Які книги надихають Вас цього літа?

«Аудит-Інвест» підкаже, яку книгу потрібно захопити з собою у відпустку, якщо не хочете безглуздо валятися на пляжі. Повірте, вони цікавіше тих, що Вам задавали в школі!smiley

 

1.«Клієнти на все життя» Карл Сьюелл, Пол Браун

«Перш ніж кидатися на пошуки нових клієнтів, спробуйте перетворити покупців, які зробили у вас одну покупку, в клієнтів на все життя»

Про книгу:

Карл Сьюелл – успішний бізнесмен, якому вдалося підняти продажі до небачених висот завдяки залученню і утриманню покупців. Його книга являє собою практичний посібник по роботі з клієнтами (а попутно і по організації роботи підприємства, маркетингу та мерчендайзингу). Сьюелл рекомендує усім робити ставку на постійних клієнтів, оскільки настрій на разові продажу робить бізнес нестійким. І переконливо доводить: щоб утримати клієнта, необхідно переглянути свої погляди не тільки на обслуговування як таке, але і на організацію роботи, оплату праці, чистоту приміщень, дизайн ландшафту та багато інших дрібниць. Книга буде корисна як тим, хто тільки починає свій бізнес, так і тим, хто шукає шляхи його подальшого розширення. Про все це і не тільки в книзі Клієнти на все життя (Карл Сьюелл, Пол Браун).

 

 

 

 

2.«П’ять пороків команди. Притчі про лідерство »Патрік Ленсіоні

«Якщо лідеру вдасться створити в команді культуру взаємної вимогливості, він залишить собі тільки роль вищого арбітра в ситуаціях, коли команда не зможе прийти до якогось рішення»

Про книгу:

Захоплююча історія перетворення групи талановитих людей в команду переможців. Історія, розказана в формі бізнес-роману.

В технологічну компанію, яка опинилася на межі занепаду, приходить новий керівник і починає налагоджувати роботу команди менеджерів, а вірніше, створювати команду заново.

Патрік Ленсіоні описує п’ять «вад» будь-якого колективу: взаємна недовіра, невимогливість, безвідповідальність, боязнь конфлікту і байдужість до результатів.

Слідом за героями читач з’ясовує, як їх діагностувати, усунути і досягти узгодженої роботи команди, враховуючи властивості людської природи.

 

 

 

3.«Від хорошого до великого» Джим Коллінз

«Неможливо прожити велику життя, якщо вона безглузда. І дуже важко знайти сенс життя, маючи безглузду роботу»

Про книгу:

У книзі аналізується досвід компаній, що здійснили перехід від хороших показників до видатних, таких як: Abbott, Circuit City, Fannie Mae, Gillette, Kimberly-Clark, Kroger, Nucor, Philip Morris, Pitney Bowes, Walgreens, Wells Fargo. Так, до 2000 р інвестиції в $ 1, зроблені в 1965 р в ці компанії, збільшилися б в 471 разів, а інвестиції в акції всіх компаній на ринку збільшилися б лише в 56 разів.

Дослідницька команда на чолі з Джимом Коллінзом розглядає фактори і умови, необхідні для переходу «від хорошого до великого», і його механізми. Автори переконані, що послідовне втілення в життя ідей і концепцій, викладених в книзі, допоможе практично будь-якої організації кардинальним чином поліпшити свою діяльність і добитися по-справжньому видатних результатів.

 

 

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО:

► Корпоративний тренінг. Чому це вигідно для Вас?

► Усі ЗА та ПРОТИ аутсорсингу бухгалтерських послуг

Be the first to know!
Subscribe to the newsletter and receive
only the most useful information for your business!
Subscribe

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber