Аудиторська перевірка розрахунків із засновниками

 

Аудиторська перевірка розрахунків із засновниками

 

Відомий факт, що діяльність будь-якої юридичної особи припускає наявність статутного капіталу. Звичайно ж, статутний капітал рідко піддається змінам і його облік, в принципі, не об’ємний.

Але в той же час, статутний капітал – один з найважливіших показників для кредиторів та інших користувачів фінансової звітності. У зв’язку з цим необхідно грамотно організувати його облік.

 

Підтвердити грамотність обліку статутного капіталу, скласти обгрунтовану думку щодо достовірності та повноти інформації про розрахунки з засновниками допоможе виключно аудиторська перевірка.

 


При перевірці використовується облікова інформація, нормативно-правові документи, статут, установчий договір, протоколи зборів засновників. Також аудиту піддаються документи, які є законною підставою для функціонування підприємств


 

АУДИТОРИ АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ” проведуть аудит складу, структури і розміру статутного капіталу, перевірять вірність відображення бухгалтерських проводок щодо формування статутного капіталу та нарахування доходів від участі в організації.

 

В РЕЗУЛЬТАТІ проведеного аудиту ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 Достовірну інформацію щодо повноти та своєчасності внесків у статутний капітал відповідно до чинного законодавства. Побачите, на скільки грамотно було складено документальне оформлення розрахунків з засновниками, а так само організовано бухгалтерський облік розрахунків з засновниками. Також, аудит розрахунків із засновниками дасть можливість перевірити правильність оподаткування по виплаті доходів засновникам.

! Крім цього, аудитори «Аудит-Інвест» в обов’язковому порядку нададуть рекомендації щодо виправлення виявлених порушень та запобігання їм у майбутньому.

Дізнайтесь вартість ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ФАХІВЦІ

Людмила Вікторівна Хіміч

Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

e-mail: af@audit.4.dp.ua.

Сертифікований аудитор сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ

ВІД ТОВ АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”

Наша компанія співпрацює з АФ «Аудит-Інвест» з 2008 р. Ми хочемо відзначити високий професіоналізм фахівців компанії, їх безперервний професійний ріст, відповідальний і творчий підхід до вирішення найрізноманітніших завдань, доброзичливість і готовність завжди допомогти. Щомісячні семінари, що проводяться компанією, завжди цікаві і допомагають у роботі.

Консультаціі співробітників АФ «Аудит-Інвест» завжди грамотні, своєчасні, що дозволяє оперативно вирішувати поточні завдання. В умовах постійних змін у законодавстві консультації з співробітниками АФ «Аудит-Інвест» стають реальною підмогою в роботі. Ми готові рекомендувати «Аудит-Інвест» іншим компаніям як висококласну аудиторську компанію з високим рівнем обслуговування і професійною підготовкою співробітників.

Ми хочемо подякувати за уважне доброзичливе ставлення керівництва і співробітників компанії і побажати подальших успіхів.

Михайло Іванович П’ятниця, директор SEW-EURODRIVE

>> Читати ще

 

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber