Звоните прямо сейчас: Київ (044) 338 12 88 Дніпропетровськ (056) 745 12 88
10 ключових проблем власників бізнесу
ОСНОВА ВАШОЇ ВПЕВНЕНОСТІ
  •  
  • 044 338 12 88,
  • 056 745 12 88,
  • 097 338 12 88,
  • 050 340 11 17
af@audit-invest.com.ua, mail@audit-invest.com.ua

 

 

 

 

               

До нашої аудиторськох компанії все частіше звертаються керівники, яких турбують одні і ті ж самі питання ведення бухгалтерії. Ми зібрали топ 10 ключових проблем, з якими сьогодні зустрічається 95% власників і керівників бізнесу. Подивіться, можливо, Ви впізнаєте себе серед них ... 

 

1

Де знайти професійного бухгалтера? Вже втомився платити штрафи!

Бухгалтерів багато, але як вибрати професіонала, який буде відслідковувати зміни в законодавстві, вчасно попереджати та шукати шляхи оптимізації витрат? І я, нарешті, перестану платити штрафи?

2

Потрібна перевірка (аудит) фінансової звітності

Гряде податкова перевірка. Мене вже 3 роки не перевіряли, боюся, скоро прийдуть. Бухгалтеру довіряю, але хочу перевірити правильність ведення податкової та фінансової звітності

3

Штат бухгалтерів росте! Чи дійсно мені потрібно стільки людей у штаті? 

Чому у моїй бухгалтерській службі так багато бухгалтерів? Головбух каже, що потрібні ще люди, чим вони займаються? Чи всі завантажені на 100%? Може, навпаки, варто скоротити штат? Або якусь частину роботи віддати на аутсорсинг?

4

Як дізнатися наскільки достовірно ведеться бухгалтерський облік?

Є сумніви щодо бухгалтера: періодично отримую різні цифри. Сам не розбираюся. Як визначити: де правда, а де ні?

5

Потрібна аудиторська фірма для обслуговування підприємства з іноземними інвестиціями

Стандартна вимога головного офісу іноземного підприємства - це ведення бухгалтерського та податкового обліку аудиторською компанією: складання управлінського звіту, спілкування англійською мовою, суворе дотримання конфіденційності

6

Платимо великі суми податків

Чи можна якось заощадити? Чи адекватно розраховуються податки на моєму підприємстві? Може, я плачу щось зайве?

7

Падає рівень довіри до власного бухгалтера

Став сумніватися в компетентності бухгалтера: правильно ведеться облік чи ні? Періодично платимо штрафи: заслужено або з вини бухгалтера? Проконтролювати і перевірити роботу бухгалтера не можу

8

У нас зміна директора / головного бухгалтера

Необхідно перевірити ведення обліку за попередній період. Чи є неоплачені податки? Чи справді в мене така велика дебіторська заборгованість або це проблеми з веденням обліку?

9

У мене сумний досвід роботи зі штатним бухгалтером

Робота з найманим бухгалтером розчарувала. Не раз чув, що віддати бухгалтерію на обслуговування компанії не тільки вигідніше, але і спокійніше. Яку вигоду я отримаю, якщо віддам бухгалтерію на аутсорсинг?

10

Відкриваю підприємство з «нуля». Допоможіть розпочати все правильно!

Як поставити бухгалтерський і податковий облік? З чого почати? В якій 1С краще вести?

 

 

Дійсно, знайти хорошого фахівця для компанії сьогодні не просто. Знайти професійного бухгалтера, якому можна довіряти ще складніше. Тому більшість керівників все частіше звертаються в аудиторські компанії і віддають бухгалтерію на аутсорсинг, що значно заощаджує як фінансові, так і часові ресурси.

 

У розвинених країнах керівники і власники бізнесу вже давно переконалися в тому, що ведення бухгалтерського обліку сторонньою організацією значно зменшує витрати власної фірми на утримання штату і підвищення його професійного рівня.

 

Аутсорсинг бухгалтерських послуг популярний в США і Європі ще з 90-х років. Якщо звернеться до статистики, то вона здасться чудернацькою для українських керівників: в європейських країнах 86% компаній віддають ведення бухгалтерії на аутсосінг, в США - близько 90%, а лідером є Ізраїль - 96%.

 

Тільки Вам вирішувати, хто буде вести Вашу бухгалтерію. А для того, щоб вам було легше визначиться з цим питанням, ми підготували всі «ЗА» і «ПРОТИ» ведення бухгалтерії сторонньою організацією і Вашим бухгалтером.

 

 

Яндекс.Метрика