Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
Обов'язковий аудит акціонерних товариств в Києві , Дніпропетровську - аудиторська перевірка
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
 •  
 • 044 338 12 88,
 • 056 745 12 88,
 • 097 338 12 88,
 • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

 

Обов'язковий аудит акціонерних товариств

 

 

Підприємства з організаційно-правовою формою акціонерного товариства потрапляють під проведення обов'язкової аудиторської перевірки щорічно.

 

Обов'язковий аудит акціонерних товариств – це перевірка незалежною особою стану бухгалтерського, податкового обліку і фінансової звітності в випадках, передбачених чинним законодавством України, з метою офіційного підтвердження її повноти, достовірності і законності.

 

Аудитори всебічно вивчають фінансовий стан акціонерного товариства і виносять свою незалежну думку про достовірність або недостовірність наданої інформації.

 


Підтвердження достовірності фінансової звітності стане свого роду «знаком якості» підприємства


 

Запам'ятайте! Якщо Ваша компанія відповідає критеріям даної перевірки, це означає, що вона є суспільно значущою і знаходиться на новому рівні розвитку бізнесу. Підтвердження достовірності фінансової звітності стане свого роду «знаком якості» підприємства перед клієнтами, кредиторами та інвесторами.

 

Керівники акціонерних товариств часто не розуміють значущості аудиту і готові заплатити просто за «папір» про його проведення без фактичної перевірки.

Фахівці АФ «Аудит-Інвест» намагаються підняти роль аудиту, наполягаючи на проведенні реальної перевірки. Це дозволяє:

 • виявити бізнес-ризики;
 • виконати перевірку первинних документів;
 • проаналізувати розрахунки з бюджетом (податки);
 • протестувати дебіторську і кредиторську заборгованість, облікові записи;
 • перевірити правильність інвентаризації активів;
 • перевірити розрахунки по зарплаті;
 • здійснити контроль за збереженням активів.


Така перевірка дуже корисна для підприємства, тому що дозволяє виявити всілякі ризики і помилки, які можуть призвести з часом до штрафів


 

Найпоширеніші ПОМИЛКИ, які можуть бути виявлені:

 • Несвоєчасність і неточність даних первинних документів
 • Порушення принципів складання бухгалтерської та податкової звітності
 • Спроби шахрайства, або неточності при заповненні звітної документації.

Якщо перераховані вище випадки фіксуються, аудитор зустрічається з керівництвом компанії, чітко і доступно пояснює всі проблеми і ризики.

 

У роботі АФ «Аудит-Інвест» був випадок, коли одна компанія не нараховувала резерв відпусток. Аудитори поставили до відома керівництво і дали свої рекомендації. За результатами спілкування, засновники компанії прийняли рішення провести оцінку резерву. Сума заборгованості виявилася дуже велика. Аудитори АФ «Аудит-Інвест» запропонували ДВА ВАРІАНТИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ:

Визнати забезпечення.
Не визнавати. Аудитори зроблять застереження у своєму висновку, що забезпечення не вироблено тому не можна щоб користувач, який буде читати звіт, бачив, що дана сума витрат не відображається.
Керівництво компанії обрало перший варіант. У своєму звіті аудитори написали, що: ведуться нарахування, коригуються запаси, резерви створюються. В результаті компанія отримала позитивний висновок від аудиторів.

Аудиторська перевірка також може бути проведена і на вимогу одного з акціонерів (не обов'язково аудит) за умови володіння більше 10% простих акцій товариства. Такий аудит може проводитися не більше 2 разів на рік.

 

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Робити обов'язковий аудит дозволено тільки тим аудиторським компаніям, які:

 Внесено до Реєстру аудиторів та аудиторських фірм Аудиторської палати України.

✔ Пройшли контроль якості АПУ, з 1 січня 2016 р.

 

 

ОБОВ'ЯЗКОВИЙ АУДИТ

Обов'язкова аудиторська перевірка Вашої компанії не просто покаже достовірність фінансової звітності, а й значною мірою збільшить рівень довіри клієнтів, кредиторів та інвесторів.

Аудиторська фірма «Аудит-Інвест» вже більше 20 років успішно проводить обов'язкову аудиторську перевірку акціонерних товариств для національних компаній.

 

У РЕЗУЛЬТАТІ Ви отримаєте:

 Звіт з результатами перевірки, а так само рекомендації для керівництва компанії щодо усунення помилок і недоліків бухгалтерії (якщо струмові були).

 

Дізнайтесь вартість податкового аудиту ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

 

ФАХІВЦІ

 Людмила Вікторівна Хіміч

 Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

 e-mail: af@audit-invest.com.ua.

Сертифікований аудитор – сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

 

 

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ ВІД ТОВ АФ "АУДИТ-ИНВЕСТ"

 

Наша компанія співпрацює з АФ «Аудит-Інвест» з 2008 р. Ми хочемо відзначити високий професіоналізм фахівців компанії, їх безперервний професійний ріст, відповідальний і творчий підхід до вирішення найрізноманітніших завдань, доброзичливість і готовність завжди допомогти. Щомісячні семінари, що проводяться компанією, завжди цікаві і допомагають у роботі.

Консультаціі співробітників АФ «Аудит-Інвест» завжди грамотні, своєчасні, що дозволяє оперативно вирішувати поточні завдання. В умовах постійних змін у законодавстві консультації з співробітниками АФ «Аудит-Інвест» стають реальною підмогою в роботі. Ми готові рекомендувати «Аудит-Інвест» іншим компаніям як висококласну аудиторську компанію з високим рівнем обслуговування і професійною підготовкою співробітників.

Ми хочемо подякувати за уважне доброзичливе ставлення керівництва і співробітників компанії і побажати подальших успіхів.

Михайло Іванович П'ятниця, директор SEW-EURODRIVE

>> Читати ще

 

 

Можливо, Вас цікавлять інші види бухгалтерського обслуговуванняТоді Вам сюди!

 

Дізнатись більше про ТОВ АФ "Аудит-Інвест можна тут!

 

 

Ще більше цікавих заміток Ви знайдете у БЛОЗІ! ЧИТАЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

 
Яндекс.Метрика