Аудиторська перевірка грошових коштів

Раз Ви тут, значить, Вас цікавить перевірка грошових коштів.

✓ Бажаєте перевірити Вашого бухгалтера на порушення правил ведення обліку, крадіжки, умисного зловживання, яке приводить до відтоку фінансів, а в підсумку до банкрутства компанії?

✓ Можливо, Вам потрібен аудит з іншої причини, просто знайте, що дана перевірка покаже ефективність та доцільність використання Ваших грошових коштів.

ДІЗНАЄТЕ ДОКЛАДНІШЕ?

 

ОДЖЕ, У ПРОЦЕСІ ПЕРЕВІРКИ НЕЗАЛЕЖНИЙ АУДИТОР:

 • дізнається, як зберігаються Ваші готівкові гроші та інші фінансові документи в касі;
 • ознайомиться з реальним порядком оформлення операцій надходження і вибуття фінансів, веденням касової книги, книги реєстрації грошових документів, обліком касових операцій;
 • встановить достовірність і законність операцій по руху грошей з банківських рахунків та правильність їх відображення.

 

Даний аудит здатний попередити компанію про неправильність/неточність ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності.

 


Ви будете попереджені про небажані  наслідки, штрафні санкції та витрачання грошових коштів, що допоможе Вам своєчасно вжити заходів та зберегти високоліквідні активи


 

Дізнайтесь вартість ПРЯМО ЗАРАЗ!

 

ФАХІВЦІ

Людмила Вікторівна Хіміч

Директор. Начальник Департаменту аудиту та консалтингу

e-mail: af@audit.4.dp.ua.

Сертифікований аудитор сертифікат серії А № 006603 от 02.07.2009 г. діючий до 02.07.2019р. Сертифікований бухгалтер-практик, сертифікат САР. Член Союзу Аудиторів України. АССА DipIFR (UK)

Познайомитись з усіма >>

ЩАСЛИВІ ВЛАСНИКИ АУДИТОРСЬКОГО ВИСНОВКУ

ВІД ТОВ АФ “АУДИТ-ІНВЕСТ”

ТОВ “Меліора ТРЕВЕЛ ЕНД АВІА” співпрацює з ТОВ АФ «Аудит-Інвест» з 2013 року і до цього дня. За цей час було отримано багато консультацій, які допомагають в робочих питаннях і завжди тримають нас в курсі подій і змін в Законодавстві. Рівень обслуговування високий, компетентність співробітників відповідна. На ці запитання різного характеру завжди можна отримати вичерпну відповідь. Кожен керівник сучасної компанії, щоб бути в курсі будь-яких нововведень в Законодавстві, або інших питань, що виникають в робочому процесі, має можливість співпрацювати з такою компанією як “Аудит-Інвест”. Зі свого боку рекомендували цю компанію своїм знайомим, які вже уклали договір з компанією “Аудит-Інвест” і задоволені співпрацею.

Висловлюємо подяку ТОВ АФ “Аудит-Інвест” за плідну співпрацю.

Людмила Цимбалюк, головний бухгалтер ТОВ «МЕЛІОР ТРЕВЕЛ ЕНД АВІА»

>> Читати ще

 

  Залиште свої дані, ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!

   Залиште свої дані, ми зв'жемся з вами найближчим часом

   КиївДніпроКам'янське
   Написать в
   Viber