковий аудит ПАТ

 

Публічні акціонерні товариства (ПАТ) підпадають під перелік юридичних осіб, які мають проходити обов’язковий аудит відповідно до Закону України «Про аудиторську діяльність» та іншими законодавчими актами.

 

МЕТА обязательного аудита ПАТ – підтвердження достовірності та законності фінансової інформації, виявлення помилок і неточностей у бухгалтерському обліку відповідно до національних і міжнародних стандартів.

 

Безумовно, показники Вашої оприлюдненої фінансової звітності будуть ретельно вивчатися зацікавленими юридичними особами. Результатом наявності аудиту стане довіру користувачів.

Аудит, в обов’язковій мірою, знизить ризик прийняття неправильних рішень користувачами. Виключить неперевірену і недостовірну інформацію, яка може міститися в фінансової звітності.

 

У РЕЗУЛЬТАТІ проведеного обов’язкового аудиту публічного акціонерного товариства Ви отримаєте:

✔ Аудиторський висновок (звіт) з переліком всіх помилок і недоліків бухгалтерії, виявлених під час перевірки. Аудиторська фірма «Аудит-Інвест» в обов’язковому порядку, для своїх клієнтів, надає рекомендації щодо виправлення виявлених порушень і дає рекомендації щодо запобігання їх в майбутньому.

 

Вартість обов’язкового аудиту ПАТ. Для формування завдання на проведення аудиторської перевірки, попереднього визначення її вартості та термінів, нам необхідно отримати уявлення про обсяги діяльності Вашої компанії.

 

Дізнайтесь вартість ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ФАХІВЦІ

Людмила Вікторівна Хіміч

Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

e-mail: af@audit.4.dp.ua.

Сертифікований аудитор сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ

ВІД ТОВ АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”

Наша компанія співпрацює з АФ «Аудит-Інвест» з 2008 р. Ми хочемо відзначити високий професіоналізм фахівців компанії, їх безперервний професійний ріст, відповідальний і творчий підхід до вирішення найрізноманітніших завдань, доброзичливість і готовність завжди допомогти. Щомісячні семінари, що проводяться компанією, завжди цікаві і допомагають у роботі.

Консультаціі співробітників АФ «Аудит-Інвест» завжди грамотні, своєчасні, що дозволяє оперативно вирішувати поточні завдання. В умовах постійних змін у законодавстві консультації з співробітниками АФ «Аудит-Інвест» стають реальною підмогою в роботі. Ми готові рекомендувати «Аудит-Інвест» іншим компаніям як висококласну аудиторську компанію з високим рівнем обслуговування і професійною підготовкою співробітників.

Ми хочемо подякувати за уважне доброзичливе ставлення керівництва і співробітників компанії і побажати подальших успіхів.

Михайло Іванович П’ятниця, директор SEW-EURODRIVE

>> Читати ще

 

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber