Обов’язковий аудит некомерційних організацій

 

Обов’язковий аудит некомерційних організацій

 

Обов’язковий аудит некомерційних організацій проводиться для перевірки фінансової звітності та вираження офіційної незалежної думки аудитора про її достовірність відповідно до встановлених критеріїв ведення бухгалтерського обліку для підвищення до неї довіри різних груп користувачів.

 


Не всі некомерційні організації підлягають обов’язковому аудиту, отже, не всі зобов’язані оприлюднювати фінансову звітність


 

Існують різні види і форми аудиту некомерційних організацій.

Наприклад, фінансовий – обов’язково проводиться для органів державної влади та місцевого самоврядування. Для інших видів некомерційних товариств проводиться аудит відповідності формування і використання внесків, ефективності діяльності, а також інші форми.

 

ЧЕМ КОРИСНИЙ ТАКИЙ АУДИТ для некоммерційних організацій?

 • перевірка бухгалтерського обліку, звітності та оподаткування, дозволить самим організаціям більше ефективно здійснювати діяльність;
 • аудиторський висновок підніме рівень довіри до некомерційної організації перед партнерами та інвесторами.

 

В РЕЗУЛЬТАТІ видається аудиторський звіт про достовірність бухгалтерського обліку.

Дізнайтесь вартість ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ФАХІВЦІ

Людмила Вікторівна Хіміч

Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

e-mail: af@audit.4.dp.ua.

Сертифікований аудитор сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ

ВІД ТОВ АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”

Робота з компанією “Аудит-Інвест” завжди залишає позитивне враження. Мені здається, що це відбувається тому, що керівництво компанії запалює оптимізмом своїх співробітників, і це, безумовно, є сильною стороною “Аудит-Інвест” поряд з високим професіоналізмом.
Окремо потрібно відзначити високий рівень обслуговування клієнтів, комфортність спілкування, готовність допомогти завжди і в усьому!
Безумовно, “Аудит-Інвест” є надійним партнером, і мені приємно рекомендувати цю компанію всім, кому необхідні якісні аудиторські та бухгалтерські послуги.

Павло Булава, архітектор, директор Архітектурної Майстерні “АЕРОПЛАН”

>> Читати ще

 

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber