Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
Аудиторська перевірка розрахунків з постачальниками та підрядниками
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
  •  
  • 044 338 12 88,
  • 056 745 12 88,
  • 097 338 12 88,
  • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

 

Аудиторська перевірка розрахунків з постачальниками та підрядниками

 

 

Основна мета проведення аудиторської перевірки розрахунків з постачальниками та підрядниками – визначення відповідності зроблених операцій за розрахунками з підрядниками і постачальниками згідно з чинним законодавством, в тому числі податкового; перевірка вірності відображення операцій за звітний період у бухгалтерській звітності.

 

З чого починається робота аудитора при даному виді перевірки?

Спочатку перевіряється наявність, правильність оформлення договорів з постачальниками та підрядниками, відповідність їх змісту відбувся операціях.

Далі під аудиторську перевірку підпадають: облік надходження товарно-матеріальних цінностей, дані первинної облікової документації, актів і накладні, журнали реєстрації рахунків-фактур, книга покупок, платіжні документи, претензії виставлені підрядниками і постачальниками, регістри аналітичного і синтетичного обліку, списані борги, отримані кредити, заборгованості.

Крім цього, буде перевірена бухгалтерська звітність дебіторської та кредиторської заборгованості по підрядникам і постачальникам, а так само правильність відображення в бухгалтерському обліку розрахунків інвентаризації матеріалів і т.д.

 

В результаті проведеного аудиту розрахунків з підрядниками і постачальниками Ви отримаєте звіт з переліком всіх помилок і недоліків бухгалтерії, виявлених під час перевірки, їх вплив на формування податків для Вашої компанії.

 


В обов'язковому порядку для своїх клієнтів АФ «Аудит-Інвест» готує рекомендації щодо виправлення виявлених порушень та запобігання їм у майбутньому


 

enlightened Звертаємо Вашу увагу! Аудиторські фірми, які не пройшли контроль якості  АПУ з 1 січня 2016 року не мають права проводити аудит. АФ "Аудит-Інвест" пройшла контроль якості у 2016 році, тому може проводити аудиторську перевірку розрахунків з постачальниками та підрядниками!

 

Дізнайтесь вартість податкового аудиту ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

 

ФАХІВЦІ

 Людмила Вікторівна Хіміч

 Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

 e-mail: af@audit-invest.com.ua.

Сертифікований аудитор – сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

 

 

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ ВІД ТОВ АФ "АУДИТ-ИНВЕСТ"

 

Наша компанія співпрацює з АФ «Аудит-Інвест» з 2008 р. Ми хочемо відзначити високий професіоналізм фахівців компанії, їх безперервний професійний ріст, відповідальний і творчий підхід до вирішення найрізноманітніших завдань, доброзичливість і готовність завжди допомогти. Щомісячні семінари, що проводяться компанією, завжди цікаві і допомагають у роботі.

Консультаціі співробітників АФ «Аудит-Інвест» завжди грамотні, своєчасні, що дозволяє оперативно вирішувати поточні завдання. В умовах постійних змін у законодавстві консультації з співробітниками АФ «Аудит-Інвест» стають реальною підмогою в роботі. Ми готові рекомендувати «Аудит-Інвест» іншим компаніям як висококласну аудиторську компанію з високим рівнем обслуговування і професійною підготовкою співробітників.

Ми хочемо подякувати за уважне доброзичливе ставлення керівництва і співробітників компанії і побажати подальших успіхів.

Михайло Іванович П'ятниця, директор SEW-EURODRIVE

>> Читати ще

 

 

Можливо, Вас цікавлять інші види бухгалтерського обслуговуванняТоді Вам сюди!

 

Дізнатись більше про ТОВ АФ "Аудит-Інвест можна тут!

 

 

Ще більше цікавих заміток Ви знайдете у БЛОЗІ! ЧИТАЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

 

Яндекс.Метрика