044 338 12 88, 056 745 12 88, 097 338 12 88, 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

Бухгалтерські послуги у Києві та Дніпрі від аудиторської фірми Аудит-Інвест

Факти про аудиторську фірму "Аудит-Інвест":

15+
рік бездоганної роботи на ринку бухгалтерських та аудиторських послуг
7
сертифікованих аудитора
3
представницства в Києві, Дніпрі та Каменському
4
офіси в Києві, Дніпрі та Каменському
60
грамотних фахівців, які щомісяця проходять внутрішню систему підвищення кваліфікації.
12
років супроводу іноземних підприємств і підприємств України
  • Успішний супровід клієнтів під час перевірки контролюючих органів, великий досвід скасування рішень податкових органів на стадіях розгляду Заперечень на Акти податкової перевірки, адміністративного оскарження на рівні області, судового оскарження судів першої інстанції та апеляції.
  • Допомога у вирішенні питань управлінського, податкового та бухгалтерського консалтингу.
  • Внесена до "Переліку аудиторських фірм, які відповідають критеріям для проведення обов'язкового аудиту». Успішно пройдений контроль якості АПУ (Рішення АПУ №332/4 від 27.10.2016р.)
  • Внесена до «Реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів». (Реєстрацйний номер свідоцтва 302 від 12.11.2015р.)
eva
aksor
aneks-tour
dnepropress
loopme
vamed
956c0f2702adde89d8dfb232008ea917
friends
toi-group
yuksel
dolphi
dhmi
ilf
agrosfera
m3

1 000 000 грн.

застрахована професійна відповідальність

15+

років на ринку

30+

аудитів на рік

17 країн,

де є наші клієнти

9 875 000 грн.

вже заощадили власники, працюючи з нами

Звернення керуючого партнера ТОВ «Аудит-Інвест»
Ольги Миколаївни Єльченко

Стоїть проблема вибору аудиторської компанії в Києві та Дніпропетровську? Орієнтуєтеся лише на рівень цін? Ризиковано! Розчарування від низького рівня обслуговування, втраченого часу і грошей настане найближчим часом.

Зверніть увагу, чи входить компанія до реєстру аудиторських фірм України? Чи пройдений контроль якості Аудиторської Палати України? Оцініть рівень професіоналізму - в аудиторській фірмі має працювати не менше 3-х сертифікованих аудиторів. Скільки років компанія працює на ринку – репутація напрацьовується роками. Хто клієнти цієї компанії? Скористайтеся рекомендаціями Ваших партнерів та знайомих, або прочитайте відгуки про роботу з даною компанією.

Пам'ятайте, що надійна аудиторська компанія обов'язково страхує свою відповідальність перед замовниками. Дуже важливо зустрітися з керівництвом безпосередньо в офісі аудиторської фірми, особисто познайомтеся з тими, хто обслуговуватиме Ваше підприємство.

Будьте уважними і робіть правильний вибір аудиторської фірми в Києві та Дніпропетровську!

Бажаєте дізнатись більше про АФ “Аудит-Інвест”?

Наша аудиторська фірма «Аудит-Інвест» існує на ринку бухгалтерських та аудиторських послуг вже більше 20 років. За цей час ми зібрали команду професіоналів, для яких немає нічого не можливого. Що ми можемо запропонувати саме вам? Однією з найбільш затребуваних послуг є бухгалтерський аутсорсинг, які ми надаємо підприємствам і організаціям, що мають збиткову бухгалтерію та інші неприбуткові бізнес процеси. У чому полягає перевага використання даної послуги? Завдяки залученню професіонала з боку та проведення експертної оцінки свого бізнесу, ви зможете за порівняно швидкий термін грамотно оптимізувати свої витрати, а також збільшити рівень свого прибутку. Звичайно, таке поняття як «аутсорсинг» знайоме далеко не всім, адже воно прийшло до нас порівняно недавно, в той час як в Європі його використовують уже досить давно, і багато власників того чи іншого бізнесу переконалися в дієвості та ефективності цього процесу. Надання бухгалтерських послуг нашої аудиторською компанією виведе вас і вашу справу на новий економічний рівень, і ви зможете і далі успішно і динамічно розвиватися.

Чому варто віддати перевагу саме нам? Як уже згадувалося, найважливіше чим ми володіємо - це знання і досвід. Аутсорсингових компаній сьогодні досить велика кількість, незважаючи на те, що цей напрямок порівняно нове і в нашій країні не досягло високого рівня популярності. Тому завжди є небезпека зіштовхнутися з разовими агентствами, так званими «фірмами-одноденками», які не володіють тими навичками і професіоналізмом, які в цій справі необхідні. Які переваги ви отримаєте від співпраці з нами:

  • доступні ціни на послуги - вартість виконаної роботи залежить від багатьох факторів, але завжди залишається в межах розумного
  • економія на витрати - вам не потрібно утримувати свій бухгалтерський відділ, а значить платити зарплати, премії, відпускні та лікарняні
  • завжди доступна бухгалтерська та юридична консультація і допомога професіоналів

При бажанні ви завжди зможете ознайомитися з нашими тарифами і розцінками - прайс завжди до ваших послуг на нашому офіційному сайті. Ми співпрацюємо з організаціями та підприємствами Києва і Дніпропетровська і безліч наших клієнтів на власному досвіді переконалися в ефективності та успішності такого роду співпраці.